Przekroczenie prędkości i 2000 zł mandatu

  • 04.05.2022, 16:11 (aktualizacja 04.05.2022, 17:19)
  • Źródło: KPP Lwówek
Przekroczenie prędkości i 2000 zł mandatu KPP Lwówek

Podziel się:

Oceń:

2 maja, piękna pogoda, teren niezabudowany i ciężka noga 37-lataka. Kierowca za swoją lekkomyślność zapłacił 2000 zł i otrzymał 10 punktów karnych.

W poniedziałek, 2 maja lwóweccy policjanci zatrzymali 37-latka kierującego BMW. Mężczyzna poruszał się z nadmierną prędkością przez co stwarzał zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego.

W miejscowości Radoniów w obszarze niezabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 90km/h, kierujący mężczyzna, jechał z prędkością 153km/h. Zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci ukarali mężczyznę mandatem w kwocie 2000 zł i 10 punktów karnych.- poinformowała sierżant Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śl.

Policja apeluje do wszystkich kierowców o rozwagę na drodze. Kierowanie pojazdem z nadmierną prędkością stwarza zagrożenie dla samego kierującego jak również innych użytkowników ruchu drogowego. Nie ma akceptacji na tak rażące łamanie przepisów. Każdy kto za mocno trzyma nogę na gazie musi liczyć się z surowymi konsekwencjami.

 

Źródło: KPP Lwówek

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Matiz
Matiz 05.05.2022, 12:04
Wanessa ty jestes bezmozg
Dziki
Dziki 05.05.2022, 00:53
Dobre samochody,piękne trasy tylko ***a uwierzy w te brednie!Jakie stworzenie zagrożenia?To zwykłe przekroczenie prędkości!Każdy z Was piszących i tych gliniarzy tak jeździ!Prędkość to nic!Brak kultury jazdy to jest to co powoduje najwięcej zdarzeń.***e za kierownicą to jest zagrożenie a nie co szybko jeżdżą i nie mówię tego jako laik ale osoba posiadająca wiele lat doświadczeń i to nie tylko jako kierowca!
Dziku
Dziku 05.05.2022, 11:53
Miales jakis wypadek czy taki glupi sie urodziles???
User
User 04.05.2022, 23:25
Jedyne co jest pewne to że kierujący radiowozem przekroczył prędkość a wszystko inne to widzimisie pana policjanta który nagrywa kierowce na zoomie przez ułamek sekundy będąc na łasce jego stwierdzenia ze z całą pewnością przez czas pomiaru utrzymywał odległość.
Wanessa
Wanessa 04.05.2022, 22:22
A powiadają że niepełnosprawni umysłowo nie ponoszą odpowiedzialności za swoje czyny. Przecież jest powszechnie wiadomym że ci z BMW to w 99 procentach bezmozgowcy.
Mr. X
Mr. X 05.05.2022, 08:52
I 99% kobiet o imieniu Wanessa zarabia stojac przy drodze i czekajac na kierowce bmw. Dobrze o tym wiesz, bo sama sie pchasz przez tlumik jak dobra fure widzisz.
R
R 04.05.2022, 19:59
Dla ludzi jeżdżących takimi autami te 2000zl to jak dla mnie 20zl.
Piotrek
Piotrek 04.05.2022, 19:31
Eeeee ja tam budzik zamykam
Ct
Ct 04.05.2022, 18:37
Co to jest 150 xdd
Krzysiek
Krzysiek 04.05.2022, 17:28
Chce szaleć, to niech buli. Kary powinny być tak jak w tym wypadku konkretne. Szerokości :-)

Pozostałe