Powiat doceni sportowców

  • 20.01.2021, 08:56 (aktualizacja 20.01.2021, 09:31)
  • Powiat Lubań
Powiat doceni sportowców

Podziel się:

Oceń:

Powiat Lubański przygotowuje szóstą edycję sportowych wyróżnień dla sportowców z terenu Powiatu Lubańskiego. Starosta Lubański zaprasza do składania właściwych wniosków.

Nagrodę lub wyróżnienie mogą otrzymać:

- osoby fizyczne, które reprezentują barwy klubu działającego i zarejestrowanego na terenie Powiatu Lubańskiego lub osoba, która pochodzi z terenu Powiatu Lubańskiego i osiąga wybitne wyniki sportowe we współzawodnictwie sportowym,
- trenerzy prowadzący szkolenia w klubach działających i zarejestrowanych na terenie Powiatu Lubańskiego, którzy angażują się w działalność klubu i popularyzowanie sportu na terenie powiatu a ich zawodnicy osiągają wybitne wyniki we współzawodnictwie sportowym na arenie międzynarodowej lub krajowej.

Z wnioskiem o przyznanie nagrody lub wyróżnienia mogą wystąpić:

- władze klubu sportowego, stowarzyszenia kultury fizycznej lub odpowiedniego związku sportowego ze względu na dyscyplinę sportową,
- zainteresowani zawodnicy (rodzice lub opiekunowie prawni w przypadku zawodników niepełnoletnich),
- osoby, kluby, stowarzyszenia nie związane z zawodnikiem lub trenerem, który ma ubiegać się o nagrodę lub wyróżnienie Starosty Lubańskiego.

Szczegółowe zasady, tryb przyznawania i pozbawiania oraz rodzaje i wysokość nagród lub wyróżnień Starosty Lubańskiego regulują uchwały:

- Nr XII/89/2015 Rady Powiatu Lubańskiego z dnia 24 września 2015 roku w sprawie określenia zasad, trybu przyznawania i pozbawiania oraz rodzajów i wysokości nagród lub wyróżnień Starosty Lubańskiego  dla zawodników i trenerów za osiągnięcia sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym.
- Nr II/23/2018 Rady Powiatu Lubańskiego z dnia 20 grudnia 2018 roku w sprawie zmiany Uchwały Nr XII/89/2015 Rady Powiatu Lubańskiego z dnia 24 września 2015 roku
- w sprawie określenia zasad, trybu przyznawania i pozbawiania oraz rodzajów i wysokości nagród lub wyróżnień Starosty Lubańskiego dla zawodników i trenerów za osiągnięcia sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym.

Zgłoszenia prosimy kierować na sekretariat Starostwa Powiatowego w Lubaniu, ul. Mickiewicza 2, 59-800 Lubań w nieprzekraczalnym terminie do 31 stycznia 2021 r. Decyduje data wpływu.

Powiat Lubań

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Co roku składałem ....
Co roku składałem .... 22.01.2021, 07:02
W tamtym roku była porazka. Widać ze się coś tam zmieniło szkoda ze na gorsze obsługa tez inna z jest brakiem wiedzy. I strasznie późno dajecie ta informacje zawsze była zdecydowanie wcześniej teraz to nawet przez pandemie nie ma jak papierów pozbierać.
😉
😉 29.01.2021, 17:21
Przespali
xyz
xyz 21.01.2021, 06:57
A gdzie są statuetki za zeszły rok?
Gosc
Gosc 20.01.2021, 16:03
Szkoda, że za zeszły rok nie było żadnych statuetek, dzieciaki są zawiedzione. A tu kolejna edycja.....

Pozostałe