OKiS Leśna. The One Ahead zaprasza na koncert [WIDEO]

  • 03.08.2022, 11:27 (aktualizacja 08.08.2022, 07:55)
  • eLuban pl
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Zespół The One Ahead z Leśnej już w najbliższą sobotę zaprasza na koncert promujący autorską płytę, której utwory powstawały i były udoskonalane w trakcie pandemii. Dopracowane gitarowe brzmienie oraz silny głos wokalistki, który charakteryzuje się przyjemną dla ucha barwą spowodują, że sobotni wieczór z pewnością zapiszecie do tych udanych. Niżej kilka informacji o zespole oraz jeden z udostępnionych ostatnio utworów.

Przed paru laty nasza lokalna społeczność miała okazje zapoznać się z nowo powstałym zespołem The One Ahead. Grupa, w której skład wchodzą Gabriela Gola (wokal), Jerzy Litkowiec (gitara), Adam Jaworowicz (gitara, manager), Cezary Trocewicz (gitara basowa), Bartłomiej Trocewicz (instrumenty klawiszowe) oraz Barry van der Biezen (perkusja), bardzo szybko weszła na scenę muzyczną, udowadniając, że dzielące ich pokolenia stanowią ich najsilniejszy atrybut i wyróżniają spośród wielu innych zespołów. Ich muzyka będąca połączeniem rock’a, blues’a i popu, śpiewana w języku polskim jak i angielskim stanowi kombinacje, której ciężko się oprzeć, zaś każdy nowy słuchasz bez wątpienia znajdzie w tym brzmieniu coś dla siebie.

Rok 2020 był dla grupy rokiem przełomowym. Po wielu udanych koncertach, granych na terenie całej Polski, spełniło się jedno z największych ambicji artystycznych - wydali debiutancki album „Go!”. Niestety przez panującą wówczas pandemię, promocja płyty nie przebiegła dokładnie tak jakby się spodziewano, a sam zespół musiał na dłuższy czas zrezygnować z uczestniczenia na scenie muzycznej. Nie znaczy to wcale, że na ten czas spoczęli na laurach. Wręcz przeciwnie. Cały ten okres poświęcili na udoskonalaniu swojego repertuaru i wyciągnięciu ze stworzonej przez siebie muzyki jeszcze lepszego brzmienia. Ich drogę można śledzić na kanale YouTube, fanepage’u na Facebooku oraz Spotify, wszędzie pod tą samą nazwą - The One Ahead oraz na stronie internetowej theoneahead.pl. W ostatnim czasie na tych platformach zostały zamieszczone klipy live, które bardzo dobrze pokazują jaki progres przeszedł zespół przez ostatnie lata. Oprócz tego ich singiel „Symphaty” promujący płytę możecie usłyszeć na falach Muzycznego Radia Jelenia Góra. A jeśli ktoś jeszcze nie jest przekonany jak olbrzymią prace i serce zespół włożył w graną przez siebie muzykę, to już niedługo będzie okazja by przekonać się o tym na żywo!

The One Ahead zagra swój popandemiczny, autorski koncert 6 sierpnia o godz. 19.00 w OKiS w Leśnej. Każdego miłośnika dobrej muzyki serdecznie zapraszamy! By być na bieżąco z nabierającym rozpędu powrotem grupy na scenę, zachęcamy do śledzenia ich mediów społecznościowych, a na pewno nic was nie ominie.

https://www.theoneahead.pl/

eLuban pl

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe