Uwaga na fałszywych parkingowych

  • 29.12.2021, 08:17 (aktualizacja 29.12.2021, 18:48)
  • Źródło: Bieg Piastów
Uwaga na fałszywych parkingowych Bieg Piastów

Podziel się:

Oceń:

Miłośnicy biegania na nartach informują, że wzdłuż głównej szosy w Jakuszycach (przede wszystkim przy zjeździe na Orle) pobierane są nielegalne opłaty za parkowanie przez osoby, które nie są pracownikami ani współpracownikami Stowarzyszenia Bieg Piastów.

Aby ukrócić nielegalny proceder warto stosować się do kilku wskazówek.

- Nasi pracownicy-parkingowi mają kasy fiskalne, paragony zawierają nasz NIP. Nie ma takiej możliwości, by nie wydali potwierdzenia dokonania opłaty parkingowej. Osoby płacące za parkowanie niech nie płacą nikomu, kto nie wydaje paragonu - informuje Stowarzyszenie Bieg Piastów.

W przypadku zaobserwowania niepokojącego zjawiska należy poinformować o tym fakcie odpowiednie służby.

- Jeśli ktoś zostanie zagadnięty przez fałszywego parkingowego, bądź zauważy go podczas próby wyłudzenia pieniędzy, niech nas o tym poinformuje (najlepiej natychmiast) telefonicznie 75 717 33 38, bądź niech zgłosi to do biura parkingowego (w kontenerze po prawej stronie obok wjazdu na nasz parking z głównej szosy); umożliwi to nam natychmiastową reakcję. Za parkowanie przy drodze można legalnie zapłacić w tym właśnie biurze parkingu - informuje Stowarzyszenie Bieg Piastów.

Źródło: Bieg Piastów

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hebel
hebel 02.01.2022, 06:25
Nie prościej poprosić parkingowego o zapozowanie do fotki???

Pozostałe