Okradł strażaka w trakcie akcji

  • 16.11.2021, 13:03 (aktualizacja 16.11.2021, 13:09)
  • red.
Okradł strażaka w trakcie akcji OSP FGromadka Zdjęcie z akcji gaszenia stodoły w WIerzbowej

Podziel się:

Oceń:

Złodzieje nie należą do osób posiadających sumienie, jednak to czego dopuścił się złodziej w Gromadce pokazuje rozmiar upadku.

Złodziejstwo samo w sobie jest złe i świadczy o moralnym upadku osób trudniących się tym fachem, jednak wydawać by się mogło, że nawet i tu powinny obowiązywać jakieś zasady. Chociaż elementarne podstawy przyzwoitości. Niestety złodziej, który grasował w nocy z poniedziałku na wtorek w Gromadce pokazuje rozmiar moralnego upadku naszego społeczeństwa.

W poniedziałek około 23 druhowie OSP z Gromadki zostali skierowani do gaszenia pożaru stodoły w Wierzbowej. Pożar ugaszono, a strażacy po jakimś czasie wrócili do remizy.

Jednemu z naszych druhów został ukradziony katalizator z samochodu pozostawionego przed remizą. - poinformowali później w mediach społecznościowych druhowie OSP Gromadka. Pytając retorycznie. - Kim trzeba być żeby robić coś takiego, kiedy my z takim poświęceniem pomagamy innym?

red.

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Alojzy
Alojzy 16.11.2021, 22:58
W przypadku ćpaków nie istnieje coś takiego jak zasady! A może by tak policja zaczęła robić jakieś prowokacje jak za dawnych czasów? Auta pułapki itp. Kiedyś to zadawało egzamin. Teraz ćpuny są tak rozbestwione i pewne siebie że w pierwszy dzień by wpadli.
Fredzia
Fredzia 16.11.2021, 20:34
Niestety złodziej, który grasował w nocy z poniedziałku na wtorek w Gromadce pokazuje rozmiar moralnego upadku naszego - rzymsko katolickiego do bulu - społeczeństwa.
Cezary Cezary
Cezary Cezary 16.11.2021, 14:09
Elektronarzędzia na akumulatory to jednak fajna sprawa. Swoją drogą, też pewnie kradzione.
Kucharz
Kucharz 16.11.2021, 13:18
Kim trzeba być żeby robić coś takiego? PIKOLUDKIEM!

Pozostałe