Kebab z kurczakiem jakiego jeszcze w Lubaniu nie było!

  • 24.09.2021, 12:46 (aktualizacja 30.09.2021, 12:48)
  • IP
Kebab z kurczakiem jakiego jeszcze w Lubaniu nie było!

Podziel się:

Na ile sposobów można podawać kurczaka w panierce? Chilli Mili w każdym sezonie poszerza granice wyobraźni. Po Chicken Dogach, które okazały się wielkim sukcesem sprzedażowym, w ofercie sieci restauracji pojawiły się Chicken Kebsy. Serwowane są w dwóch wariantach smakowych, do wyboru w bułce lub tortilli – na miejscu, na wynos i na dowóz!

Miłośnicy panierowanego kurczaka mają wreszcie w Lubaniu kebab na jaki zasługują. Chicken Kebsy z chrupiącymi stripsami to najnowsze danie restauracji Chilli Mili, która została otwarta w czerwcu tego roku przy ulicy Brackiej 4. Do wyboru są dwie opcje:

  • Zajiadäy z surówką z czerwonej kapusty i sosem algierskim
  • Şhamäy z frytkami, serem i sosem arabskim

Oba kebaby z chrupiącymi stripsami serwowane są zarówno w bułce (19 zł), jak i w w tortilli (22 zł). Można również zamówić Chciken Kebsa w zestawie z frytkami i niekończącą się Dolewką napojów. Danie ma charakter sezonowy, zostanie w menu Chilli Mili do 25 października 2021 r. Nie ma co zwlekać!

Oferta Chilli Mili w całości oparta jest na złocistym kurczaku w chrupiącej panierce. Oprócz chicken kebsów warto tam skosztować kubełków pełnych stripsów i skrzydełek, chciken burgerów, tortilli, chizadilli, sałatek i wielu innych ciekawych dań. Restauracja dowozi jedzenie na terenie Lubania i okolic. Zamówienia można dokonać online na stronie chillimili.pl/restauracje/luban/ lub pod numerem telefonu +48 518 410 407.

Chilli Mili mieszczące się przy ul. Brackiej 4 otwarte jest codziennie w godzinach 11:00-21:00, w piątki i soboty do 22:00, a w niedzielę od 12:00 do 21:00.

 

IP

Zdjęcia (4)


Pozostałe