Mężczyźnie wyrwano z ręki saszetkę, do rana stracił około 20 tys. zł

  • 21.08.2021, 14:04 (aktualizacja 21.08.2021, 14:17)
  • red.
Mężczyźnie wyrwano z ręki saszetkę, do rana stracił około 20 tys. zł

Podziel się:

Oceń:

W piątkową noc, ktoś wyrwał saszetkę mężczyźnie idącemu ul. Staszica w Lubaniu. Złodziej był bardzo aktywny, straty, które mężczyzna poniósł do rana to około 20 tys. zł.

Saszetkę z dokumentami, kartami bankowymi i kluczykami do auta wyrwano z ręki gdy mężczyzna wracał w nocy ul. Staszica do domu. Zanim zdążył zablokować karty złodziej zdążył wypłacić 1000 zł. Kolejne nieudane już próby podjęto w bankomatach na ul. Robotniczej i Zgorzeleckiej w Lubaniu. Mężczyzna stracił też auto, do którego złodziej miał już kluczyki.

Dziś rano strażacy zostali wezwani do płonącego Audi w lesie opodal Olszyny. Okazało się, że to skradziony spod domu mężczyzny samochód. Zanim auto podpalono, ktoś wymontował co cenniejsze części.

Jeżeli ktoś jest w stanie wskazać sprawcę proszony jest o kontakt pod numerem 794509852 lub informację na nr 112.

red.

Zdjęcia (9)

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Poczciwy Portorykańczyk
Poczciwy Portorykańczyk 22.08.2021, 23:33
Karma wraca Dagil! Sam kradłeś za łepka to i teraz tobie coś za***i! I słusznie!
Gość
Gość 25.08.2021, 05:11
Tylko że to nie jego auto ukradli i spalili 😡
Łysy
Łysy 22.08.2021, 11:43
Ten z rudzicy ma takie plecy ze strzela z ucha. Dobrze sie maskuje i tyle. A skladak ponox areszt domowy (:
Tępić złodziejstwo
Tępić złodziejstwo 22.08.2021, 08:12
Złapanie tego drania to tylko kwestia czasu. Przy bankomatach są kamery, niech Policja opublikuje wizerunek złodzieja może ktoś go rozpozna.
genos
genos 22.08.2021, 01:49
niech czerwona wode przeyrzepio bo tam patola sama siedzi
Obserwator
Obserwator 21.08.2021, 22:50
Ten kolega z Rudzicy musi mieć plecy.. I to wielkie, że jest nietykalny!!!
Jiss
Jiss 21.08.2021, 21:49
Polska bogaci się a obywatelom żyje się lepiej.
Widać dobrze go znał skoro wiedział gdzie auto stoi. A kamer przy bankomatach nie ma?
Gel
Gel 22.08.2021, 22:27
Jak mógł go znać skoro ukradł mu całą saszetkę z dokumentami to na prawku na pewno zobaczył adres 🤦‍♀️🤦‍♀️
Jacek
Jacek 21.08.2021, 21:07
A gdzie ta milicja !!!! Wstyd!!!
Xxx
Xxx 22.08.2021, 19:30
Wstyd to co co napisałeś... Patola która się uaktywnia tylko w internecie... Chojrak za 5 zł
obserwator1
obserwator1 21.08.2021, 20:49
Czyżby powrót mafii kradnącej samochody?Jedno auto spalone w biały dzień na Stawowej nikt nic nie widział?,teraz następne,albo wewnętrzne porachunki?
Xyz
Xyz 21.08.2021, 19:52
W Olszynie na dk30 jakiś *** motorem jeździ w krótkich spodenkach,w jedną i w drugą wyprzedza poboczem, brązowa-zielona nieważne e46 DLB PU09 coupe kolegę ponosi fantazja z jazdą obyś nie owinął się na drzewku,lub kogoś nie zabił,bo ciebie raczej nie szkoda patrząc na styl zjazdy.W Olszynie napady na sklepy,podpalenia,kradzieże, jeżdżą jak ***e.Ludzie pijani często naćpani, a pytanie gdzie jest do chu.a policja jakieś kontrole?patrole?objazdy po okolicy ????
Xxx
Xxx 22.08.2021, 18:31
Po co Ci policja?! Przeciez oni tacy są zli to po ch.. Teraz policję wołasz i miałczysz
Ab
Ab 22.08.2021, 14:30
W Olszynie panuje samowolka.... Policja z nową siedzibą w centrum pewnie się wykaże, handlarzy będą mieli pod nosem... A co robi Straż Miejska?
Piękna
Piękna 23.08.2021, 18:30
Jakich handlarzy?
Jola
Jola 21.08.2021, 19:29
A pin do karty tez oddał razem z saszetka????
Xxx
Xxx 21.08.2021, 17:41
A ten z Rudzicy to kto, składak?
Ten pan
Ten pan 21.08.2021, 17:32
To, jak sprawnie działają i są obsługiwane kamery, widać choćby na przykładzie kartingow i wyczynów najmłodszego pokolenia.
I nie chodzi o akrobacje na rampach
Skate
Skate 23.08.2021, 20:06
Może kamere trzeba zamontować.
co za kraj!
co za kraj! 21.08.2021, 17:14
bezprawie w państwie prawa i sprawiedliwości. Bezkarność i niekonsekwentność na to pozwala. No ale módlmy się, oglądajmy TVpis za miliardy
Wiolka
Wiolka 21.08.2021, 16:46
Cpuny z ul Tkackiej
Łysy
Łysy 21.08.2021, 15:38
Jedzcie do rudzicy do swojego ulubienca. Zawsze kozaczy co to on nie naodwalal
patologia
patologia 21.08.2021, 14:51
co to sie dzieje w tym lubaniu, gdzie policja??
Xxx
Xxx 22.08.2021, 18:33
Teraz nagle policję wołasz? Potraficie tylko pier.... jacy to oni są źli a teraz "gdzie policja"? Hahahaha
Ja
Ja 21.08.2021, 22:43
Jaka policja? Zobacz co się dzieje w sobotę wieczorem na Spółdzielczej! Audi ze Zgorzelca zparkowane pod prąd. Po 22.00 passaty b6 jeżdzą ze Spółdzielczej w Wąską pod prąd w drogę jednokierunkową.
Wolna amerykanka. Dyżurny co robi, gdzie patrole? Czekają na akcję?
Sam sobie odpowiedz.
klient
klient 21.08.2021, 22:36
jak gdzie? w sklepach - ściga klientów za brak maseczki. Nie mam pretensji do policji tylko do klientów, którzy wzywają policję, bo inny klient nie ma maseczki. A pewnie ci którzy wydzwaniają zostawiają śmieci (paragony, gazetki, rękawiczki foliowe ) w wózkach i koszykach sklepowych . Wstyd lubaniacy
Deks
Deks 21.08.2021, 22:35
Milicji nie ma i nie bedzie
cwxa
cwxa 21.08.2021, 14:39
Potrzeba więcej kamer w Lubaniu i na obrzeżach miasta i dyżurnego, który będzie czuwał aby nie dochodziło do takich sytuacji, a jak już się zdarzy to szybko wyśle patrol policji. Nie chcę się bać wychodzić w nocy wieczorem na spacer lub do sklepu bo ktoś może mnie okraść lub zabić.
ChybaZdrowy
ChybaZdrowy 22.08.2021, 06:41
Dyżurny czuwa na kamerach jak źle zaparkujesz.A nie jakieś kradzieże czy coś.Nie ma ludzi,a jak są to inne priorytety
tak
tak 21.08.2021, 23:09
Dokładnie tak, w punkt powiedziane. Ja też powoli zaczynam się bać wychodzić nocą nawet do sklepu.
Mariusz
Mariusz 21.08.2021, 19:17
Kamer jest dużo, tylko co z tego jak nie ma kto obsługiwać monitoringu. Zrozumie to ten, co potrzebował w jakiejś sprawie wycinek materiału z naszego systemu. Sprawa nie do przejścia, policja z automatu zakańcza śledztwo a sprawca jest na 100% nagrany. Chory kraj.

Pozostałe