Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Lubań. Kolizja na skrzyżowaniu DK30 ze zjazdem w kierunku A4

To jedno z bardziej wymagających skrzyżowań w regionie, chwila nieuwagi i dochodzi do sytuacji podobnych do dzisiejszej.
Lubań. Kolizja na skrzyżowaniu DK30 ze zjazdem w kierunku A4

Skrzyżowanie DK 30 na wyjeździe z Lubania z drogą w kierunku zjazdu na autostradę A4 dość często jest świadkiem kolizji, a nawet wypadków drogowych. Chwila nieuwagi w tym miejscu może być kosztowna tym bardziej, że na szali oprócz pieniędzy jest zdrowie.

Do zderzenia z Renault doszło przed 18. gdy kierowca Audi, jadąc od strony Zgorzelca, zjeżdżał z DK30 w drogę 296 w kierunku Pisarzowic i wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym z naprzeciwka osobowym Renault.

Nie wiem jak to się stało, po prostu nie widziałem tego auta. - wyjaśniał nam kierowca Audi.

Prędkości aut nie były duże, bo kierowca Renault, widząc co się dzieje, zdążył jeszcze zredukować prędkość. W kolizji na szczęście nikt nie ucierpiał, choć żadne z aut nie nadaje się do dalszej jazdy.

Ruch na drodze odbywał się bez większych utrudnień. Na miejscu pracowali strażacy PSP z Lubania oraz policja.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

WPROST 22.07.2021 00:22
WIECIE CO??....CZEKALEM NA TEN MOMENT... TZN TO BYLA KWESTIA CZASU..- TEN CZLOWIEK... MLODY ZRESZTA NOTORYCZNIE ŁAMIE PRZEPISY... NADMIERNA PREDKOSC....ZERO ROZWAGI... WCHODZE TU NA STRONE I OOOOO WIDZE WLASNIE JEGO SAMOCHOD...- DOBRZE ZE NIKOGO NIE ZABIL... PO OKOLICY JEZDZI NAWET NIE ZWAZAJAC NA TO ZE SA TU MALE DZIECI.... CZEKALAM AZ MAZ ZROBI Z NIM PORZADEK BO WIELOKROTNIE JEZDZI OBOK NAS JAK WARIAT... CZLOWIEKU- OPAMIETAJ SIE... TO ZE TOBIE NIE ZALEZY NA ZYCIU NIE ZNACZY ZE INNI TAK MAJA. NASTEPNYM RAZEM LUDZIE ZROBIA Z TOBA PORZADEK.....

Obserwator1 20.07.2021 13:02
Po prostu nie widziałem tego auta!Nic dziwnego jak na drodze takiemu kierowcy wydaje się że jest królem szos i co dla niego jakieś Renault ja tu jestem panem reszta zjeżdżać mi z drogi !Slepym odbierają prawa jazdy!

Maryjan 19.07.2021 21:15
Tylko fotoradar zmieni sytuację w kwestii bezpieczeństwa na tym skrzyżowaniu

Debylu 20.07.2021 12:03
Na głowie sobie postaw fotoradar

Do Debylu 20.07.2021 16:13
Na jadących z dopuszczalna prędkością nie wywoła on takich emocji jak na tobie :)

Dlb chory po3eb 20.07.2021 17:21
Tu nikogo fotoradar nic nie nauczy jak ktoś *** to będzie dalej ***ł były plany na rondo i sygnalizację ale rondo jest dużo lepszym wyjściem poprostu trzeba rozwagi na drodze a nie wiekszych ograniczeń do których połowa się bie stosuje każdy nir jest perfekcyjny

Maryjan 20.07.2021 20:19
Codziennie pyknie Ci fotkę za którą zapłacisz a potem za punkty stracisz PJ to nauczysz się jeździć przepisowo a tam jest 50km/h i wtedy będzie bezpieczniej

kierowca 19.07.2021 21:05
GDDKiA wali kasę na wschodnią ścianę a tu psy d.... szczekają. Infrastruktura na poziomie lat '90. Czy to Lubań Zgorzelec czy Jelenia Góra. Żenada.

Anty na całego 20.07.2021 11:18
A co się dziwić, na wschodzie wiadomo na kogo głosują. Powiedziała marszałkini co się nalezy tym, co inaczej głosują. To jest dopiero ŻENADA!!!!

Tumany 19.07.2021 21:01
To jest bardzo proste skrzyżowanie.Wszystko widać z każdej Tumany pośpiech nie popłaca!

Reklama
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
gry
Henryki 2025
SFM
Lawa PROGRAM
asrtrosfera
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: RealistaTreść komentarza: "Dziś pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów odbyła się demonstracja kobiet, które protestowały przeciwko masowej migracji i indolencji polskiego rządu w dobie kryzysu migracyjnego. Była to swoista reakcja na śmierć młodej kobiety z Torunia, brutalnie zgwałconej i zamordowanej przez wenezuelskiego migranta. „To mogła być każda z nas. Dlatego apelujemy do rządu: NIE chcemy ŻADNYCH imigrantów, ani tych nielegalnych, ani legalnych” - skandowały kobiety przezd KPRM. Przyniosły też ze sobą białe róże." https://wpolityce.pl/polityka/734012-protest-bialych-roz-kobiety-przeciw-imigracji-przed-kprmData dodania komentarza: 2.07.2025, 21:26Źródło komentarza: Od 7 lipca kontrole także po polskiej stronie. Mieszkańcy pogranicza obawiają się paraliżuAutor komentarza: Śmiechu warteTreść komentarza: Pomału chyba przygotowują się ze szkoły zrobić kolejną remizę, kiedy już nazwa jest Floriana. Czy to pomysł naszego Mojżesza 🤣Data dodania komentarza: 2.07.2025, 19:48Źródło komentarza: Święty Florian patronem szkoły. Doniosła chwila w RadostowieAutor komentarza: Ja tylko tak:Treść komentarza: Historyk to brzmi dumnie. Karol Nawrocki vel Tadeusz Batyr , pytany w Końskich nie wiedział, w którym roku koronowano Króla Polskiego ( a obchodzimy właśnie 1000. tego rocznicę) , Bolesława Chrobrego? Myli się też o ponad 50 lat, pytany o datę utworzenia Stanów Zjednoczonych? To jego 300 lat, o współpracy Polski z USA, to straszna beka. Nie wie ów historyk , że stosunki z tym państwem Polska nawiązała dopiero w 1919 roku? Skąd mu się wzięły więc te 300 lat dobrych stosunków, miedzy Polską a USA? Więcej wie o światku przestępczym Trójmiasta, niż o historii Polski. I to (podkreślam) dr nauk historycznych, Prezes Instytutu Pamięci Narodowej? Nauki pobierane na ringu, czy na siłowni, dają dziś o sobie znać. O czym on będzie rozmawiał jako prezydent Rzeczypospolitej, z wielkimi tego świata? O mafiosie Nikodemie Skotarczaku? Panie elekcie, czas na powtórkę historii Polski. Bo będziesz sam ją odtąd tworzył. Z taką wiedzą?Data dodania komentarza: 2.07.2025, 18:09Źródło komentarza: Sąd Najwyższy: wybory prezydenckie są ważne. Karol Nawrocki zostanie prezydentemAutor komentarza: kajTreść komentarza: Brawo panowie powodzenia i zdrowia Zycze.Data dodania komentarza: 2.07.2025, 17:44Źródło komentarza: Zadymienie w hotelu w USA. Strażak z Lubania w akcji razem z kolegami z Polski
ReklamaPowiat Lubań
Reklama