Gmina Lubań. Znamy nieoficjalne wyniki wyborów

  • 27.06.2021, 21:45 (aktualizacja 27.06.2021, 21:52)
  • red.
Gmina Lubań. Znamy nieoficjalne wyniki wyborów eLuban.pl

Podziel się:

Oceń:

Mieszkańcy gminy wiejskiej podjęli dziś decyzję kogo chcą widzieć na stanowisku Wójta Gminy Lubań.

27 czerwca odbyła się druga tura przedterminowych wyborów na Wójta Gminy Lubań. Według nieoficjalnych i jeszcze niepełnych danych. Małgorzata Hercuń – Dąbrowicka wygrała w 7 z 8 obwodów głosowania. Jedynie Radostów głosował za Anetą Usyk.

Niepełne jeszcze dane mówią o wyniku 1200 do 500 na korzyść Małgorzaty Hercuń-Dąbrowickiej. Wynik ten pokazuje, że druga tura wyborów zmobilizowała do głosowania jeszcze więcej mieszkańców gminy, niż miało to miejsce w pierwszej turze wyborów.

W tej chwili czekamy na oficjalny komunikat Krajowego Biura Wyborczego w Jeleniej Górze.

red.

Komentarze (58)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janusz
Janusz 29.06.2021, 08:48
No to teraz będzie się działo.
Petent
Petent 28.06.2021, 15:11
Pracownicy urzędu dziś zadowoleni przyjmują z uśmiechem na twarzy
😂
😂 28.06.2021, 10:48
Szymuś przytul mocno i daj lolka na pociechę 😂
Vv
Vv 28.06.2021, 11:29
To jest obraz w jaki sposób będzie prowadzony urząd.
😂
😂 28.06.2021, 12:05
Oj zapomniał ktoś o docinkach w kierunku pani H? ;)
Także pakować torby i u zielarza karierę robić
Gratuluje p. Hercuń
Gratuluje p. Hercuń 28.06.2021, 10:09
Au zmieniaj meldunek i zmień Leśną
Vv
Vv 28.06.2021, 11:33
Tatuś też świętował a wyroki potwierdziły upadłość
Ludwik
Ludwik 28.06.2021, 09:50
Leśna w żałobie hahahahahh
Tygrys
Tygrys 28.06.2021, 09:19
Ciekawe kiedy będzie rozczarowanie bo nic się nie zmieni ale co tam zmiana haasss
55
55 28.06.2021, 11:00
Będzie napewno urząd to nie fb, który przyjmuje wszelkie bzdury
Zażenowana komentarzami
Zażenowana komentarzami 28.06.2021, 08:54
Mam wrażenie, że większość komentarzy pisze jedna osoba. Ten sam styl pisania i błędy stylistyczno-gramatyczne. (Jakieś wycie i auuu) więcej kultury. Zobaczymy w jakim stopniu zostanie zrealizowany plan wyborczy bez zrzucanie winy na organ stanowiący. I oby każda z miejscowość dostała po równo nie Henryków. Gratulacje dla nowej Pani Wójt oraz powodzenia.
😂
😂 28.06.2021, 10:50
Wilkowyjek Auuuuu 😁płacz 😭😭😭😭i rozpacz Nawojów zalany 😂😂
Ayam
Ayam 28.06.2021, 08:28
Gratulacje!!! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!!! Nie było lepszego kandydata 😍😍
Znawca
Znawca 28.06.2021, 22:07
Był.
55
55 28.06.2021, 11:04
Dla tej grupy napewno, która uwierzyła w brednie i populizm
ZDUN KAMIL
ZDUN KAMIL 28.06.2021, 08:27
SZEF FILOZOF TO PEWNIE ANETKE TERAZ ZAWODOWO POCIESZA ^^
Ludwik
Ludwik 28.06.2021, 09:51
Wróbelki ćwierkają że się zwalnia stanowisko sekretarza w leśnej i AU ma zostać
😂
😂 28.06.2021, 10:51
Meldunek też może zmienić i tam zabrać radnych
Vv
Vv 28.06.2021, 08:26
Za moment wyjdzie prawdziwe oblicze i rzeczywistość cierpliwości.
Seba
Seba 28.06.2021, 08:23
W demokracji tak jest, jeden wygrywa a dugi przegrywa. Wola ludu i trzeba ją uszanować. Gratuluję wyboru i powodzenia na stanowisku Wójta gminy Lubań. Kampania się skończyła .
Wanda
Wanda 28.06.2021, 08:10
Zróbcie referendum jeszcze raz i odwołajcie M. Jańczak i T. Trefler. Od razu się poprawi a i urząd nie może już patrzeć. Też chcemy normalnie pracować
Lubaniak
Lubaniak 28.06.2021, 14:23
Tak, a na referendum pójdzie 11% uprawnionych. Żenada...
55
55 28.06.2021, 10:57
Specjalistka od kopiowania dokumentów z UG Siekir...
Ja
Ja 28.06.2021, 10:08
Dobry ,uczciwy pracownik nie ma co się bać radnych. Przejrzały cię?
Z twoich wpisów można wyczytać,że nie jesteś ani dobrym ani mądrym ani uczciwym pracownikiem. A tak a pro po przeglądałaś się dzisiaj w lustrze?
Waldi
Waldi 28.06.2021, 15:27
Jak RZ nie poradna i mądrością nie grzeszy to spiskowanie jej pozostalo. fałsz i obłuda to prawdziwe oblicze 'doradcy' MH. wszystko do czasu
Wyborca
Wyborca 28.06.2021, 09:55
Już pani Trefler zaczyna kabinowac Boi sie nowej pani Wójt ? Pani przewodnicząca nie udadzą sie wasze gierki z porażka trzeba sie pogodzić jednak Henryków wybrał inaczej tez i i cała gmina
Monika
Monika 28.06.2021, 08:06
Teraz drodzy wyborcy poznacie drugą twarz swieżo wybranej wójtowej i jej kulturę .Dopiero otworzą wam się oczy czas pokaże co ta pani sobą reprezentuje.
Lucy
Lucy 28.06.2021, 07:37
Najgorsze, że nic się nie zmieni ponieważ rada będzie w opozycji do pani wójt. Takie nasze lubańskie Ranczo
Jasia
Jasia 28.06.2021, 07:22
Z taką przegraną nie wyszła bym na ulice
.
. 28.06.2021, 07:19
Ludzie głośno powiedzieli dość rodzinie U
Brawo pogonić ich
Brawo pogonić ich 28.06.2021, 06:58
I to dowód że referendum też ma sens, wtedy zawiódł żar z nieba dlatego panie Zjawin p. Hercuń nie poddawajcie się i pogońcie tych co idą do rady by mącić.
Wczoraj tak wyła że szef w Ziołolandzie nasłuchiwał co się dzieje i skąd ten ryk.
Vv
Vv 28.06.2021, 08:37
Głównego zadymiarza, już pogonili. Obyś głośniej nie wyła.
Wyborca
Wyborca 28.06.2021, 06:57
Ale przegrana masakra
Monika