Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna
Reklama

Jeleniogórscy policjanci poszukają 70-letniej Wandy Koźmińskiej

Jeleniogórscy policjanci poszukają 70-letniej Wandy Koźmińskiej

Kobieta 9 czerwca 2021 roku zamówiła kurs taksówką na trasie Jelenia Góra – Kołobrzeg. Taksówkę  opuściła około godz. 14:20 na ul. Portowej 8. Ubrana była w długie spodnie i niebieski żakiet, posiadała przy sobie walizkę podręczną  oraz pęk kluczy z brelokiem.

Poszukiwana ma 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy ma krótkie, siwe, falowane, oczy zielone, twarz owalną, nos prosty.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszę kierować do Komisariatu  I Policji w Jeleniej Górze przy ul. Armii Krajowej 5 – osobiście lub telefonicznie  47 873 1150,  47 873 1326, 47 873 1406  bądź na numer alarmowy – 112.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
gry
Henryki 2025
SFM
Lawa PROGRAM
asrtrosfera
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: RealistaTreść komentarza: "Dziś pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów odbyła się demonstracja kobiet, które protestowały przeciwko masowej migracji i indolencji polskiego rządu w dobie kryzysu migracyjnego. Była to swoista reakcja na śmierć młodej kobiety z Torunia, brutalnie zgwałconej i zamordowanej przez wenezuelskiego migranta. „To mogła być każda z nas. Dlatego apelujemy do rządu: NIE chcemy ŻADNYCH imigrantów, ani tych nielegalnych, ani legalnych” - skandowały kobiety przezd KPRM. Przyniosły też ze sobą białe róże." https://wpolityce.pl/polityka/734012-protest-bialych-roz-kobiety-przeciw-imigracji-przed-kprmData dodania komentarza: 2.07.2025, 21:26Źródło komentarza: Od 7 lipca kontrole także po polskiej stronie. Mieszkańcy pogranicza obawiają się paraliżuAutor komentarza: Śmiechu warteTreść komentarza: Pomału chyba przygotowują się ze szkoły zrobić kolejną remizę, kiedy już nazwa jest Floriana. Czy to pomysł naszego Mojżesza 🤣Data dodania komentarza: 2.07.2025, 19:48Źródło komentarza: Święty Florian patronem szkoły. Doniosła chwila w RadostowieAutor komentarza: Ja tylko tak:Treść komentarza: Historyk to brzmi dumnie. Karol Nawrocki vel Tadeusz Batyr , pytany w Końskich nie wiedział, w którym roku koronowano Króla Polskiego ( a obchodzimy właśnie 1000. tego rocznicę) , Bolesława Chrobrego? Myli się też o ponad 50 lat, pytany o datę utworzenia Stanów Zjednoczonych? To jego 300 lat, o współpracy Polski z USA, to straszna beka. Nie wie ów historyk , że stosunki z tym państwem Polska nawiązała dopiero w 1919 roku? Skąd mu się wzięły więc te 300 lat dobrych stosunków, miedzy Polską a USA? Więcej wie o światku przestępczym Trójmiasta, niż o historii Polski. I to (podkreślam) dr nauk historycznych, Prezes Instytutu Pamięci Narodowej? Nauki pobierane na ringu, czy na siłowni, dają dziś o sobie znać. O czym on będzie rozmawiał jako prezydent Rzeczypospolitej, z wielkimi tego świata? O mafiosie Nikodemie Skotarczaku? Panie elekcie, czas na powtórkę historii Polski. Bo będziesz sam ją odtąd tworzył. Z taką wiedzą?Data dodania komentarza: 2.07.2025, 18:09Źródło komentarza: Sąd Najwyższy: wybory prezydenckie są ważne. Karol Nawrocki zostanie prezydentemAutor komentarza: kajTreść komentarza: Brawo panowie powodzenia i zdrowia Zycze.Data dodania komentarza: 2.07.2025, 17:44Źródło komentarza: Zadymienie w hotelu w USA. Strażak z Lubania w akcji razem z kolegami z Polski
ReklamaPowiat Lubań
Reklama