Pobił żonę i groził wyrzuceniem rocznego dziecka z auta. Świadek wezwał służby

  • 29.04.2021, 10:40 (aktualizacja 29.04.2021, 12:07)
  • Źródło: KPP Lwówek
Pobił żonę i groził wyrzuceniem rocznego dziecka z auta. Świadek wezwał… flickr.com

Podziel się:

Oceń:

Lwóweccy policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę, po tym jak otrzymali zgłoszenie o wołaniu o pomoc pasażerki pojazdu, który agresywnie ruszył spod sklepu. Dzięki szybkiej reakcji udało się zapobiec nieszczęściu.

We wtorek przed godziną 10:00 w miejscowości Gradówek mężczyzna zwrócił uwagę na kobietę, która wołała o pomoc z pojazdu, który agresywnie ruszył spod sklepu. Świadek niezwłocznie powiadomił policję o zaistniałej sytuacji oraz opisał pojazd i kierunek, w którym się oddalili. Dzięki szybkiej reakcji świadka oraz natychmiastowym działaniom funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim udało się zatrzymać 25- letniego mężczyznę, który pobił swoją żonę oraz groził wyrzuceniem z pojazdu ich rocznego dziecka.

Mężczyzna został doprowadzony do lwóweckiej jednostki, gdzie oczekuje na areszt. Świadkowi zdarzenia dziękujemy i popieramy godną pochwały postawę o niezwłocznym powiadomieniu policji. Dzięki szybkiej reakcji udało się zapobiec ewentualnemu nieszczęściu. - informuje sierż. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski.

Apelujemy! Nie bądź bierny, nie toleruj i reaguj! Gdy jesteś świadkiem przestępstwa informuj właściwe służby, a być może uratujesz czyjeś zdrowie i życie.

Źródło: KPP Lwówek

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jakmar
Jakmar 03.05.2021, 22:09
Kiedyś dzwonię na 112 i mówię że niepokoi mnie płacz dziecka, stoję w kolejce do gofrów a dziecko ono wciąż płacze, to było w Sopocie, Proszę interwencje bo się boję może ktoś krzywdę robi, może zostawione samo sobie, tatuś i mamuś pijani trzeba sprawdzić tak dla spokojnosci, aPanize 112 mnie informuje że przesadzam szlag trafi człowieka
Rysiek
Rysiek 02.05.2021, 08:24
HALO my jesteśmy w Lubaniu ! Co mnie obchodzi że w Lwówku ukradli ***nogę z piwnicy ?
zKościelnika
zKościelnika 29.04.2021, 14:18
Zgodnie z pismem świętym czyli Biblią za pobicie żony - zresztą jak zasłużyła - kary nie powinno być. Regularne biczowanie jak powiada Pismo - prowadzi do utrzymania dyscypliny. Natomiast za groźbę wyrzucenia niewinnego dziecka - kara jak najbardziej powinna być - bo w tym temacie Biblia milczy.
kawa
kawa 30.04.2021, 08:55
Nie wiem czy ty nadajesz się jeszcze do leczenia.
zLubania
zLubania 30.04.2021, 08:30
śmichy chichy ze sprawy, która mogła stać się tragedią a jest nią zapewne dla tej kobiety a tym bardziej będzie dla jej dziecka jak podrośnie i będzie więcej rozumiało...
oto Polska właśnie ;(
Lubaniak
Lubaniak 29.04.2021, 12:53
Ostatnio sporo pisze się o niepokojących zdarzeniach we Lwówku. Czy to pandemia tak wpłynęła na ludzi? Tam co drugi potrzebuje pomocy psychologa, a może i psychiatry.
Cezary Cezary
Cezary Cezary 30.04.2021, 08:37
Mgła mózgowa po Covidzie ew. zamglenie od urodzenia ale to genetyczne a na postinor za późno.

Pozostałe