Aktualizacja. Osobówką wpadli do Kwisy

  • 16.01.2021, 15:24 (aktualizacja 18.01.2021, 09:11)
  • red.
Wpadła samochodem do Kwisy
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W sobotę przed 14. na drodze biegnącej przez Nawojów Łużycki doszło do groźnego wypadku. Auto osobowe jadące w kierunku Nowogrodźca na łuku drogi straciło przyczepność z nawierzchnią i wpadło do Kwisy.

Autem osobowym najprawdopodobniej podróżowało dwóch mężczyzn. Na łuku drogi, w okolicach świetlicy wiejskiej, samochód wpadł w poślizg i z impetem wjechał na wkopaną tam w ziemię barierę energochłonną. W ten sposób samochód został wyrzucony na środek rzeki.

Mężczyźni zdołali opuścić auto z pomocą świadków zdarzenia. Według relacji świadków jeden z nich był w nie najlepszym stanie. Mężczyzna został przeniesiony do jednego z domów w pobliżu zdarzenia.

W tej chwili na miejsce są dysponowani strażaccy nurkowie i technicy, którzy będą wydobywali auto z wody.

Aktualizacja
Kierującą samochodem osobowym była 32 – letnia mieszkanka powiatu lubańskiego, która podróżowała z mężczyzną w wieku 52 lat. Z uwagi na panujące warunki drogowe auto najprawdopodobniej straciło przyczepność i wpadło do rzeki. Pomocy udzielił mężczyzna mieszkający w pobliżu, który usłyszał hałas i plusk auta, które wpadło do rzeki.

Kobieta wraz z przybyłym z pomocą mężczyzną wyciągnęli 52-latka z samochodu i przywrócili mu funkcje życiowe. 52-latek został przetransportowany do zgorzeleckiego szpitala. - Poinformował nas asp.szt. Grzegorz Szewczyk z KPP w Lubaniu.

 

red.

Zdjęcia (10)

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jimmy
Jimmy 08.02.2021, 19:31
Szwagier zgadzam się z tobą, ale co niektórzy patafianie bo inaczej już nazwać ich się nie da.
Krótko mówiąc w *** byli *** widzieli.
Niektórzy są naprawcze żałośni.
Lope
Lope 20.01.2021, 22:38
Potrzebował bym numer tel co pomógł żeby się skontaktować
Lope
Lope 18.01.2021, 22:10
Jak macie panowie pisać takie pierdoły to lepiej zostawcie to dla siebie ok bo nie chciał bym was spotkac nie wiecie co i jak a piszecie jak byście byli znawcami wszystkiego nie pisze do tych osób co maja rację szkoda ze służby jechały już po i jezdnia była czarna i jak macie problem do mojej żony to dajcie znać to się spotkamy i zobaczymy czy tacy twardzi będziecie ważne że przeżyli a tu znaleźli się fachowcy barany jedne
Sołtys
Sołtys 18.01.2021, 15:44
Na drodze lud *** z takimi służbami ,wy*** pozwalniać
xdas
xdas 18.01.2021, 14:13
teraz mogą napisać że morsowali
R.C.
R.C. 17.01.2021, 11:18
Świadek wypadku widząc wypadek wskakuje do lodowatej wody , wyciąga nieprzytomnego pasażera i przeprowadza pierwszą pomoc . Ratuje mu życie !!
W Ameryce zrobiliby z niego od razu bohatera ! A w Polsce ? Co wy piszecie ?
"Mężczyźni zdołali opuścić auto z pomocą świadków zdarzenia. "
Jesteście żałośni .
Nawet wam się nie chciało sprawdzić kto uczesniczył w wypadku . To kobieta prowadziła auto.
Poziom dziennikarstwa w Polsce.
Leo
Leo 17.01.2021, 18:42
Bravo R. C. Chociaż jeden myślący człowiek na tym czacie... Pozostałe wypowiedzi żałosne...
Bezmózgi
Bezmózgi 17.01.2021, 09:15
Musieli zdrowo zapier....ć że aż tam ich wyrzuciło !!! Warunki są jakie są ale niektórzy kierowcy nie potrafią włączyć myślenia i mózg sobie zamontować zanim wyjdą z domu !!!!
ryś
ryś 17.01.2021, 08:28
A ile miał promili
Wiki
Wiki 17.01.2021, 15:40
Zero bo nie był pijany
koleba
koleba 16.01.2021, 21:17
winny mróz
Wiki
Wiki 16.01.2021, 19:04
W aucie nie było dwóch mężczyzn na tomiast była tam kobieta w raz z mężczyzną
popper
popper 16.01.2021, 17:20
A może by tak wydłużyć tę barierę o 3 przęsła w kierunku Lubania?
Popersroper
Popersroper 17.01.2021, 10:57
A może by tak uruchomić myślenie podczas jazdy samochodem?
Muślim
Muślim 17.01.2021, 10:54
... a najlepiej taką barierę poprowadzić do samego Lubania - i to po obu stronach Kwisy bo na drodze w Nawojowie Ślaskim i Uniegoszczy tez jakiś idiota może poszarżować autem...
Hogsofwar
Hogsofwar 16.01.2021, 17:03
Cały czas powtażam że służby drogowe nic nie robią na tej drodze . I co teraz??? Ludzie naszczęście nie zginęli . Weźcie się w końcu do roboty bo będziecie mieć ludzi na sumieniu . Chwilę nim wypadli jest ostry zakręt przy którym musieli zwolnić wię szybkość napewno nie była przyczyną wypadnięcia z drogi !!!
Taki tam
Taki tam 17.01.2021, 16:10
Najpierw ortografia. Potem komentarz. Chodzi o to aby język giętki powiedział co pomyśli głowa. Czy ty jesteś Polakiem?
N
N 18.01.2021, 12:09
Irytują mnie barany, które wytykają błędy ortograficzne innym. Czyżby nawiedzony polonista. Jak się nie widzi swoich błędów, to wypomina się je innym.
poppre
poppre 17.01.2021, 10:10
Coś mi się wydaje, że zbyt szybkie wyjście z tego zakrętu, poskutkowało tym właśnie, że nie zapanował nad kierownicą,
Piast
Piast 17.01.2021, 08:03
Pędkość nie ?! A co ?Może ogromny szczupak rzucił w nich kotwicą na linie i wciągnął do rzeki ?
Bodzio
Bodzio 17.01.2021, 17:43
Piast hehe , twoi koledzy cię oszukują , to zielone co zalewasz wrzątkiem w kubku to nie herbata
hdjwjqnaj
hdjwjqnaj 16.01.2021, 16:40
orzeźwiająca kąpiel
Noemi
Noemi 16.01.2021, 16:05
Trzeba napisać co to za bezmózg w takich warunkach pociskał...?

Pozostałe