Lubań. Dzisiejszy Strajk Kobiet odwołany

  • 28.10.2020, 17:18
  • red.
Lubań. Dzisiejszy Strajk Kobiet odwołany

Podziel się:

Oceń:

Przed kilku minutami organizatorka protestów w Lubaniu odwołała środowe wydarzenie.

Kochani, kilkudniowy strajk niestety nie pozostał obojętny dla mojego zdrowia. Czuję się osłabiona. Nie ma też niestety na dziś innego lidera protestu.
Muszę poświęcić wieczór na regenerację, a nie chcę oddawać protestu w ręce chaosu.
Przepraszam. Wiem, że na mnie liczycie, a ja Was teraz zawodzę.

Szykujmy siły na jutro, bo jutro będzie nas-liderów więcej, lepiej osprzętowionych.
Dziś ćwiczmy piosenki, wieszajmy plakaty, nie bójmy się własnych inicjatyw - ale wszystko w granicach przyzwoitości i bezpieczeństwa sanitarnego.

Wpis tej treści pojawił się kilka minut po 17. na stronie wydarzenia w mediach społecznościowych. TUTAJ.

red.

Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pan Wesoły Miś
Pan Wesoły Miś 29.10.2020, 15:01
Bajka o tym, jak szturmujące dziewczynki stały się kobietami i zniszczyły świat.
2020 cywilizacja upadła. Dobrobyt, który ma apetyt świni, wymazał główną z cech człowieka - poczciwość. Dzieci, bo często 14 - 15 letnie dziewczynki "prężą mięśnie" w marszu, skandując wulgaryzmy nie rozumiejąc i nie znając sprawy. Dzieci, które biorą sprawy w swoje ręce, nawołując do wolności wyboru innych tego wyboru chcą pozbawić.

2021 I rok "wolności". Popalone kościoły, szkoły, zniszczone samochody, szpetne domy i kamienice. Zapaść epidemiologiczna, zaszczuci wyzbyci zaufania ludzie, puste sklepy i głód - centralny gwałt. Anarchia doprowadziła do tego, że te brykające jeszcze rok wcześniej dziewczynki szukają schronienia. Już jako kobiety głównie dla swoich często nienarodzonych dzieci, a to jest przeważnie niemożliwe.
Koniec bajki.
Młodzi Polacy, popatrzcie tylko przez chwilę choćby na Francję. Zatem dziewczynki, do lekcji i myśleć głową a nie vaginą. Może ta bajka to tylko bajka.
Edmund_emeryt
Edmund_emeryt 30.10.2020, 09:35
Te dziewczynki mają wyobraźnie i mądrość przewidywania - one jutro już będą KOBIETAMI - a psychopata Kaczkodan i jego klika pozostawi im polsko-katolickie piekiełko
Kriss
Kriss 29.10.2020, 23:04
Yhmmmm. Kolejny...... Takie czasy nastały że i młodzież ma prawo glosu. Najwyższy czas przywyknąć
...........
........... 29.10.2020, 13:34
Może zbiorowe mogiły, trumny zasypywane buldożerem, bez pogrzebu, bez udziału rodzin w pochówku, ostudzą głowy. Protestujące kobiety dały się wykorzystać politycznie przez fermenciarzy, którym nie zależy na Polsce, tylko własnych korzyściach.
🌸🌸🌸🌸
🌸🌸🌸🌸 29.10.2020, 13:26
Jakim trzeba być starym, samotnym, biednym człowiekiem aby nawoływać do nienawiści, bojówek, poniewierania ludźmi. Osoby które mówia o COVID i tym ze życzą im śmierci, zarazy, braku łóżek w szpitalach, co wy macie w głowach ? Składacie ręce do kościoła, idziecie do komunii, a życzycie śmierci ? Jakim trzeba być złym człowiekiem aby coś takie pisać. Czy ciężko wam jest pojąć, że kobiety biorące udział w strajku walczą o prawo wybory, a każda kobieta marzy o tym aby urodzić zdrowe dziecko ? Pamiętajcie, ze do ciąży trzeba dwojga. A wyzywanie kobiet przez innych jako prostytutki, te co rozkładają nogi, nie kobiety i bezmózgowce to tak jak byś sam/ a siebie obrażał/a bo kobieta Cię urodziła. Nie obrażaj swojej matki, siostry, córki, żony lecz ja wspieraj. Dodam jeszcze ze najwiecej do powiedzenia maja ludzie starzy , a mianowicie kobiety po menopauzie oraz mężczyźni impotenci. Zadbajcie o lepsze życie dla waszych wnuków a nie opluwacie przechodniów 😢
Kriss
Kriss 29.10.2020, 23:08
😁 no ale kościół 😁 no jak tak bez ślubu 😅 to nieprzyzwoite🤯🤯 ręce opadywoja
Naczelny Generał
Naczelny Generał 29.10.2020, 12:12
Pisowskie paparuchy !!
golo
golo 29.10.2020, 12:08
niestety rozsądek przegrywa z głupotą, i być może głupota wygra, czego życzę, bo Polacy to tak powalony naród, że same na usta cisną się słowa Piłsudskiego "Naród wspaniały, tylko ludzie ***"
Jaro-zbaw
Jaro-zbaw 29.10.2020, 10:56
Możecie sobie protestować ile chcecie. Zdanie narkomanek-prostytutek i zabójców dzieci
nie będzie mieć wpływu na podejmowane decyzje.
Jarosław Kaczyński
Rozklimka
Rozklimka 29.10.2020, 18:02
OJ, kłaczuszek z Ciebie. Spadaj stąd prowokatorze na protest wkurzonych dziewczynek.
Nosek
Nosek 29.10.2020, 10:52
Trzeba zerwać konkubinat państwowo-kościelny
Zbigniew Nosowski
Czy Rada Stała Episkopatu zdobędzie się dziś na odrzucenie oferty Jarosława Kaczyńskiego?
============
http://wiez.com.pl/2020/10/28/… ... koscielny/
Ona
Ona 29.10.2020, 10:36
Banda rozdartych młodych gówniar nie wiedzących nic o życiu a nagle będą się udzielać i strajkować dla poklasku żałosne
Kriss
Kriss 29.10.2020, 23:13
A Ty być może stara zrzędliwa lamo uruchom mózg bo te 'niby 'guwniary coś z tym bałaganem chcą zrobić. I proszę nie generalizować że to tylko młode 'guwniary' bo to tylko mały %
obserwato1
obserwato1 30.10.2020, 13:15
A ty gówniaro lepiej uruchom swój mózg i idż do szkoły i ucz się ortografi ! Póżniej bierz się do pisania.
Mela
Mela 29.10.2020, 10:27
Ale w Was jadu. Kobiety wiedzą o co walczą.W obliczu tragedii nie raz jest tak że zostają same ze schorowanym dzieckiem bo facet nie wytrzymał i wycofał się. Ale jak zwykle to mężczyźni mają najwięcej na forach do powiedzenia.
Ps. I co macie do Irokeza?. Ma swój styl. Nie chowa się . Jest taki jak chce być. Brawo
Opis
Opis 29.10.2020, 10:02
Wirusy grypa zawsze były ta jest znana z tego że jest nowa.
Brawo dziewczyny walczcie w spokoju.
Większość Lubań to PiS i nie patrzcie na to. Starzy posłowie niech decydują o starych ludziach. Świat idzie do przodu a oni nie nadążają. Ci co "bronią kościoła to się nie zaraża"? Żartujecie?
Dlaczego decydują ci co nigdy nie urodzą dzieci bo są mężczyznami czy stare pomarszczone dziadki mają decydować o młodzieży? To przepaść wiekowa. Każdy ma wolna wolę i swoje sumienie i niech decyduje sam. A Boga ma się w sercu. Jak tego nie rozumiesz to właśnie jest twoja decyzja i wola twój rozum. Chyba że chcesz by ci go zabrano? Jesteście przeciw protestom to dajcie na leczenie tych że chorych dzieci i ich rodzinom. Boli jak się straci stara schorowana matkę co nie? A patrzeć po porodzie jak ci umiera dziecko i nikt Ci nie pomoże? To nie trauma i ból jak dziecko nawet pierwszego oddechu nie nabierze w płuca których nie ma? To nie jest ból? Jesteś za rodzeniem z gwałtu to daj od razu swoją wnuczke dla księdza zrobi dziecko i masz po sprawie. Ja decyduje sama za siebie. Moje sumienie moje życie moja sprawa. A co do wirusa był jest i będzie. Pogódź się z tym bo nie unikniesz tego czego nie widzisz i albo się wzmocnisz i walczysz albo popadaj w skrajność w domu.
Jeszcze jedno kiedyś się rodziło i nie wiedziało nawet jaka płeć i czy zdrowe czy chore. Ok ale skoro technologia idzie do przodu to dlaczego nie skorzystać? Skoro to takie złe to dlaczego babcie nie leczą się same w domu tylko kolejki po nowe leki i sprzęt zapychają?
obserwator1
obserwator1 30.10.2020, 13:25
Nie martw się Ty też będziesz stary i pomarszczony szybciej niż myślisz! Jak piszesz technologia idzie do przodu to może doczekasz czasu jak twoje dziecko co mama wolną wolę i może robić co chce da Cię do eutanazji?
Kriss
Kriss 29.10.2020, 23:16
Gdybym miał możliwość dał bym Nobla.popieram w 100%
Lewaczek
Lewaczek 29.10.2020, 13:55
A Boga ma się w sercu. Jak tego nie rozumiesz to właśnie jest twoja decyzja i wola twój rozum.
=============
No jak widać ci protestanci mają boga w innym narządzie albo jego okolicy, ale tego sie doczekał Kościół, który od wieków te bzdury głosi a cala ich dogmatyka nie ma uzasadnienia w realiach życia codziennego. Co jest z cudami eucharystycznymi? Co jest z relikwiami Sokółki i Legnicy? .Gdzie są ozdrowieńcze cuda JaPa2? Komu i po co ten chłam religijny wciskali?
Jej Ekscelencja
Jej Ekscelencja 29.10.2020, 09:27
Liga broni, liga radzi, liga nigdy was nie zdradzi
mateuszek
mateuszek 29.10.2020, 09:25
Mateusz Damięcki dopisał nową zwrotkę do swojego wiersza:
Za wskazanie kobiecie
Miejsca w tym waszym świecie,
Tym co dzieli naród zamiast scalać,
Za tchórzostwo, za cynizm,
podstęp, za mizoginizm,
Raz ostatni proszę #***AĆ
===============
https://www.onet.pl/film/onetf…
Literat
Literat 29.10.2020, 13:56
Panie Redaktorze Naczelny!
Bezprawie! Twórczości się nie cenzuruje nawet jeżeli zawiera ... to co zawiera.
Rozbawiony
Rozbawiony 29.10.2020, 18:06
To nie twórczość, to tfu,tfu-rczość.
Bambi
Bambi 29.10.2020, 09:02
Tymczasem
Głos dał dominikanin ojcem zwany Szustak:
"Jestem przekonany, że płonie w Bogu ogień, żeby wypalić plugastwo Kościoła"
- Ci ludzie mają dość Kościoła, który przestał być ewangeliczny. Nie twierdzę, że robią to w dobry sposób. Nie twierdzę, że środki, którymi się posługują, są właściwe. Ci ludzie - można powiedzieć - nienawidzą Kościoła - słyszymy na nagraniu
- Ale uwaga! Ja też nienawidzę tego Kościoła. W sensie: tego. Nie Kościoła w ogóle. Tego Kościoła, który stał się absolutnie jakąś - przepraszam za wyrażenie - ladacznicą polityczną - dodaje o. Szustak
- Ten autorytet budowany na układach, polityce i statusie społecznym to wszystko musi w gruzy upaść, rozwalić w pył, żeby nie został kamień na kamieniu - podkreśla duchowny
+++++++++++
Przewielebny ojcze duchowny!
Zważaj ty co głosisz, albowiem Kwakacz uzna cię za podburzyciela
i każe Ziobrze cie zamknąć.
wuhan
wuhan 29.10.2020, 05:12
Może kowid wziął wreszcie sprawy w swoje ręce...
123
123 29.10.2020, 09:56
I chwała mu za to.
Pasztetowa
Pasztetowa 28.10.2020, 23:39
Widzieliście Irokeza a samochodzie ? Nie ? To szkoda . Strach pomyśleć jak wyglądają rodzice .
wet
wet 29.10.2020, 17:17
tak widzieliśmy robimy zdjęcia i spisujemy nazwiska demonstrantów.... też im pod domami się pojawimy
irokez
irokez 29.10.2020, 14:30
Wyglądają całkowicie normalnie pozdrawiam z rodzinką i proszę dalej oceniać książki po okładce :*
Pyra
Pyra 28.10.2020, 23:28
Jak to , a facet z irokezem na bańce . Myślałem ze padnę . Czy on jest z Lubania ? Bo wyglada ze i Mongoły się przyłączyli do strajku . A liderce życzę aby już więcej nie chorowała , na żadną chorobę , jest taki stan , gdy żadna choroba nie jest groźna . I tobie kochana życzę takiego zdrowia , za to ze innych narażasz na własną zarazę .
gogo
gogo 28.10.2020, 22:37
osprzętowionych?
Pamietajcie ze juz nie ma.miejsc w szpitalach dla covidowcow
Pamietajcie ze juz nie ma.miejsc w szpitalach dla covidowcow 28.10.2020, 22:14
Moze zlapala koronawirusa i padla ofiara wlasnej glupoty 🙂
OchroniarzRP
OchroniarzRP 28.10.2020, 21:40
Panie Vce Premierze (z bożej łaski) Jarosławie K. który nawołujesz wiernych Kościoła do obrony świątyń przed spodziewanym i prowokowanym ale urojonym atakiem tworząc bojówki powinieneś wiedzieć że zgodnie z prawem (bez sprawiedliwości) funkcje ochrony obiektów, ludzi i mienia może mieć w Rzeczypospolitej umundurowana formacja która działa na podstawie licencji i po odpowiednim przeszkoleniu.
Sto_nog
Sto_nog 28.10.2020, 21:30
Odezwa do narodu...
https://www.youtube.com/watch?…

Pozostałe