Witaj szkoło!

  • 01.09.2020, 13:06 (aktualizacja 01.09.2020, 15:03)
  • red.
Witaj szkoło! eLubań.pl / ŁCR

Podziel się:

Oceń:

Dzisiaj zgodnie z planem rozbrzmiał pierwszy dzwonek w szkołach podstawowych. Ze względów bezpieczeństwa w większości przypadków zrezygnowano z uroczystej inauguracji, a uczniowie musieli przestrzegać procedur bezpieczeństwa.

Po przerwie wakacyjnej i kilkumiesięcznej nauce zdalnej nadszedł czas powrotu do szkoły. Z powodu pandemii ekscytacja miesza się jednak z lękiem. - Nowy rok szkolny rozpoczynamy w nowej rzeczywistości - zupełnie innej niż wcześniejsze - mówiła podczas powitania pierwszoklasistów Beata Myśliwiec, dyrektor SP 1.

Wszyscy będą musieli stosować się do reżimu sanitarnego i przestrzegania procedur obowiązujących w szkole. Uczniowie muszą pamiętać o myciu rąk i ich dezynfekcji oraz zakrywaniu twarzy na korytarzach. - Życzę aby ten rok był zdrowy, bezpieczny i spokojny, a także obfitował w sukcesy edukacyjne i wychowawcze - dodała Beata Myśliwiec.

red.

Zdjęcia (62)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dagna
Dagna 12.09.2020, 21:55
Jakże to! Pan burmistrz nie zaszczycił swoją personą tej uroczystości?
Obawia się wirusa?
Boja się
Boja się 10.09.2020, 08:36
Te dzieci wystraszone pewnie sobie pomyslaly ze ten czerwony stworek o olbrzymich!!!!!!!!!!!!!! Gabarytach z czymś dlugim w reku do ogluszania zjada dzieci, a w tym brzuchu jak betoniarka juz na sniadanie pewnie schrupal z troje, a drugie sniadanie, obiad, deser strach do szkoly chodzić biedne dzieci
nhu
nhu 15.09.2020, 21:05
Ale chamówa.
Janusz mąż Grażyny
Janusz mąż Grażyny 17.09.2020, 13:44
Chamówa ale szczera, najgorsza prawda jest lepsza jak najgorsze klamstwo trzeba zgorzelec po prostu omijać szerokim lukiem mc donalds, KFC
Mamusia_Jacusia
Mamusia_Jacusia 03.09.2020, 17:28
Panie Burmistrzu!
Rodzice zatroskani bezpieczeństwem ich dzieci w drodze do szkoły jak i sami uczniowie pytają - kiedy Pan otworzy kładkę nad obwodnicą?
Czas już najwyższy - niebawem będzie rok.
Pan Herakliusz
Pan Herakliusz 02.09.2020, 11:05
Na rozpoczęcie roku szkolnego 📖
Życzę dzieciom owocnej nauki 🍒 a rodzicom i opiekunom dużo wyrozumiałości 😉
😱Początek roku szkolnego nieodzownie łączy się z szokiem dot. podziału liczby godzin na konkretne przedmioty.
✅ Wolałbym żeby ideologię zastąpiła nauka. Kościół (jakikolwiek) przecież może organizować spotkania po lekcjach.
✅Wolałbym żeby młodzież wiedziała czym jest aktywizm, uczyła się krytycznego myślenia, języków obcych czy nowych technologii - tymczasem w planie aż 608 h religii i tylko 76 WOSu.
✅Kościół jest bogaty, ludzie w Polsce niekoniecznie. A więc wolałbym żeby młodzież otrzymywała w szkole darmowy, ciepły posiłek oraz odpowiednią opiekę medyczną.
✅Nie ma potrzeby opłacania księży z publicznych pieniędzy, jest silna potrzeba podniesienia płac wśród nauczycielek i nauczycieli oraz szkolnej administracji.
Zygmunt
Zygmunt 10.09.2020, 13:16
Dziecko bardzo lapie wiedze a religia, historia a bzdury o Egipcie, kto to byl Jagieło, i inne bzdury sa po to by dzieciak nie mial czasu nic wymyślać kontemplować i po za konczeniu edukacji gdy umysl jest z wapnialy taki *** czyli nic w prawdzie nie obrazliwego to osoba pozbawiona abstrakcyjnego myslenia zdolna do prostych zawodów idealnie nadająca sie do sterowania nim i do roboty w panstwowych kieratach.
Derek
Derek 12.09.2020, 21:51
A w każdą niedzielę na mszalne szamaństwa i tacę, i przynajmniej raz do roku do poniżającej godność spowiedzi - człowieka przed CZŁOWIEKIEM
Cepcepacepem
Cepcepacepem 03.09.2020, 23:22
Łomattko Boska-Królowo Niebios! Początek kolejnego roku panoszenia się w szkołach Nadzorców Rad Pedagogicznych bez mszy śfientej powinien być unieważniony! Tak się nie godzi - wszak powiada Pismo że nawet włos z głowy nie spada bez wyraźnej woli boskiej, a co dopiero jakiś'tam ś'wirus mniemany na bogu ducha winne krześcijany! I jak tu w takiej niepobłogosławionej mszą szkole katoklechezję prowadzić, no jak? Jak owieczki nauczać że ich zdrowie, byt (odbyt dzieci wciąż "w ręku" i dyspozycji katoklechetów...) i ziemski przebyt w rękach Boga spoczywa skoro tylu ludzkim prozdrowotnym, boskie kompetencje niweczącym/boskie plany zaburzającym restrykcyjom są poddawane? Jak one mają uwierzyć w Opatrzność boską widząc taki eksces inten'syfny jawnie w odwieczne niepodważalne boskie kompetencje ("Bóg dał-Bóg wziął, chwalmy Pana każdego rana") włażącej z butami - tfu! - z maseczkami! - opatrzności ludzkiej?
Od dwóch dekad mająca się w szkołach świetnie kato schizofrenia poznawcza zwana dysonansem poznawczym się u szkolnej dziatwy nieziemsko pogłębi, i wyjdą ze szkolnego kopla niczym otumanione smrodem owczarni owce wprost pod jadące samochody a nawet pod pociągi bo nie będą odróżniały świata realnego od reli-matrixa im wpajanego - teraz, zawsze, i na wieka Weck'ów amen!!!
https://www.google.com/url?sa=…
Radzimir
Radzimir 12.09.2020, 21:53
Święte Słowa - wasza Cepowatość - święte słowa!
Rrr
Rrr 02.09.2020, 10:46
Gwiazda z pałką niech sama oddycha przez maskę. Dzieciom fundują choroby płuc
Milton
Milton 02.09.2020, 10:37
A gdzie szamaneria? W wielu innych szkołach na "wschodzie" pod naporem jedynie słusznej religii wielebni urządzali nawet świecenie tornistrów. System ogłupiania należy rozpoczynać jak najwcześniej.
Xyz
Xyz 02.09.2020, 07:55
Adminie dziękuję Ci za nie opublikowanie komentarza... Żenady ciąg dalszy....
regent
regent 02.09.2020, 07:31
Co ci bandyci robią naszym dzieciom!!! Czas kończyć tą farsę (choć za kulisami, to poważniejsza sprawa) i rozliczyć wszystkich świadomych i nieświadomych idiotów za zniszczoną gospodarkę i życie ludzi.
U
U 01.09.2020, 17:19
Ta księżniczka w czerwonym nie musi mieć maseczki
Kali
Kali 15.09.2020, 17:44
Pan Burmistrz nie musi to tym bardziej ona, "mróweczka" jedna!
Xd
Xd 11.09.2020, 21:13
Tej księżniczki covid sie boi
Xyz