Pod wpływem narkotyków pędził skradzionym motorowerem

  • 25.08.2020, 07:50 (aktualizacja 25.08.2020, 10:37)
  • Źródło: KPP Lwówek Śląski
Pod wpływem narkotyków pędził skradzionym motorowerem

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Lwówka Śląskiego zatrzymali 28- letniego mężczyznę, który kierował motorowerem pod wpływem narkotyków. Okazało się również, że pojazd którym się poruszał pochodził z kradzieży.

Policjanci skontrolowali motorower, który uprzednio został zatrzymany na jednej z ulic Lwówka Śląskiego przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej z Lwówka Śląskiego. Zachowanie mężczyzny wskazywało, że może on być nietrzeźwy, co funkcjonariusze postanowili sprawdzić.Badanie na zawartość alkoholu wykazało wynik negatywny, ale badanie na zawartość środków odurzających wykazało, że 28- latek z Lwówka Śląskiego znajduję się pod działaniem amfetaminy i metamfetaminy.

Ponadto podczas kontroli motoroweru policjanci zwrócili uwagę, że pojazd ma zatarty numer VIN oraz niedbale nabitą tabliczkę znamionową. W związku z podejrzeniem, że pojazd może pochodzić z przestępstwa mężczyznę zatrzymano celem wyjaśnienia sprawy.

Jak się okazało, motorower pochodził z kradzieży. Funkcjonariusze ustalili właściciela pojazdu, któremu przekazali pojazd. Natomiast 28- latek odpowie przed sądem za przywłaszczenie pojazdu oraz posługiwanie się dowodem rejestracyjnym, który do niego nie należał.

Źródło: KPP Lwówek Śląski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe