"Piątek dla Rafała". Politycy PO w Lubaniu

  • 26.06.2020, 20:32 (aktualizacja 26.06.2020, 21:09)
  • red.
"Piątek dla Rafała" Relacja ze spotkania w Lubaniu
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Ostatnie chwile kampanii wyborczej i pełna mobilizacja parlamentarnej opozycji, dziś od rana posłowie Koalicji Obywatelskiej odwiedzają miasta regionu i rozmawiają z mieszkańcami.

Michał Jaros, Grzegorz Schetyna i Piotr Borys odwiedzili dziś Lwówek Śląski, Gryfów Śląski, Lubań i Zgorzelec. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo ze spotkania w Lubaniu.

red.

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

JON
JON 28.06.2020, 18:14
Dwaj wspaniali PANOWIE .Jak cudownie wygladają .BRAWOOO PO !!! OBY TAK DALEJ !!!!!!!!!!!!!!
Ja
Ja 29.06.2020, 09:21
Wprost prześliczni Ha, ha, ha.......
Lubaniak
Lubaniak 28.06.2020, 17:57
Spotkali się szwagrowie😃
Kabaretto
Kabaretto 28.06.2020, 11:34
Ale się uśmialem jak zobaczylem te mordy !!! Hahahaaaaa !
ZąbGrzesia
ZąbGrzesia 27.06.2020, 20:35
....BUAHAAHAAA.......JPDL...........ALE KABARET !!!!!.........PLATFUSY W CUDA WIERZĄ......
Lico
Lico 27.06.2020, 18:11
Czas na zakończenie PIStaimu. Czas dojnej PISowskiej zmiany i okradania mnie i moich rodaków zmierza do końca. Rodzina na swoim MKorawiecki,, Szumowski, Kuchciński i Karczewski pod wofdza kurduplowatego na finiszu. Mam nadziję ze Dudaa bedzie siedział a arestz w Lubaniu wznowi działalnośc by tego czuba tam można było osadzić
Xyz
Xyz 28.06.2020, 15:41
Bo platformersi nie okradli nikogo... Wcale.... Szczyt kpiny i tyle... Włącz myślenie
111
111 27.06.2020, 18:10
Gdzie maski i bezpieczeństwo tak się bali 10 maja.Dość sciemy PO.
Anna
Anna 27.06.2020, 17:05
tu dzieciaczki sie chlapią ,fontannie dziadki .rodzice na imprezie ,akordeony grają słoneczko świeci a tu obok jakiś czarny marsz, przykleja się do imprezy,to bezczelność
Jan
Jan 27.06.2020, 16:23
Schetyna schowaj się bo przez ciebie ludzie wstręt do Po mają wynocha z Lubania
😂
😂 28.06.2020, 07:26
Akurat wynik wyborów do powiatu pokazał do kogo w Lubaniu mają wstręt 😂😂 bo pan KR rozłożył innych kandydatów.
Józef
Józef 27.06.2020, 13:37
Po serii niewygodnych pytań konferencja zakończona.Tylko miny nienawistnych prelegentów mówią same za siebie .A te tłumy to czekają na autografy od wielkiego poety lubańskiego.
Teściu
Teściu 27.06.2020, 12:42
I co tam szwagry uradziły?
To sem ja
To sem ja 27.06.2020, 10:24
Zmiencie lektora bo slychac jak by w studni siedzial
regent
regent 27.06.2020, 08:23
Rezydenci niemieckiej agentury w otoczeniu "lubańskiej śmietanki towarzyskiej". Ale towarzycho, normalnie ubaw po pachy...:)
Halina
Halina 27.06.2020, 07:46
Kiedy schetyna wreszcie zrozumie że pisiory nie wygrały wybory tylko on je przegrał !!!??? Ten gościu jest dawno skończony i niepotrzebnie wyłaził z nory, bo swoim wizerunkiem działa na niekorzyść Pana Trzaskowskiego !!!
Hogsofwar
Hogsofwar 27.06.2020, 07:22
Oderwać od koryta i już nigdy nie dopuszczać !!!
Beata
Beata 26.06.2020, 23:22
Schetyna ? Śmiechu warte cała banda złodzieji przyjechała. Mam nadzieję że ludzie pamiętają ich lata świetności i i nie zaglosują na mich. Tylko Duda prezydentem.
uderzowski rafik
uderzowski rafik 26.06.2020, 23:03
20 osób na "wiecu" wraz z reporterami... ten kontener zgiuku obok to chyba element kampanii KO, pasuje idealnie do idei parti...szwagier na grilla wyborczego przybył
PO SAMO ZŁO
PO SAMO ZŁO 26.06.2020, 22:37
Ściemniacze.
koniunktura
koniunktura 26.06.2020, 21:56
Tak, pełna mobilizacja, dzisiaj poznaliśmy program Czajkowskiego, jutro cisza wyborcza, a w niedzielę wybory, o uju zloty! Polacy co z wami?
Jaśka
Jaśka 26.06.2020, 21:44
Wstyd, jakiego w życiu nie widziałam. Teraz widać kto nam rozwalił- SAMI SWOI i jeszcze śmie ludziom spojrzeć w oczy, lubańczyk. Tfu
Anty platforma
Anty platforma 26.06.2020, 21:41
Kondoniarze, 8 lat pracy na rzecz Niemiec, Komorowski i jego "chodź szogunie", serio uważacie się za poważnych??????? Trzaskoski i całe PO to wstyd jak szmbo i gó**o zalewajace Wisłę i palety za bańkę w centrum Warszawy. Wypad od urzedu prezydenta!!!!!!!!!!!
Jerzy B
Jerzy B 27.06.2020, 21:00
Wstydź się swojego komentarza. Poziom właśnie taki jak twoja opinia.Napij się melisy, chyba, że lubisz coś innego. Zjedz snickersa. Tak na pszyszlosc, nie wypisuj głupot. Jeśli masz dowody przestępstw ludzi których nienawidzisz powiadom prokurature, a nie cwaniakuj.
Anty platforma
Anty platforma 28.06.2020, 11:50
Nie ośmieszaj się, z takim światopoglądem nie masz prawa mnie umoralniać i mówić jak mam żyć.
panjapa
panjapa 28.06.2020, 10:49
Nie widziałeś jak Wielki Strażnik Żyrandola Komorowski zwany prezydentem RP skakał po krzesłach w parlamencie japońskim? Albo jak Schetyna ze swoją świtą jeździł do frau Merkel po wytyczne? Wielkie inwestycje tęczowy Rafał szykuje: zadaszenie targowiska i remont przystanku. Takie inwestycje to może obiecywać dzikim w dżungli amazońskiej, wtedy oni na pewno wybiorą go na swojego prezydenta. Tak na zakończenie panie Jerzy B niech się pan zapozna się z ortografią i gramatyką języka polskiego.

Pozostałe