Zmarły 32-latek miał w żołądku woreczek strunowy. W środku prawdopodobnie narkotyki

  • 23.06.2020, 09:07
  • Red.
Zmarły 32-latek miał w żołądku woreczek strunowy. W środku prawdopodobnie narkotyki Prok. w Jeleniej Górze

Podziel się:

Oceń:

Wczoraj odbywała się sekcja zwłok 32-latka, który został zatrzymany przez policjantów z Bolesławca. Z komendy policji mężczyzna trafił do szpitala, gdzie zmarł. W żołądku zmarłego biegły lekarz znalazł woreczek strunowy z zawartością kryształków.

Jak informuje Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze, wczoraj została przeprowadzona sekcja zwłok 32-latka, który zasłabł na komendzie policji w Bolesławcu, trafił do szpitala, a następnie tam zmarł. Biegły lekarz nie stwierdził na ciele denata żadnych obrażeń poza śladami kajdanek, jakie były założone na nadgarstki przez funkcjonariuszy policji w trakcie jego zatrzymania oraz śladami działań podjętych przez personel medyczny w trakcie akcji reanimacyjnej.

Natomiast w żołądku zmarłego ujawniono foliowy woreczek strunowy z zawartością bezbarwnych kryształów. Zabezpieczona substancja zostanie poddana badaniom przez biegłych w toku dalszego postępowania. W trakcie sekcji pobrano materiał biologiczny do dalszych badań toksykologicznych, w tym na obecność substancji psychoaktywnych, albowiem zachowanie zatrzymanego wskazywało, że mógł on znajdować się pod ich wpływem. 

Red.

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dragstop
Dragstop 23.06.2020, 14:01
Jednego mniej

Pozostałe