Włamali się do budynku - zostali w nim zatrzymani przez policjantów

  • 17.06.2020, 09:26 (aktualizacja 17.06.2020, 11:43)
  • Źródło: KMP Jelenia Góra
Włamali się do budynku - zostali w nim zatrzymani przez policjantów

Podziel się:

Oceń:

Policjanci zatrzymali dwie kobiety i młodego mężczyznę podejrzanych o kradzież z włamaniem do niezamieszkałego budynku w Karpaczu. Zostali zatrzymani na gorącym uczynku.

Policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu zatrzymali dwie kobiety w wieku 30 i 31 lat oraz 19-latka podejrzanych o kradzież z włamaniem. Cała trójka to mieszkańcy powiatu jeleniogórskiego.

Jak ustalili policjanci, do zdarzenia doszło 13 czerwca br. wieczorem w Karpaczu. Podejrzani podczas nieobecności właściciela włamali się do budynku i zamierzali ukraść elementy wyposażenia o wartości nie mniejszej niż 500 zł. Zamierzonego celu nie osiągnęli, gdyż na miejscu pojawił się właściciel i powiadomił o przestępstwie policję. Okazało się, że 19-latek posiadał przy sobie amfetaminę i marihuanę.

Cała trójka wpadła na gorącym uczynku przestępstwa. Zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Obecnie policjanci wyjaśnią szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za kradzież z włamaniem grozić im może nawet do 10 lat pozbawienia wolności, a 19-latek dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków.

Źródło: KMP Jelenia Góra

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe