Akcja "Poszukiwany" trzy osoby trafiły za kraty

  • 10.06.2020, 10:45
  • asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
Akcja "Poszukiwany" trzy osoby trafiły za kraty Zdjęcie ilustracyjne

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Lubania zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi przez wymiar sprawiedliwości. Zostali już przetransportowani do zakładu penitencjarnego, gdzie spędzą kolejne miesiące i lata. Poszukiwanego listem gończym zatrzymali także mundurowi z Olszyny.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu dzisiejszego poranka przeprowadzili akcję „Poszukiwany”. Jej efektem było zatrzymanie trzech mężczyzn, którzy byli poszukiwani celem osadzenia w jednostce penitencjarnej. Osoby te są podejrzane o dokonanie rożnych przestępstw kryminalnych w tym przestępstwo narkotykowe, kradzieże oraz oszustwa.  

asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Agros
Agros 12.06.2020, 09:55
A na Żoliborzu...?
18 policjantów pilnuje domu Jarosława Kaczyńskiego. "Prezes nie może nas widzieć z okien"
========
https://www.money.pl/gospodark…
Gacek
Gacek 11.06.2020, 20:15
Strażnicy Miejscy na czele z naczelnym zapasieni - d-u-p-y wożą po mieście a przecie z ideą utworzenia tej formacji były patrole piesze. Tak się te formacje demoralizują a lenistwo jest podstawową przypadłością.
Gacus
Gacus 13.06.2020, 12:21
Zal ci du... Sciska? Trzeba bylo sie uczyc.
Jontek
Jontek 11.06.2020, 20:11
Takie żulostwo powinno dostać ultimatum z terminem zgłoszenia się do odsiadki. W przypadku nie zastosowania się do poleceń sądu - każde nieusprawiedliwione spóźnienie - wyrok podwojony.
Krzysiek
Krzysiek 11.06.2020, 10:01
Zgarnęli kolesi, źle. Nie zgarną, też źle. Witamy w Polsce.
jedmo reki jadno nogi
jedmo reki jadno nogi 11.06.2020, 13:50
na dzialanie wydziału kryminalnego to naprawdę sukces bezpieczniej gdyby patrolowali ulice
Krystyna
Krystyna 11.06.2020, 07:01
Szkoda że policja w Lubaniu jest widziana tylko w akcji, może tak na akcję przyjdą panowie na tzw. mogiłki, na zaplecze starego szpitala, na rury ciepłownicze przy nowym szpitalu, na ścieżkę ""zdrowia"" skrót prowadzący od ul. Łużyckiej w stronę osiedla . Tak po prawdzie żeby nie kwarantanna i sprawdzanie ludzi to policji nie widać pomijam rynek i spisywanie babiny sprzedającej kwiatki z własnego ogródka. Szkoda bo miasto jest brudne, walają się butelki, jakieś szmaty ,nie chcę zanudzać sami widzicie.
Obserwator
Obserwator 13.06.2020, 11:03
Niech każdy zrobi coś pożytecznego dla społeczeństwa, zamiast stale narzekać i marudzić że jest źle bo...
Weźcie sie za robotę ludzie. Często potrzeba działać ponad prawem, bo ono nam w tym kraju nie pomaga, a ze sprawiedliwością to już wszyscy doskonale wiemy.
A ilu jeszcze śmiga po mieście?
A ilu jeszcze śmiga po mieście? 10.06.2020, 16:30
Robicie takie akcje raz na ruski rok i jeszcze się tym chwalicie?Ale akcja gruba!No gratuluję
Juhas