Zadzwoniła pijana na policję i groziła, że się zabije

  • 25.02.2020, 09:50 (aktualizacja 25.02.2020, 10:36)
  • Żródło: 24jgora.pl
Zadzwoniła pijana na policję i groziła, że się zabije 24jgora.pl

Podziel się:

Oceń:

Do zdarzenia doszło w Piechowicach (pow. jeleniogórski). Kobieta w środku nocy zadzwoniła na numer alarmowy i poinformowała, że zamierza popełnić samobójstwo.

Dzwoniąca na numer alarmowy kobieta poinformowała, że ma dość życia i zamierza ze sobą skończyć. Takie zgłoszenia są zawsze traktowane poważnie. Chodzi przecież o ludzkie życie.

Na miejsce udała się strażą pożarna, policja i pogotowie. Ratownicy zastali zamknięte drzwi od mieszkania zgłaszającej. Jednak słychać było, że w mieszkaniu ktoś jest. Ponieważ drzwi nikt nie otwierał, ratownicy zagrozili użyciem siły i wyważeniem drzwi. To poskutkowało i w progu ukazała się kobieta, która rzekomo chciała popełnić samobójstwo. Okazało się, że jest kompletnie pijana. Miała dwa promile alkoholu. W mieszkaniu znajdował się jeszcze mężczyzna, również pijany.

Kobietę przewieziono do izby zatrzymań gdzie ma wytrzeźwieć. Potem trafi na badania psychiatryczne, które będą miały potwierdzić czy rzeczywiście ma skłonności samobójcze czy też był to jedynie pijacki wybryk.

Źródło: 24jgora.pl

Zdjęcia (3)

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bombel
bombel 26.02.2020, 07:28
Samobój po pijaku częsta sprawa. A czy po wytrzeźwieniu sie pamięta takie próby to raczej wątpię. Normalnie nie do udowodnienia chyba że na siłe to wtedy tak.
Cezary Cezary
Cezary Cezary 25.02.2020, 12:58
Zamknąć ją za zabójstwo, moja wyimaginowana babcia zmarła na zawał bo nie było wolnej karetki.

Pozostałe