Fotorelacja. Karnawałowe szaleństwo

  • 08.02.2020, 09:42 (aktualizacja 08.02.2020, 11:21)
  • Żródło: SP nr 2
Fotorelacja. Karnawałowe szaleństwo SP nr 2

Podziel się:

Oceń:

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaniu, uczestniczyli w zabawie karnawałowej. Tegoroczna zabawa wzbudziła u najmłodszych wiele radości.

Wśród uczestników trudno było rozpoznać uczniów, ponieważ rodzice młodszych dzieci zadbali  o wspaniałe stroje i przebrania. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom jak i wychowawcom. Nauczyciele bawili się wspólnie z dziećmi przy rytmach różnorodnej muzyki - jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, kółeczka i tańce w parach.

Dzieci mogły również uczestniczyć w zabawach i w konkursach np.: w tańcu w parach z balonem, w tańcu z magicznym kapeluszem, gorące krzesła, itp. Zwycięzcy konkursów nagradzani byli słodyczami.

W późniejszych godzinach odbył się również bal uczniów klas IV-VIII. Podczas dyskoteki starsi uczniowie bawili się cudownie. Uczniowie wrócili szczęśliwi i pełni wrażeń. Karnawałowa zabawa roztańczyła nawet tych najwstydliwszych. Wszyscy doskonale się bawili. Kolejny karnawał ponownie za rok! 

Źródło: SP nr 2

Zdjęcia (19)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe