Policjanci publikują wizerunek podejrzewanego o kradzież z włamaniem do sklepu jubilerskiego

  • 09.01.2020, 11:44 (aktualizacja 09.01.2020, 14:23)
  • red.
2020_01_09_luban_poszukiwany.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Wczoraj przed 17 w Lubaniu doszło do napadu na sklep jubilerski. Dziś lubańska policja publikuje wizerunek sprawcy z prośbą o pomoc w jego identyfikacji.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do sklepu jubilerskiego w Lubaniu. Jak ustalili funkcjonariusze mężczyzna wbiegł do sklepu, po czym wybił szybę w jednej z gablot i skradł biżuterię. Funkcjonariusze zwracają się do osób, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie lub rozpoznają osobę na filmie z prośbą o kontakt.

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy KPP w Lubaniu prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do sklepu jubilerskiego w Lubaniu. Na załączonym filmie widnieje wizerunek osoby podejrzewanej o dokonanie tego przestępstwa. Mężczyzna w wieku około 25 lat, szczupłej budowy ciała, ubrany był w bluzę z kapturem koloru czerwonego.   

Zwracamy się  prośbą do osób posiadających jakiekolwiek informację na temat przebiegu zdarzenia ( świadków) lub znających tożsamości tego mężczyzny o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerem telefonu 75-722-90-00 albo numerem alarmowym 112.

red.

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jurek
Jurek 17.01.2020, 10:02
Taki wizerunek jak nasza Policja, czyli na odpiernicz wszystko...
Cień
Cień 14.01.2020, 09:36
21 wiek matko Bosko jakość koń by się usmial,nie wiadomo skąd i dokąd odzczedl ten co mu smród nogi powykrecal..Ktoś wybrał słaby sprzęt nadający się by monitorować kaczki,gołębie,
Gender
Gender 12.01.2020, 21:43
Policjanci publikują wizerunek...! No chyba zaraz jajo zniosę, murwa kać - jaki wizerunek? Czy oni wiedzą jak wygląda foto sygnalizacyjne z faciatą czyli wizerunkiem? Czyżby nigdy nie widzieli chociażby selfie?
Karamba
Karamba 11.01.2020, 12:22
Przeciez to Heniek Kolano z Felkiem Kartofelkiem 😂
Rysiek
Rysiek 09.01.2020, 23:33
Charakterystyczny sposób chodzenia, stopy stawia na piętach.
Jaśko
Jaśko 11.01.2020, 22:22
Chińskie buty do trumny i podeszwy zmarzły, nie zginają sie w palcach albo GLANY
Śledczy
Śledczy 10.01.2020, 10:45
Wniosek? Nie myje nóg i ma pęcherze albo i nawet odciski. Typować w kręgu brudasów.
Igor
Igor 09.01.2020, 21:38
Jakość pracy... Policji w 2D.

Z filmu pssst video.. stwierdzam, że każdy sąsiad. Nawet sam się zgłoszę, bo postura podobna i po legalnej farmakologi z apteki różne rzeczy mi się świtają :)

Znajomość prawa i obrony.. Przyjmij mandat potem się broń. Obowiązek i kara. Prawo (i punkty zostają pr. o ruchu drogowym)

3D .. Policja i tak wie... :)
pola_sos
pola_sos 09.01.2020, 20:27
W większości komentarzy wypowiadają się Ci co mają coś do powiedzenia. ho ho
Adam
Adam 09.01.2020, 17:25
jakość prawie jak z kasety VHS
Szwagier
Szwagier 09.01.2020, 21:52
To znaczy zdezelowanej kasety po przejściu nagrywania na brudnej głowicy...
Aurelia
Aurelia 09.01.2020, 17:11
Jedynie co dobrze widac to kostke brukową.
Julita
Julita 09.01.2020, 21:53
... i dekiel kanalizacji.
kk
kk 09.01.2020, 15:25
Policjanci publikują wizerunek podejrzewanego - temat bardzo mylący tu nawet płci nie widać, po co oni się ośmieszają takimi publikacjami żal.
łd
łd 09.01.2020, 18:40
kk
G
G 09.01.2020, 18:29
Tyle w mieście kamer aż dziw że na żadnej go nie ma wyraznieszego
Conan
Conan 09.01.2020, 15:12
A moze znał jakos nagrywania tej kamery i poprostu się nie bał... A tak powaznie, idiota nie zlodziej.
Mateusz
Mateusz 09.01.2020, 13:47
Lepszej jakości zdjęcia robiły pierwsze aparaty w telefonach komórkowych.
czytelnik
czytelnik 09.01.2020, 13:21
Po takiej publikacji wizerunku sam się zgłosi .
Robak
Robak 09.01.2020, 13:13
Niech burmistrz zainwestuje w lepsze kamery! Aaaa otwórz piwo na mieście to zaraz kabaryna się zjawi.
Kamil
Kamil 11.01.2020, 16:03
Prawda. Brawo za szczerosc
WuDeS
WuDeS 09.01.2020, 12:47
Wypadałoby zaznaczyć: DYSKRECJA ZAPEWNIONA!
krzysiek
krzysiek 09.01.2020, 12:36
jakby dać nagranie prosto z rejestratora a nie nagrywać telefonem telewizor to może by było lepszej jakości...

Pozostałe