Lubański bieg "Policz się z cukrzycą" już w styczniu

  • 05.12.2019, 09:42 (aktualizacja 05.12.2019, 13:30)
  • red.
Lubański bieg "Policz się z cukrzycą" już w styczniu Organizator

Podziel się:

Oceń:

Szykuje się nie lada atrakcja dla miłośników aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Lokalne środowiska biegaczy zwierają szyki i już 12 stycznia z lubańskiego rynku wystartuje lubański bieg „Policz się z cukrzycą”. Zapisy już trwają.

W biegu mogą wziąć udział wszyscy - wyczynowcy oraz amatorzy, młodsi i starsi, w skrócie od 0 do 100 lat. Nie będzie ważne czy wystartujemy z nastawieniem walki o zwycięstwo, czy tylko będziemy chcieli zaliczyć udział. Cel jest bowiem jasny - wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. - Bardzo fajnie byłoby gdyby w rywalizacji wzięły udział całe rodziny - usłyszeliśmy od Mariusza Smolińskiego, jednego z organizatorów imprezy.

Start i meta lubańskiego biegu zlokalizowana będzie w rynku. Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans 4,5km. Oficjalne otwarcie Biegu WOŚP zaplanowano na 11.45.

Dla wszystkich uczestników organizator imprezy przewidział pamiątkowy medal. Nie zabraknie również niespodzianek.

Warto spieszyć się z zapisami, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Opłata startowa wynosi minimum 40zł i będzie w całości przeznaczona na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.

Na biegu atrakcje w lubańskim rynku się nie zakończą. Organizator planuje aby nieopodal fontanny ulokowany został basen. Kto zatem zechce będzie miał możliwość „pomorsować”.

Organizatorem wydarzenia jest
Sztab WOŚP Lubań. Partnerami organizacyjnymi Lubańskiego Biegu WOŚP są Stowarzyszenie „Zabiegani z Leśnej”, SL GKS Olsza Olszyna oraz Stowarzyszenie TRI TEAM Lubań.

red.

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Księżyc planety dla głuchoniemych
Księżyc planety dla głuchoniemych 10.12.2019, 18:41
I co teraz cukrzyco?
Łyso Ci?
Aek
Aek 05.12.2019, 12:50
Brawo dla organizatorów - a lubański MOSiR niech się uczy.

Pozostałe