Marszałek Senatu w Lubaniu

  • 12.09.2019, 10:24 (aktualizacja 12.09.2019, 10:30)
  • red.
Marszałek Senatu w Lubaniu
Podziel się:
Oceń:
Dziś o 11:15 Marszałek Senatu Stanisław Karczewski spotka się z mieszkańcami Lubania.

Spotkanie będzie miało miejsce w sali konferencyjnej Łużyckiego Centrum Rozwoju. Marszałek spotka się z lokalnymi politykami Prawa i Sprawiedliwości oraz mieszkańcami Lubania.

Celem wizyty marszałka jest najprawdopodobniej wzmocnienie pozycji PiS przed nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi.

Rozpoczęcie spotkania godzina 11:15, sala konferencyjna ŁCR. Rynek -Sukiennice 38, Lubań.

red.

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Witold
Witold 12.09.2019, 17:04
A ten znów łże jak pies praca dla idei, łamanie konstytucji loty z rodziną PISancjum w całej okazałości. Tego chcecie mieszkańcy Lubania. Pędzcie tą złodziejska łapę poza miasto Lubań. Pisiory do kryminału złodziejskie nasienie
Janusz
Janusz 12.09.2019, 15:13
Każdy uczciwy człowiek w tym kraju o godz. 11:15 pracuje. Na spotkanie o tej porze może sobie tylko pozwolić lepszy sort.
cud
cud 12.09.2019, 13:48
platforma zero wiarygodność ekipa układu biznsu sb czyli patole
xyz
xyz 12.09.2019, 14:20
Ale o ccooo choodzzzzi?
xyz
xyz 12.09.2019, 12:20
"wzmocnienie pozycji PiS przed nadchodzącymi wyborami" + "Marszałek spotka się z lokalnymi politykami Prawa i Sprawiedliwości oraz mieszkańcami Lubania" = utwardzenie betonu na jeszcze twardszy?
Na spotkanie przyjdą ci, którzy już i tak są zwolennikami pis, ponieważ ludzie potrafiący za pomocą swoich szarych komórek wyciągać wnioski z otaczającej ich rzeczywistości i konfrontujący swoje spostrzeżenia i przemyślenia z propagandowa papką zapodawaną przez media tzw. "publiczne", raczej nie przyjdą = znając otwarcie pis na prawdziwy i rzetelny dialog, po prostu nie ma po co. A jeśli ktoś już jest politykiem pis, to można wzmocnić jego pozycję? Chyba tak - w pozycji wypięcia się na wszystko i wszystkich nie będących za pis-em podczas wstawania z kolan.
Abc
Abc 2 dni temu, 09:56
Tylko PiS gwarantuje jako taka przyszlosc dla kraju. Brak alternatywy opozycja sama sie kompromituje i dzieli . Najlepsi politych sa skupieni wokol PiS , tylko ta formacja moze cos zrobic oprocz nich na scenie politycznej nie ma nic sesownego.
precz z ko
precz z ko 12.09.2019, 13:46
ty z ko co zero programu heee
xyz
xyz 12.09.2019, 14:36
Bardziej kwestia odpowiedzialności za swoje poczynania wobec kraju niż programu, ale ty tego raczej nie ogarniesz. Niestety, są spore szanse, że kiedy ten kraj przez następne lata dalej pozostanie w rękach obecnej ekipy rządzącej, zdecydowanie zbliżymy się do tego, co się dzieje obecnie w Wenezueli. Oni siedzą na żyle złota - ropie naftowej, i co? Myślenie o budżecie wyłącznie na teraz, bez REALNEGO uwzględniania przyszłości, tak właśnie się kończy. Teraz już wiedzą, że kasa nie spada z nieba.
Lubaniak
Lubaniak 12.09.2019, 18:30
Głosuj na PO,dalej będą Ciebie doić i wmawiać że to dla Twojego dobra.
Proste pytanie: Kiedy Polakom żyło się lepiej?,przez 8 lat rządów PO-PSL czy teraz?.
Jak widzę już uwierzyłeś w bajkę o drugiej Grecji (a nawet drugiej Wenezueli) .Kto Ty jesteś że wiesz co będzie w przyszłości?,wyrocznia delficka czy inny prorok?. Budżet też w/g PO miał już się załamać,a tu nawet deficytu nie będzie,ale bajka o drugiej Grecji,Wenezueli jeszcze jest powtarzana.
Antonio
Antonio 12.09.2019, 15:21
To co wypisujesz to z lekka same bzdury dla ćwierćinteligentów.do Wenezueli??? Co ty wiesz o wenezueli.podczas rządzenia Tuska prowadziłem duża firmę i to były czasy wenezueli
Józef
Józef 12.09.2019, 12:04
Gonić dziada niech wy wy wy.... Lala
juzio puzio
juzio puzio 12.09.2019, 13:47
juzio z sb się odezwał
Stefan
Stefan 12.09.2019, 11:04
ciekawe czy przyleciał odrzutowcem... :)
Podróżniczka
Podróżniczka 12.09.2019, 18:50
BMW
Szacun
Szacun 12.09.2019, 10:56
"Ile kosztuje praca dla idei?

Z oświadczenia majątkowego marszałka Karczewskiego za rok 2017 dowiadujemy się, ile kosztuje jego praca dla idei.

dochód z tytułu pełnienia funkcji marszałka Senatu – 201 371 zł;
dieta parlamentarna – 30 062 zł;
dieta wyjazdowa – 5 115 zł.

Rocznie marszałkowska praca dla idei wynosi zatem około 236 548 złotych. Miesięcznie to około 19,7 tysięcy złotych. Kwotę tę ustalmy jako jednostkę „Pracy Dla Idei” (w skrócie PDI)."

#DobryCzasDlaPolski #DobryCzasPL #jedziemydalej
Szacun
Szacun 12.09.2019, 10:49
„Już mówiłem, że powinno się pracować dla idei. Ja pracowałem dla idei, pracuję dla idei i będę pracował dla idei”
Można?
masaa