Kierowca z Lubania rekordzistą

  • 22.07.2019, 13:11 (aktualizacja 22.07.2019, 14:54)
  • KPP w Zgorzelcu
Kierowca z Lubania rekordzistą
Podziel się:
Oceń:
Na terenie powiatu zgorzeleckiego policjanci ze zgorzeleckiej drogówki wspólnie z kolegami z Jeleniej Góry, Bolesławca, Kamiennej Góry i Lwówka Śląskiego prowadzili działania pod nazwą „Razem na powiaty”. "Najlepszy" wynik wśród łamiących przepisy osiągnął 23-latek z Lubania.

Podczas działań funkcjonariusze korzystali zarówno z radiowozów oznakowanych jak i nieoznakowanych wyposażonych w videorejestratory oraz z motocykli.

Podczas działań policjanci skontrolowali 85 pojazdów. 64 kierujących zostało ukaranych za popełnione wykroczenia mandatami. Dwóch kierujących jechało po spożyciu alkoholu, a jeden pomimo cofniętych uprawnień. Funkcjonariusze zatrzymali dwa dowody rejestracyjne od pojazdów, których stan techniczny zagrażał bezpieczeństwu.

Czterech kierujących przekroczyło dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h, za co zatrzymano im prawo jazdy. Rekordzistą był 23-letni mieszkaniec powiatu lubańskiego, który kierując pojazdem marki BMW pędził z prędkością 141 km/h, w miejscu gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h.

KPP w Zgorzelcu

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ziziziizizzz
ziziziizizzz 26.07.2019, 12:52
141 km/h, w miejscu gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h !!! Ale tak jeżdżą wszystkie studenciki do Jeleniej, strach po tych drogach jeździć zero mózgu, zero bezpieczeństwa . Na wariata jazda wyprzedzanie na 3, na podwójnej byle być pierwszym a i tak spotykają się wszyscy na rondzie. Prawko od 30 lat powinno być może więcej ludzi by żyło z jednej i drugiej strony komunikacji ....
Stanisław
Stanisław 24.07.2019, 10:38
No niestety... Bachory bo inaczej nazwać nie można 20sto paro latków lub nasto którym zapomniano aktywować mózg przy porodzie. Sam jestem ofiarą jednego z nich i jak by mogło być inaczej BMeWe i ogień po terenie zabudowanym aż ... Jebsss !!! Nie każdy jeżdzący bawarią jest idi.tą ale z 90% myślę że tak. EEGO !!! PRZECIEŻ MAM BETE NIE MA SZYBSZEGO WE WSI !!! Ubezpieczenie dla gnojków 10000zł powyżej 1l pojemności i już. Może Matizem do szkoły by jeździli ;-)
777
777 23.07.2019, 22:22
A o adamie w z jałowca cisza
Booguś
Booguś 23.07.2019, 21:58
Jestem jednym z nich
To ja
To ja 29.07.2019, 22:37
To zobacz na allegro po ile musk :-)
Halwa
Halwa 22.07.2019, 23:06
Rozporzadzenie ktore weszlo w życie od 01 lipca 2019 r powinno dotyczyć tylko kierowcow w BMW.... Pozdrawiam .
Kk
Kk 23.07.2019, 09:14
Tak kur bo w innych markach to jest spokój i kazdy wolno jeździ
Księginiarz
Księginiarz 22.07.2019, 21:52
Czytamy...

"...policjanci ze zgorzeleckiej drogówki wspólnie z kolegami z Jeleniej Góry, Bolesławca, Kamiennej Góry i Lwówka Śląskiego..."

Liczba mnoga, min. dwóch, miniumum 10-ciu policjantów (zmieścili się w 2-10 aut partolujących).

Akcja pozytywna i kierowcy O.K. - przy założeniu minimum.

Brakuje ilości upomnień, pouczeń... a ... zapomniałem akcji!

„Razem na powiaty” !!!!!! :)
Ercia
Ercia 22.07.2019, 18:34
Czepiacie się... on tylko dpf przepalał
Mieszko
Mieszko 22.07.2019, 16:38
Nie oddawać już uprawnień takiemu ***owi
Irenka
Irenka 22.07.2019, 15:46
Prawo jazdy stracone za punkty odzyskasz na egzaminie kontrolnym. Trzeba zdać za 1 razem, inaczej prawo jazdy od nowa .Prawo jazdy stracone przez punkty karne będzie trudniejsze do odzyskania. Dlaczego? Wszystko przez rozporządzenie Ministra Infrastruktury, które weszło w życie z dniem 1 lipca 2019. Co z niego wynika? Kierowcy którzy stracili prawo jazdy np. z powodu zebrania zbyt dużej liczby punktów karnych, będą mieli o wiele trudniej. Dostaną bowiem tylko jedną szansę ponownego zdawania na prawo jazdy. Jeśli próba się nie powiedzie, to kierowca musi ponownie odbyć cały kurs na prawo jazdy!
Kryn
Kryn 22.07.2019, 15:09
A widzieliście kiedyś mądrego w Bejce? Czytam rekordzistą to myślę gimb w bmw
Wystraszona
Wystraszona 23.07.2019, 12:30
Ja widziałam!
aro
aro 23.07.2019, 09:32
Ja widzę codziennie patrząc w lustro.To nie jest wina samochodu!!!
kawa
kawa 22.07.2019, 22:02
pacanie mam 49 lat od 20 lat jeżdżę bawarkami i nigdy nie miałem żadnej kolizji, problem tkwi w tych bezmózgowcach, którzy myślą, że jak na prostej dojdzie do 230 km/h to potrafi jeździć.

Pozostałe