×

Problemy z Facebookiem? Globalna awaria

  • 03.07.2019, 19:28
  • red.
Problemy z Facebookiem? Globalna awaria downdetector.pl
Podziel się:
Oceń:
Nie wyświetlają się zdjęcia na Facebooku i Instagramie, albo nie możecie ich dodać? To nie wina waszej przeglądarki. Od 15. z globalną awarią zmagają się serwisy społecznościowe na całym świecie.

Problemy występują serwisach: Facebook, Facebook Messenger, Instagram, Watsapp. Największe problemy z mediami społecznościowymi mają mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Francjii, Austrii i Niemiec. W Polsce o 19:30 najwięcej zgłoszonych problemów dotyczyło południowej Polski i województwa mazowieckiego.

Awarie dotknęły dziś również operatorów sieci komórkowych T-Mobile, Play i Orange.

Co ciekawe wczoraj również o 15. nastąpiła awaria sieci Cloudflare, jednego z głównych globalnych operatorów łączy internetowych. W jej efekcie na około 30 minut przestało działać 25% stron internetowych z rożnych stron świata.

Aktualny stan przerw w dostępie do różnych usług w tym internetu znajdziecie na stornie downdetectror.pl

red.

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Iza
Iza 05.07.2019, 00:58
Bez przesady i to ma być news? Świat zmierza ku zagładzie naprawdę Facebook? Mam i jestem tam raz na jakiś czas i bard, o dobrze oby ta awaria porwała
Pan Herakliusz
Pan Herakliusz 04.07.2019, 21:05
A co tam Facebook. Mamy ważniejsze sprawy rangi państwowości naszej międzynarodowej. "Sukces" PiSu w Brukseli powoli przeradza się w klęskę. Tak więc niektórzy politycy liżą rany i puszczają im nerwy a może i nie wytrzymuje bielizna, jak u pani Beaty Mazurek. Jak była rzekła: UE nie dorosła do demokracji a już w ogóle do PiSu. I tego się trzymajmy bo jeszcze nieraz usłyszymy.
Ale niech nie martwią się ci, którzy łapią się za głowę. Nie minie kilka godzin i Rycho Czarnecki wytłumaczy wszystkim Polakom, że to nie porażka a ogromny niebywały sukces jakiego jeszcze Polska nie miała. On jest w tym dobry. Dla pana Ryśka nie ma rzeczy niemożliwych. Czarne może stać się białym i odwrotnie w każdej chwili.
Z dobrze poinformowanych poufnych źródeł wynika, że możemy dostać w zarząd szatnię i bufet.
Wszyscy będą nam się kłaniać. Jest sukces!
Alf
Alf 04.07.2019, 22:36
Mam takie pytanie - ze "szkła kontaktowego" - czy jeżeli ktoś mnie kopnie wew d-u-p-ę ale ja się nie przewrócę - to jest sukces?
Lach
Lach 04.07.2019, 10:21
Wina Koalicji PO - i personalnie Tuska!
Mika
Mika 04.07.2019, 10:20
W końcu jakaś dobra wiadomość!
Halwa
Halwa 04.07.2019, 09:12
Nie mam fejsa i nie chcę mieć i bez niego można żyć pozdrawiam...
Anonim
Anonim 03.07.2019, 21:55
Czyżby testy zagłuszania działania serwisów społecznościowych ułatwiające kontakt?
Asd
Asd 03.07.2019, 21:42
Super czas poczytać książkę i się przewietrzyć, nie ma nad czym płakać plotkarnia zepsuta ha ha👏👍
jasiu
jasiu 03.07.2019, 21:17
a w moim ruskim ciągniku wszystko działało
fuckbook i insta***
fuckbook i insta*** 03.07.2019, 20:31
Hahahahahahahahahhahahahhahahhahah problem wieku 21 kur..... zdjecia nie ładują sie na portale buahahahahahahahahahahhahhahah!!!! Nadajecie sie w pisdu
I bardzo dobrze.
I bardzo dobrze. 03.07.2019, 22:17
Dokładnie, Grażynka nie może się pochwalić zdjęciami na Fejsie. Jak żyć ? Hahah

Pozostałe