Spływ na byle czym 2019

  • 02.07.2019, 09:42
  • MDK Zgorzelec
Spływ na byle czym 2019

Podziel się:

Oceń:

Mamy nadzieję, że to będzie jednak spływ, a nie bieg, choć biorąc pod uwagę ostatnie upały, brak opadów i aktualny stan Nysy Łużyckiej... zdarzyć się może wszystko. Ale, co tam. Tak, czy śmak, się odbędzie.

Znów podczas Jakubów, znów w sobotę (24 sierpnia) i znów czekamy na Wasze zwariowane pomysły i ich realizacje. Do zgarnięcia jest pula nagród w wysokości 5 tys. zł (2,5 tys. za I miejsce; 1,5 tys. zł za II miejsce i 1 tys. zł za III miejsce). Dodatkowo każda załoga otrzyma po przedstawieniu rachunków zwrot kosztów budowy pływającej konstrukcji do wysokości 100 euro. A to też jeszcze nie wszystko! Dzięki temu, że tegoroczny Spływ na byle czym, zyskał dofinansowanie z funduszy UE, wszystkim załogantom zapewniamy darmowe przekąski i popitki w ramach Festynu Rodzinnego, który odbędzie się w dniu zawodów w miejscu startu spływu, czyli na lewym brzegu Nysy w Görlitz - Uferpark. Ale uwaga, śpieszcie się ze zgłoszeniami, bo liczba załóg dopuszczonych do udziału jest ograniczona i wynosi 16 (8 załóg z Polski i 8 z Niemiec).

Na zgłoszenia czekamy do 20 sierpnia pod adresem mailowym: [email protected]

Przed wysłaniem zgłoszenia zapoznajcie się z REGULAMIN SPŁYWU NA BYLE CZYM JAKUBY 2019’, który publikujemy na stronie www.mdk.zgorzelec.eu

MDK Zgorzelec

Zdjęcia (2)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe