Zamordowana kobieta osierociła miesięczne dziecko

  • 29.06.2019, 11:12
  • red.
Zamordowana kobieta osierociła miesięczne dziecko

Podziel się:

Oceń:

Policja i prokuratura wciąż nie zdradza szczegółów wczorajszego morderstwa na ul. Zawidowskiej w Lubaniu. Oficjalnie dowiedzieliśmy się jedynie, że sprawca został zatrzymany a na miejscu wciąż wykonywane są czynności procesowe.

W chwili publikacji artykułu otrzymaliśmy oficjalny komunikat w sprawie:

Policja i Prokurator prowadzi czynności związane z zabójstwem do jakiego doszło na terenie Lubania w dniu wczorajszym. W tej sprawie, w wyniku prowadzonych działań,  funkcjonariusze zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który został doprowadzony do lubańskiej komendy. W chwili obecnej trwają intensywne czynności mające na celu dokładne wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem prokuratury.

Z nieoficjalnych i jak na razie niepotwierdzonych relacji mieszkańców wynika, że 22-letni napastnik najpierw nożem zaatakował swojego starszego brata zadając mu ciosy w głowę. Później w szale z siekierą rzucił się na 23-letnią bratową, która w wyniku zadanych obrażeń poniosła śmierć na miejscu. Kobieta osierociła miesięczne dziecko, ojciec niemowlaka z ranami głowy został przetransportowany do szpitala.

Dramat rozgrywał się na korytarzu kamienicy, w której mieszkała rodzina. Świadkowie mówią o porąbanych drzwiach do mieszkań i ogromnej ilości krwi.

W komentarzach pod informacją o wczorajszym mordzie czytelnicy piszą, że mężczyzna leczył się się psychiatrycznie i i niedawno opuścił szpital. Mógł być też pod wpływem środków odurzających.

red.

Zdjęcia (1)

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kol
Kol 06.07.2019, 09:09
Ania miała dwóch synów ludzie co wy za plotki piszecie
Urbanus
Urbanus 03.07.2019, 08:37
Czemu piszecie, że osierociła dziecko? Osierociła dzieci bo miała ich więcej ale Mops zabrał, czyż nie?
Dziunia
Dziunia 03.07.2019, 09:43
Ależ tak!!!!
Obserwatorkaaa
Obserwatorkaaa 02.07.2019, 23:38
Dlaczego administrator strony eluban nie zablokuje komentarzy???!!Stała się ogromną tragedia, wielkie cierpienie dla rodziny i bliskich Ani. Prosze o zablokowanie komentarzy!!!
???
??? 01.07.2019, 22:48
Człowieku wszyscy głęboko współczują.Twój post jednak jest ponizej poziomu.Bez komentarza
Brat Ani
Brat Ani 01.07.2019, 16:43
Moja mama ma prawo do tego by wyrazic swoje zdanie na temat swojej córki wiec jak wam cos w tym nie pasuje albo się cos nie podoba to podajcie swoj adress to sobie inaczej pogadamy bo to nie jest smieszne to co wy ludzie piszecie za chore komentarze
Bo jak by was takie cos spotkalo dajmy na to i ja bym wam zaczął pisac takie jb brednie to wam by kur nie bylo za milo ani za wesołe wiec uszanujcie nasze cierpienie
I nasz najwiekszy bol
A i nie wiecie jak i co sie stalo i jak bylo to sie nie wypowiadajcie na ten temat bo wasze rozumy maja zachowanie jak jb zwierzeta nie ludzie więc sie wypowiadam ostatni raz byscie zrozumieli czyjeś bóle i wescie sobie to do pustego łuba że kazdy z nas by mógł miec taka samą sytuacje jak moja rodzina wiec zeganam i mam nadzieje ze do waszych pustych łubach cos do tarło i szacunku dla mojej siostry oraz rodzinny
Gość
Gość 03.07.2019, 22:27
Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją aby pogrążona w bólu, rozpaczy i poczuciu tragedii rodzina udzielała się tak aktywnie i w taki ( poniżej poziomu krytyki) sposób.
Trochę kulury czlowieku i szacunku dla innych.
Ludzie nie są głupi i potrafią sami wyciągać wnioski z pewnych rzeczy i będą komentować- to wolny kraj.
Urbusan
Urbusan 03.07.2019, 20:56
Tak każdy bierze narkotyki jak twoje towarzystwo
Lutek
Lutek 30.06.2019, 15:46
Może tak panie burmistrzu prochibicje na dopalacze ogłosić? Bo na alkohol zdała egzamin co widać i słychać w parku na kamiennej górze. Co do funkcjonariuszy prewencji w policji toż to same hobbity
lil kopyto jr aka no limit jr
lil kopyto jr aka no limit jr 01.07.2019, 13:55
ProchyBicja? O to wam chodzi?
Proszki ponoć lepsze z Niemiec!
Może dlatego chłopa zabrało i odyebau taki numer. Pozdrawiam
Bilma
Bilma 30.06.2019, 21:02
Lucuś!
Prohibicja (fr. prohibition, z łac. prohibitio) - bo burmistrz nie zrozumie o co Ciebie idzie.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 30.06.2019, 15:33
Ciekawe czy ktoś wpadnie na pomysł i zapyta lekarza w psychiatryku ,dlaczego go wypuścił ?? Kara powinna być taka sama. Jakby policja puściła takiego zaraz byłby dym! Brava dla policjantki i policjanta którzy go zatrzymali

b
b 30.06.2019, 22:28
racja, brawo!
Bosman
Bosman 30.06.2019, 11:36
Ludzie! Rodacy!
Umiłowani Siostry i Bracia!
Co sie w tym kraju dzieje? Miał być za "dobrej zmiany" mlekiem i miodem płynącym. Tymczasem giną jako ofiary zbrodni dzieci i niemowlęta, młode kobiety, na drogach szaleje śmierć, moralność w katolickim narodzie upada... Przecież w niedawnym PRL-u tego nie było. Kościelni szamani nie znali "obrazy uczuć" religijnych - mimo że władza trzymała ich na krótkim łańcuszku. Nie walczyli z LGBT mając świadomość, że cała armia "nieuporządkowanych" kryje się w ich szeregach. Teraz krzyczą o moralności i zaglądają pod kołdry a nie ma miesiąca co by jakiegoś księdza pedofila nie zaprowadzono do aresztu albo pod sąd. Skłócili naród, część stoi po słusznej stronie - reszta tam gdzie ZOMO, "mordy zdradzieckie", "komuniści i złodzieje", rozpuścili żulostwo i inne pasożytnictwo - bo ma szerokie prawa obywatelskie i facjaty złodzieja ani bandyty pokaząć nie można.
Co się w tym kraju dzieje?
lasso
lasso 01.07.2019, 08:36
widze upał się udziela
AntyLewak
AntyLewak 30.06.2019, 17:53
Lewacki dziadziusiu. Szkoda nawet slow, zeby ocenic to co piszesz. Twoj "uPOrzadkowany" wladca Donek powroci i znow beda promowac mafijne zachowania. To dzieki takim jak Wy teraz dookola wszedzie dragi i krzyk obrabowanych z lewych pieniedzy pajacow. Oderwani od koryta manipuluja takimi BOSMANAMI. Wyjdz na ulice i wylacz TVN.
Kiks
Kiks 01.07.2019, 11:02
Jasne! Cztery lata "rządzą" prawi i sprawiedliwi🙈🙈ale wszystkie plagi, nieszczęścia, nietrafione projekty, to wina Tuska, PO i gajowego. Piźnijcie się w te zakute, zakłamane łby. Nie da się Was słuchać, prymitywne, zmanipulowane ludziki.
g
g 30.06.2019, 21:29
to komendant z nadania obecnej partii promuje w Lubaniu wyniki z ilości popełnianych wykroczeń przez kierowców ,a nie przez wykrywalność przestępstw ,zuchwałość drobnych złodziejaszków ,dilerów i takich zabójców to brak dobrej pracy operacyjnej policji , ...-AntyLewak-u ,wyłącz tv-pis ,włącz myślenie
Julka
Julka 30.06.2019, 21:11
Gdyby nie TVN to byś gamoniu nie miał pojęcia o imperium pana Rydzyka i skali pedofilstwa w Kościele katolickim - nie tylko w Polsce ale i na świecie. Czy słyszałeś o takich sprawach z reżymowej TVP...? Czy film Sekielskich jakiś kanał reżymowej TVP pokazał widzom...? Czy o premiach ministrów Szydlowej i innych nepotach reżymowa TVP wyjawiła...?
ITD-itp.
sssssssss
sssssssss 29.06.2019, 22:04
nic dodac nic ujac pistolet brac i strzelac obserwuje 4 lata co sie dzieje i jest coraz gorzej i wszyscy mowia ze jest super w tym kraju jak dochodzi do tragedji to pokazowki robia w medjach na caly kraj
Obserwator
Obserwator 29.06.2019, 17:06
Nikt nas obywateli nie chroni . Szarowka ,mlodziez bardzo glosno zachowujacaca sie ,pijaca piwko a moze i nie tylko piwko ,az tu nagle podjezdza radiowoz .Mysle ze widocznie ktos zadzwonil po policje a tu szok ! Z radiowozu wyvhodzi bordzo mlody policjant i mloda palicjantka i co ? I zolwik ,zolwik ,siema ,siema ! I o czym my tu mowimy !
Kryn
Kryn 29.06.2019, 21:37
Z gimnazjum do policji
Lubań
Lubań 29.06.2019, 17:00
Porąbane drzwi? Nikt nie słyszał co się dzieje? Mam nadzieję, że długo nie pośmiga po spacerniaku.
Ja
Ja 29.06.2019, 15:33
Kara śmierci może nastąpić tylko po upadku kościoła
jaruzelski
jaruzelski 29.06.2019, 14:52
Wina jest po stronie po***go Tuzka ..Schetyny i tez Kaczynskiego ze zniesli kare smierci dla takich zwyrodnialcow ....podlizuja sie uni europejskiej a kazde panstwo ma swoj kodecx prawny i ta kare smierci trzeba przywrócić. ..za komunistow bylo cos zle ..ale kara smierci byla super kara...przywrocic kare smierci zadne dozywocie to *** nie kara...Kaczynski mysl..bo ze Schetynom to juz *** jest...Ziobro wez *** w zapas i rob cos dla tych ludzi ktorzy sa poszkodowani takimi tragediami...chcecie ameryke tak robcie to co w ameryce jest a tam kara smierci jest...
Usemka
Usemka 30.06.2019, 17:56
A kto to jest "Tuzk"?
Kiszczak
Kiszczak 29.06.2019, 18:12
jaruzel....! W Ameryce jest kara śmierci. Tylko zerknij na mapę i wymień w których stanach USA.
Gienuś
Gienuś 29.06.2019, 14:18
Wygląda na to że jak zwykle ktoś daje plamę. Przecież osierociła więcej niż jedno dziecko.
Em
Em 29.06.2019, 13:40
Kondolencje dla rodziny :( trauma z którą będą musieli, żyć do końca :(
B
B 29.06.2019, 11:55
Wszyscy pisza ze osierocila malutkie dzieci ale nikt nie napisze ze poprzednia 3 dzieci zabral mops, ta biedna dziewczyna ******** * *******, mieszkala cale zycie w Siekierczynie.. jednakze bardzo szkoda dziewczyny i ze wszystko skonczylo sie tragedia.. moze akurat jej zycie zaczynalo sie ukladac. Powinni wprowadzic dla takich ludzi kare smierci
Xxzx
Xxzx 29.06.2019, 14:39
ten kto napisal ten post widocznie jest niezle ***niety/ta na h.. wyciagasz stare brudy..tej dziewczyny .. Zajmij sie soba i wlasnym losem pytanie za 100 pkt do ciebie !!!czy jestes tak Odwazny/na i zeby takie cos pisac dlaczego rozsiewasz na Cala Polske prywatnosc tej rodziny .jest Swietoscia i wlasnie przez takich jak ty sa nieporozumienia i zgrzyty miedzy Ludzmi zastanow sie co piszesz
C
C 29.06.2019, 12:57
To jest polska
Kraj w którym za zabójstwo można dostać 25 lat a za kradzież dożywocie
Tego nie zrozumiesz
Monia
Monia 29.06.2019, 18:14
żeby to chociaż za porządną (milionową) kradzież - ale żeby za pedofilstwo... I to nawet jeżeli ksiądz czy szewc...?
Kris
Kris 29.06.2019, 12:44
Typowa patologiczna rodzina, a mops niczego nie widział i doszło do tragedii.
Dunin
Dunin 29.06.2019, 18:15
A co ma do tego MOPS? Raczej ksiądz prałat proboszcz z osiedlowej parafii - przecież brał kasę za chrzest... Po kolędzie też zaglądał...
Bnm
Bnm 30.06.2019, 09:16
Człowieku obudź się, klecha ma w d...e biednych i potrzebujących ludzi. Jego interesuje tylko własny biznes , w jakim kraju żyjesz?

Pozostałe