Wizyty duszpasterskie 2020

  • 01.01.2019, 17:39
  • red.
Wizyty duszpasterskie 2020

Podziel się:

Rozpoczyna się coroczny czas odwiedzin naszych domostw przez księdza, czyli kolędy. Prezentujemy aktualne harmonogramy wizyt. Harmonogram w poniższej wiadomości będziemy aktualizowali na bieżąco.

Parafia rzymskokatolicka Narodzenia NMP, Uniegoszcz
 

19.01 niedziela, Boczna, Dębowa, Sosnowa
20.01 poniedziałek, Kolejowa 1-29
21.01 wtorek, Kolejowa 36-40
23.01 czwartek, Kolejowa 30, 35
25.01 sobota, Harcerska, Biwakowa, Strumykowa
27.01 poniedziałek, Jeleniogórska
28.01 wtorek, Za Torem, Żwirowa, Brzozowa, Jałowcowa
30.01 czwartek, Mostowa 1, 3, 4, 5
1.02 sobota, Mostowa 6, 7, 8, 9

W soboty wizyty od 10.00, w niedziele i w tygodniu od 15.00.

Parafia Rzymskokatolicka P.W. Św. Maksymiliana Kolbego

20.01.2020 r. (poniedziałek) — ul. Bema, ul. Prusa [15:30]

21.01.2020 r. (wtorek) — ul. Leśna 9-19C [15:30]

22.01.2020 r. (środa) — ul. Leśna 20-25A [15:30]

23.01.2020 r. (czwartek) — ul. Leśna 26-36 [15:30]

24.01.2020 r. (piątek) — ul. Lipowa, ul. Kościuszki 21-12 (bez nr 11) [15:30]

25.01.2020 r. (sobota) — ul. Skalnicza + zgłoszenia indywidualne [14:00]

Osoby, które z różnych powodów nie mogły przyjąć kolędy (a chciałyby to uczynić) proszone są
o zgłaszanie adresów – zostaną odwiedzone w ostatnim dniu kolędy.

Parafia p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Jakuba Apostoła

20.01.2020 r. - poniedziałek - od godz. 15:30

I. Kapłan - ul. W. Hermana blok 4

II. Kapłan - ul. Górnicza oraz ul. K. Odnowiciela

21.01.2020 r. - wtorek - od godz. 15:30

I. Kapłan - ul. B. Śmiałego blok 1 oraz blok 2, bramy 2 i 2a

II. Kapłan - ul. B. Śmiałego blok 2, brama 2b oraz ul. W. Łokietka blok 3, brama i 3a; oraz blok 5 i ul. Kochanowskiego.

22.01.2020 r. - środa - od godz. 15:30

I. Kapłan - ul. W. Łokietka blok 9 i blok 15

Il. Kapłan - ul. Esperantystów nr. 22, 42, 44 oraz  ul. Diamentowa 4, 5; Esperantystów blok 31 i ul. Królowej Jadwigi

23.01.2020 r. - czwartek - od godz. 15:30

I. Kapłan - ul. Esperantystów blok 1a; domki 3,9; blok 27

II. Kapłan - ul. M. Reja; ul. Esperantystów blok 23 plus blok 25

24.01.2020 r. -  piątek - od godz. 15:30

I. Kapłan - ul. Jesienna, Letnia, Wiosenna, Klasztorna, Esperantystów blok 29 plus na złożone zaproszenia po wizycie kapłana na danej ulicy: Słowackiego, Wojska Polskiego Łużycka

II. Kapłan - ul. Sybiraków, Na Skarpie plus na złożone zaproszenia po wizycie kapłana na danej ulicy: Parkowa, Skłodowskiej, Łąkowa, Łukasiewicza, Spacerowa, Miarki, Starolubańska, Zawidowska, Mieszka I i Mieszka II, Kazimierza Wielkiego .

Parafia rzymskokatolicka Świętej Jadwigi Śląskiej

WTOREK godz.15:00  ul.Sąsiedzka
ŚRODA godz.15:00 ul.Zielona
CZWARTEK godz.15:00 ul.Oficerska
i ul.Cmentarna
PIĄTEK godz.15:00 ul.Wł.Wareńczyka
SOBOTA godz.10:00  ul.Pawia
NIEDZIELA godz.15:00 ul.Rubinowa


Parafia św. Trójcy

19.01 /niedziela/ - ul. Wrocławska 1-9 /nieparzyste/

Kolęda w dni powszednie rozpocznie się o godz. 15.30, w soboty i niedziele o godz. 14.30.

red.

Pozostałe