Talent Show w Adasiu

  • 10.12.2018, 12:38 (aktualizacja 10.12.2018, 13:07)
  • eLuban pl
Talent Show w Adasiu

Podziel się:

Oceń:

Coraz wyższy poziom występów to znak rozpoznawczy Talent Show organizowanego od kilku lat w lubańskim LO. W tym roku podczas dziewiątej już edycji, gościnnie na scenie pojawiły się maluchy z przedszkola Słoneczne podopieczni WTZ oraz chór z Bolesławca, w części konkursowej swoimi talentami i fantazją popisywali się uczniowie „Adasia”.

Talent Show rozpoczął gościnny występ maluchów z przedszkola Słoneczne w Lubaniu. Wspaniale przygotowana choreografia i sceniczny show jaki dały maluchy wprowadził gości w atmosferę wieczoru. W kolejnych wyjściach na scenie swoje talenty prezentowali uczniowie LO im. A.Mickiewicza w Lubaniu. Występy zostały zdominowane przez artystów śpiewających i tańczących. Miłą odskocznią były pokaz tańca na rolkach czy pozakonkursowe pokazy tancerzy ognia z lubańskiej Prototype Group. Na scenie stanęli również podopieczni lubańskich Warsztatów Terapii Zajęciowej, a całość zakończył gościnny występ chóru z I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu.
IX Talent Show zgromadził kilkusetosobową widownię, która bardzo emocjonalnie reagowała na popisy kolegów i koleżanek, szczególnie dało się to odczuć w trakcie scenicznych „wygłupów”, które były ciekawą odskocznią od profesjonalnie przygotowanych występów.

To było niesamowite przeżycie, niezwykłe, każdemu takiego życzę - dużo pracy, ale satysfakcja potężna. Jak rozmawialiśmy rok temu poziom był tak wysoki, że nie wiedziałam co zrobię. W tym roku było jeszcze lepiej, więc nie wiem czy za rok zrezygnuję, czy uda mi się ponownie zebrać taką ekipę. - mówiła Joanna Koniecko, organizatorka Talent Schow.

Jury, które było oczarowane wysokim poziomem talentów w tym roku postanowiło wyróżnić następujących wykonawców:

I miejsce Yewhienija Szumejko
II miejsce Aneta Przybyła
III miejsce Oliwia Podlaszuk

Wyróżnienia:
Martyna Halczuk
Zespół taneczny MARKO
Maja Ciechanowicz

Nagroda Firmy ADAŚ : Aleksandra Solska
Nagroda publiczności : Damian Dorniak

eLuban pl

Zdjęcia (171)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gość
gość 11.12.2018, 19:36
To nie tylko lubańskie LO, ale i Technika, kształcące w zawodzie technik ekonomista i technik informatyk.
Daen i Rzygi
Daen i Rzygi 11.12.2018, 15:10
DORO KOCIE ZASŁUŻONE
Mieszkanka Leśnej
Mieszkanka Leśnej 10.12.2018, 13:51
Świetna impreza i takich powinno być jak najwięcej, bo mamy wiele zdolnych dzieci. Szkoda że redakcja nie wspomniała na łamach swojego portalu o Andrzejkowym Festiwalu Talentów, który odbył się 28 listopada w Leśnej, bo było równie fajnie.

Pozostałe