×

Złodziej skatował psa

  • 10.10.2018, 14:45 (aktualizacja 10.10.2018 16:27)
  • red.
Złodziej skatował psa
Sara była starym psem, ale wciąż miała charakter i obcych nie tolerowała. W dodatku, jak mówią osoby sprawujące nad nią opiekę, była szczenna. Niestety pod nieobecność gospodarzy, ktoś najprawdopodobniej chciał włamać się do komórki, której pilnowała i skatował psa.

Opisywane zdarzenie miało miejsce na terenie jednego z gospodarstw w Siekierczynie w ostatni tygodniu września. Tak się złożyło, że mieszkańcy gospodarstwa musieli na jakiś czas pozostawić dom pod opieką sąsiadów i Sary, której dotyczy ta historia.

Sąsiad sam ma dwa psy, więc mama poprosiła, aby zaopiekował się również Sarą. Jak to na wsi, miała tam swoją komórkę, której pilnowała. – opowiada nam Pani Aneta.

Pewnej nocy sąsiedzi słyszeli, że psy przez chwilę ujadały, a w pobliżu gospodarstwa, gdzie nie było właścicieli kręcił się jakiś samochód. Rano któryś z sąsiadów zadzwonił do właścicieli gospodarstwa, że z psem coś jest nie tak. Na miejsce pojechała Pani Aneta:

Przyjechałam, patrzę leży sobie taka odwrócona, ale jak zobaczyłam jak wygląda z drugiej strony to mało nie zemdlałam. Na głowie był obrzęk, a z tył głowy wyszła kość. Ktoś musiał ją jakimś bejsbolem potraktować. Przyjechał weterynarz powiedział, że tam są wylewy i nie ma co ratować. Trzeba było psa uśpić, bo strasznie się męczyła. - opowiada kobieta.

Jak mówi nam sąsiad, pod którego opieką została Sara - zabili sukę, która była szczenna. Okazało się również, że przed wyjazdem gospodarze z komórki zabrali wszystkie wartościowe rzeczy, więc ewentualni złodzieje nawet by się nie obłowili. Komórka nawet nie była zamknięta tylko na drodze do drzwi złodziejowi stanął pies, którego ten bezlitośnie skatował.

Sprawa została zgłoszona na policję, a ta prowadzi dochodzenie w sprawie.

red.

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dark39
Dark39 14.10.2018, 13:15
Brak słów... Obyś bandyto trafił na mnie jak najszybciej w tym swoim krótkim zgnilym życiu...
lidia
lidia 14.10.2018, 11:32
Za takie czyny powinna byc kara jak za czlowieka. Nie ma roznicy miedzy zyciem I cierpieniem zwierzaczka, a czlowieka. Taki sam bol, strach, cierpienie I chec zycia. Oko za oko jedyna sluszna kara!!!! Szybko by sie zmniejszyla liczba aktow zwyrodnialstwa!
Eli
Eli 12.10.2018, 22:07
Złapano go już?
Działacz
Działacz 11.10.2018, 21:07
Dajcie namiary na tego gościa to straci ręce
Psiara
Psiara 11.10.2018, 13:54
Stara i szczenna suka...to też forma męczenia zwierzęcia...organizm wyczerpany ....niezależnie od tego co zrobił jej jakiś zwyrodnialec. Gratulacje dla właściciela za brak sterylizacji.
nasiuk
nasiuk 11.10.2018, 17:57
do tego na łańcuchu!!! (2 zdjęcie) jakby była w domu to by się jej nic nie stało!!!
trax
trax 11.10.2018, 17:25
a co to ma wspólnego z tematem? czyli można było biednego psa tak potraktować bo miał wyczerpany organizm? co za pustostan.
Psiara
Psiara 11.10.2018, 22:50
Do trax:Ktos tu nie czyta ze zrozumieniem..nic nie kojarzy;-(
A ma wspólnego z tematem!!!przy okazji nieszczęścia tej psiny wyszło jej niezbyt szcześliwe dotychczasowe życie pod względem reprodukcji....Bo skoro ktoś dopuscił do ciąży tak starej suczki to ja pytam co z poprzednimi ciążami i miotami????no bo raczejnie były kontrolowane...
Oczywiście miejmy nadzieję że szczeniaczki są w szczęśliwych domkach
Mariola
Mariola 11.10.2018, 01:29
Brak slow do czego dochodzi i co moze sie jeszcze zdarzyc?
Anon
Anon 10.10.2018, 23:41
Zlapac po cichu i zrobic mu to samo
ZORK
ZORK 10.10.2018, 22:53
Chetnie doloze sie do nagrody. Zrobmy zbiorke na nagrode aby schwytac takiego byd****
T
T 10.10.2018, 21:42
Nogi z d..... powyrywać takiemu sk........ Brak slow
On
On 10.10.2018, 20:36
tak samo powinno się z takimi skur*ielam i postępować...
Renia
Renia 10.10.2018, 20:15
Za tego pieska żeby te grabie ci przy samej *** zgniły i odleciały ś.....u !
Misia
Misia 10.10.2018, 20:14
A może warto powiedziec i zglosic kto to zrobil.niech odpowie za to co zrobil.
Mega mózg
Mega mózg 10.10.2018, 19:13
Wiem kto tego dokonał. I tak nic z tym nie zrobi policja więc nie wiem po co nagłośniac sprawę
pit
pit 10.10.2018, 20:32
Jak wiesz to napisz a jak nie wiesz zamilcz ,, szeryfów nie brakuje i tym gnojką można po ryju dać ,a ludzie będą wiedzieć na kogo uważać .
Mączyńka
Mączyńka 10.10.2018, 19:58
poproszę zawalczyć !!! nagłośnić !! nie wolno ulec !! odwagi!!
aro
aro 10.10.2018, 19:03
No normalnie bydlaka złodzieja za to co zrobił psinie rozszarpałbym.
Zyczliwy
Zyczliwy 10.10.2018, 18:23
Policja umozy, trzeba samemu zlapac i doprowadzic.Darmozjady jezdza za f***r i spia caly dzien, wola mandaty za przechodzenie na pasach niz wziasc sie za konkretna robote

Pozostałe