×

Programy wyborcze dla Lubania. Plebiscyt 

  • 8.10.2018, 07:00 (aktualizacja 09.10.2018 21:08)
  • red./KWW
Programy wyborcze dla Lubania. Plebiscyt
Do wyborów zostały dwa tygodnie, dlatego czas najwyższy przyjrzeć się wyborczym obietnicom kandydatów na burmistrza Lubania. Rewitalizacja parku na Kamiennej Górze, remont Miejskiego Domu Kultury, kartingów i stadionu sportowego to stałe punkty wyborczych programów. Dlatego w jednym miejscu prezentujemy trzy programy wyborcze, które mają „kupić” głosy mieszkańców.

Kontynuacja rewitalizacji parku na Kamiennej Górze i zajęcie się odkrytymi sztolniami, remont Miejskiego Domu Kultury, stadionu piłkarskiego i stworzenie terenów rekreacyjnych nad Kwisą, rozbudowa sieci oświetlenia miejskiego, remonty miejskich traktów czy budowa ścieżek rowerowych to tylko kilka wspólnych elementów wszystkich trzech programów wyborczych.

Wczytując się jednak w każdy z osobna znajdujemy kilka indywidualnych propozycji, które wydają się dość ciekawe. Oczywiście nie analizując ich pod kątem środków potrzebnych do realizacji pomysłów.

Henryk Wójcik na przykład zapowiada zwiększenie środków na budowę i modernizację sieci instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania.

Witold Chojnacki obiecuje sfinalizowanie rozpoczętych wiele lat temu prac zmierzających do budowy zachodniej obwodnicy miasta, budowę odkrytego basenu na Kamiennej Górze (bądź Księginkach), lodowiska i rolkowiska na kartingach,  single track na poligonach. Proponuje również budżet obywatelski, obniżenie opłat za śmieci i przyjazną komunikację miejską, a dodatkowo kontynuację rewitalizacji starówki i murów obronnych.

Program Arkadiusza Słowińskiego to w większości kontynuacja rozpoczętych już programów, jednak i tu znajdujemy ciekawostki. Rozbudowa miejskiego monitoringu, stały lobbing na rzecz budowy dwóch rond na DK 30 oraz gruntowną przebudowę ul. Głównej.

Polecamy zapoznać się z programami, abyśmy za pięć lat mogli rozliczyć kandydatów z wyborczych obietnic. Proponujemy też małą zabawę – plebiscyt, w którym ocenicie przedstawione programy.

Na kolejnych stronach prezentujemy programy wyborcze kandydatów na burmistrzów Lubania.

red./KWW

Plebiscyt: Oceniamy programy wyborcze kandydatów na burmistrza Lubania


GłosyPropozycja
Program wyborczy KWW Łączy Nas Lubań
273 (92%)
24 (8%)
Program wyborczy KWW Łączy Nas Lubań
Program wyborczy KWW OKW Lubań 2018 Razem
94 (48%)
100 (52%)
Program wyborczy KWW OKW Lubań 2018 Razem
Program wyborczy KWW Henryka Wójcika
39 (48%)
43 (52%)
Program wyborczy KWW Henryka Wójcika

Łącznie oddano głosów: 573
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (87)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

k
k 17.10.2018, 19:01
Jeśli chodzi o system głosowania w powyższej sondzie to nie działała ona przez kilka dni a głosy nie były przyznawane. W tym czasie u kandydata Chojnackiego wyświetlało ponad 150 głosów.
Pozostała dwójka miała 0
Takie to głosowanie.
zenek
zenek 17.10.2018, 18:00
I po co kreować wirtualną rzeczywistość. Z tego co moźna posłuchać u ludzi to zdecydowana większość chce głosować na Arka Słowińskiego. Nikt z nich nie widzi powodu do zmiamy burmistrza.
A to że Witold Chojnacki jest kandydatem Platformy i Konrada Rowińskiego to całe miasto wie. Jaki tam on niezależny. Śmiechem was zabiją jak powiecie tak na ulicy.
Haha
Haha 18.10.2018, 00:13
Ludzie mówią ze Chojnacki jest gburem. A tu ktoś pisze ze jest lubiany. Jakby mi ktoś zaproponowal etat w urzedzie za 5tke to może tez bym tak mowila tzn ze jest lubiany. Ps. Czekam na propozycję,-)
karo
karo 17.10.2018, 10:05
Nie róbcie sobie jaj.
Nie ma najmniejszej potrzeby zmiany burmistrza tylko dla zamiany albo aby zaspokoić ambicje niektórych osób a może zwykła zazdrość.
Obecny burmistrz kieruje miastem dobrze i niech kieruje dalej.
Szukanie na siłę argumentów przeciw Słowińskiemu bierze się tylko stąd, że ktoś sobie wymyślił, że fajnie by mu było zostać burmistrzem.
Dla ambicji grupki osób nikt nie będzie zmieniał burmistrza.
Mieszkańcom akurat zmiana dla zmiany nic nie daje.
Nie nakręcajcie się bo za tydzień będzie już po wyborach i każdy zajmie się swoimi ważniejszymi sprawami a wy zostaniecie ze swoją żółcią.
Ani ten portal nie zmieni wynikow wyborów, ani nawet zdziesiokrotniona fala wpisów zwolenników platformy za p.Chojnackim.
Obiektywnie rzecz ujmując na mieście ludzie są ogólnie zadowoleni z miasta i obecnego burmistrza i nie chcą teraz żadnych zmian na tym stanowisku.
Zobaczycie z tydzień
Jarek
Jarek 17.10.2018, 15:29
Arek zsiądź z drona to usłyszysz, co ludzie naprawdę mówią. Nie chcą Cie już. Przekonasz się w niedzielę i nie pomogą żadne paniczne wpisy . Nikt się już nie nabierze na żadne manipulacje
Jaro
Jaro 17.10.2018, 15:27
Jaja sobie robisz? Całe miasto ma już dość Słowińskiego. Za to, że nie umie zarządzać miastem i za to, że zwyczajnie złym człowiekiem jest.
k
k 17.10.2018, 18:03
ja mam zgoła inne zdanie. Dla mnie Słowiński wydał sie uprzejmy i miły a co do zarządzania miastem to piękne inwestycje mówią same za siebie.
H
H 17.10.2018, 21:50
Pozory tej uprzejmosci tez tak myslelismy kawał...
Jarek
Jarek 17.10.2018, 11:05
Ja wiem jakim szefem byl Chojnacki w mosirze. Wiem bo pracowalem. Uwierzcie mi ze takiego zarządcy miasta nie chcielibyscie. Jeden wielki chaos. Sorry ale niektorzy sie nie nadaja do rządzenia. Niech lepiej zajmie sie nauką plywania i jazdy na rolkach. To z pewnością wychodzi mu lepiej. Za chojnackim stoja wszyscy ktorzy stali za rowinskim. Jego czasy na szczęście minęły a oni ciągle nie mogą pogodzić się z porażką. I tylko trzęsą się żeby wrócić i powiedzieć " teraz k..wa my" . Nigdy w życiu
Kola
Kola 17.10.2018, 19:58
Gośka daj spokój. Sama dołki pod nim kopalas.Z tego znana byłaś w ZOZie
Do Jarka
Do Jarka 17.10.2018, 15:32
Mam nadzieję, że jesteś w stanie to udowodnić, bo jak sądzę za te pomówienia ktoś Cie poda w trybie wyborczym do sądu. Możesz liczyć jedynie na to, że Chojnacki ma dystans do świata i jedyne co to uśmieje się z tego twojego panicznego wpisu.
wrr
wrr 17.10.2018, 14:45
I po tylu latach sobie o tym przypomniałeś, akurat teraz odświeżyły ci się styki. Czy wy macie wyborców za idiotów? Napisz może jakim nauczycielem był Słowiński. Czym sobie umilał powrót z pracy do domu. Mieszkańcy to też pamiętają
Jarek Niedowiarek
Jarek Niedowiarek 17.10.2018, 23:18
Akurat teraz Chojnacki kandyduje na burmistrza:-). Śmieszy mnie to wasze mieszkancy pamiętają, mieszkańcy juz nie chcą. Ty nie jesteś wszyscy mieszkańcy a prawdopodobnie masz do Słowińskiego osobisty uraz . Więc nie pisz w imieniu wszystkich. To ze cie prawdopodobnie pozbawil cieplej posadki to nie znaczy ze wszyscy go nie znoszą - jak ty. To jest dopiero histeryczne zachowanie. A może zasłużyłeś na to zwolnienie?
karo
karo 17.10.2018, 13:29
o tym chaosie w mosirze tez slyszałem. Dopiero nowa dyrektor musiała to wszystko ogarnąc i wyprowadzić na prsotą.
Szanuje p.Chojnackiego ale moim zdaniaem on zginie gdyby przyszło mu zarządzać całym miastem. Myślę, że w jego imieniu miastem zarzadzałby p.Rowiński. Głosy na p.Chojnackiego są głosami na p.Rowińskiego.
jak pisałem wyżej, nie ma sensu robić zmian dla samych zmian
Do Karo
Do Karo 17.10.2018, 15:34
Bzdura wymyślona przez kogoś kto wpadł w panikę. Aro? Kto Chojnackiego zna to wie jakim jest człowiekiem, jakim był szefem. Jest bardzo lubiany. A z Rowińskim nie ma nic wspólnego.
Jan
Jan 18.10.2018, 00:02
Szanowni Państwo
Jestem tylko zwhklym prostym obywatelem ale chcialem kilka słów od siebie.
Po pierwsze nie piszcie prosze ze p. Chojnackiego nie łączy nic z Rowinskim bo razem pokazują sie w mieście w walce o glosy. W koncu jedna partia...

Po drugie, co mnie strasznie smieszy, takie oto zdjecie widziałem naszych radnych i pan daszkiewicz prosil pod nim o przewietrzenie tej rady. Potem spojrzalem na kandydatów do rady od chojnackiego i Daszkiewicz a tam te same dziadki. Wiec gdzie tu logika. Ja nie mam nic do dziadków sam nim jestem😁ale szanujcie inteligencję wyborcy. A zadnych wiekszych zmian z waszym ugrupowaniem sie nie spodziewam.

I inna rzecz. Pytacie burmistrza o to jak zatrzymac młodzież w Lubaniu. Cóż wy ktorzy wszystkie stanowiska intratniejsze juz miedzy sobą podzieliliscie (jeszcze na niedźwiedziu dzielicie) a tym ktorzy naprawde zasługują nic nie dacie, juz macie sami odpowiedź- nie da sie . I tak wyjadą bo też im nic ciekawego nie zaproponujecie. Smutne ale prawdziwe.
Pozdrawiam Jan
Kola
Kola 18.10.2018, 11:59
Do Jana
Jesteś takim prostym człowiekiem jak ja księdzem. Jesteś zwolennikiem bądź radnym slowinskiego lub jego agigatorem. To wszystko już słyszeliśmy w poprzednich wyborach. Ale to już było i nie wróci więcej... Arek czas zejść na ziemię, do zwykłych zjadacz y chleba. Podrzuć swoich Prz ydu.. Pasów, posłuchaj co o tobie mówią. Życzę Ci przegranej
Ja wiem
Ja wiem 18.10.2018, 15:23
Kola ty nie jestes ksiedzem. Ty jestes w tych wyborach prawą reka Chojnackiego i piszesz tu pod kilkonastoma Nickami. Tak jak w poprzednich wyborach byles prawą ręką Rowinskiego. Wtedy nie wyszlo i myslisz ze tym razem bedzie inaczej chociaż zamieniliscie Rowinskuego na Chojnackiego. Ale ludzie mają dosyć waszych ukladow. Pani Magdo ;-)
Sam
Sam 17.10.2018, 23:38
Moja babcia też jest lubiana a czy to znaczy ze bylaby swietnym burmistrzem:-) chyba nie.
wrr
wrr 17.10.2018, 10:55
Matko, a z kim Ty rozmawiasz? Gdzie nie pójdę tam słyszę sprzeciw wobec Słowińskiego!
Jarek
Jarek 17.10.2018, 15:35
To tak jak ja. Wszyscy deklarują głos za Chojnackim
k
k 17.10.2018, 18:05
No nie bądź taki egoista. Rozumiem, że nie przejdzie ci przez gardło głos na Słowińskiego ale chociaż jeden na Wójcika. Będzie bardziej wiarygodnie
karo
karo 17.10.2018, 14:02
Trudno aby ktoś w 100% zadowolił wszystkich. Jeśli chodzi o p.Słowińskiego to również do niego czasem ludzie mają jakieś uwagi, jak zawsze w kazdym mieście ale ogólnie mówią, że jednak chca aby pozostał na stanowisku burmistrza p.Słowiński.
Zawsze najgłośniej krzyczą ludzie najbardziej zainteresowani wyborem innych kandydatów oraz etatowi malkontenci stąd wrażenie, że jest ich więcej niż w rzeczywistości.
Ze mną rozmawiali ludzei mniej wylewni sugerując, ze lepiej jest jak jest i nie chcą zmiany burmistrza.
Myślę, że wszystko skończy się na jednej turze
Nie dla Witka
Nie dla Witka 16.10.2018, 20:08
Nie dla Witka bo on nie ma wiedzy i doświadczenia nawet radnym nie był...
rozsądek
rozsądek 17.10.2018, 09:00
obecny burmistrz nie był fachowcem , bo po co by mu był doradca p. Jan
Nie dal osób bez podstawowych informacji
Nie dal osób bez podstawowych informacji 16.10.2018, 21:43
Wyprowadzę Cię drogi użytkowniku. Był radnym i ma większe doświadczenie niż Tobie się wydaje.
Nie dla Arka
Nie dla Arka 15.10.2018, 14:44
Jaka tam ustawka. Każdy ma nie tylko oczy ale i głowę . Nowym parkiem, zakątkiem ludzi się nie kupi. Witklek przedewszystkim słucha ludzi, jest między nimi integruje się. A integracja to nie tylko spacerek ulicami i witanie się.
Pozatym jak się coś obiecuje to się to realizuje. Tu padło dużo obietnic natomiast realizacji brak.
A na kolejną wybierzcie mnie a po wyborach zrobię ludzie już się nie nabiorą. Witek w przypadku wygranej też zostanie poddany ocenie wyborców
Nemo
Nemo 16.10.2018, 19:16
Integracja od miesiąca.... Super a gdzie był przed wyborami?
Klara
Klara 15.10.2018, 21:27
Znaczy slucha ludzi od miesiąca. Nawet do kościółka zaczął chodzić. Ludzie sie zeszmaca dla posadki
M
M 17.10.2018, 11:17
Ja tez go w kosciele pierwszy raz widzialem. Wcześniej go nie bylo. Cale to lubanskie "peło" to takie farbowane lisy. Takich to najmniej lubie. Mogliby przynajmniej nie udawać
Jola
Jola 18.10.2018, 12:01
A co ma kościół do wyborów?
Co to wybór na biskupa?
Philip
Philip 15.10.2018, 08:34
Plebiscyt to ustawka pod jednego z kandydatów. Czy wy naprawdę myślicie że tego nie widać? 😁
wyb
wyb 15.10.2018, 13:37
Widać poparcie, a w twoim wpisie parcie
Weronika
Weronika 15.10.2018, 13:26
Ja widzę tylko przewagę jednego z kandydatów i nawet się nie dziwię. Czas na zmiany w tym Lubaniu. Jak sondaże wygrywał A.Słowiński to jakoś nikt o ustawkach nie krzyczał. ELubań to niezależny portal, mało tego ma jakieś tam umowy z miasta, więc nie wierzę w ustawkę. A co na to Redakcja?
Krystyna
Krystyna 16.10.2018, 12:14
A ja widzę, że tu siedzą sami zainteresowani co to albo stracą stolek albo go zyskają. Siedzą i knuja co by tu na tego albo tamtego napisać zeby rozgryźć. A ja pozytywnie napiszę ze LUBAŃ ostatnio coraz ladniej wygląda. Dlugi są i za Rowinskiego też byly. Dajcie Slowinskiemu dokończyć co zaczął
Zegar
Zegar 17.10.2018, 10:09
Ma czas do niedzieli. Zdąży? :D :D :D
Zmartwiony wyborca
Zmartwiony wyborca 14.10.2018, 13:55
A co zrobiła Pani radna Kaśka dla swojego okręgu? Nic. Ale za to zmieniła klub. Tylko gratulować sprytu. Za grosz wstydu.
Konusek
Konusek 11.10.2018, 20:53
Co zrobił radny P. Kardela przez te wszystkie lata (oprócz wrzucania co święta kartek z życzeniami)? Ulica Wyspowa bez nazwy – od lat nie ma znaku informującego o nazwie ulicy – nie każdy posiada GPS.

Krzaki na początku ulicy Wyspowej po prawej stronie, czemu mają służyć? Chyba za WC, bo nic do estetyki ulicy nie wnoszą. Kolejne krzaki - za posesjami nr 32 – 34 od strony Kwisy. Z roku na rok coraz wyższe. Z drugiej strony ulicy – kanał Młynówka także zarośnięta. Do tego co jakiś czas do kanału leci szambo, śmierdzi – interwencji radnego BRAK. Pół ulicy oświetlonej, od miejsca zamieszkania radnego ciemno aż strach iść bez latarki. Radnemu przeszkadzał krzaczek wyrastający na chodnik u sąsiadki, a nie widzi dachówek lecących na chodnik u Pana Januszka, w którego towarzystwie ogląda mecze Łużyc. Wstyd Panie (bez)radny Kardela.
Nie dla Arka
Nie dla Arka 12.10.2018, 09:27
Bo każdy aby na krzesło się dostać. Później już aby do kolejnej kadencji. Nie oczekuj na wyspowej rewolucji bo nieopodal powstanie fontanna zwana wodnym placem zabaw za 3mln zł i budżet to odczuje bo zamiast robić rok w rok małymi kroczkami to wszystkie inwestycje dziwnym zbiegiem rzuciły się na rok wyborczy - kiełbasa ? Czy budżet to wytrzyma?
Zobaczymy ile pozabiera się kasy klubom itp na 2019 r. Później cztery latka oszczędności i rok wyborczy znów wszystko na raz.
Życzę panu przegranej p.Arku
a p. Witak mam nadzieję że spotka się z przedstawicielami klubów sportowych :)
Chrome
Chrome 11.10.2018, 14:24
Redakcjio!dlaczego przez przeglądarkę Firefox nie można głosować?
Przedstawiciel klubu
Przedstawiciel klubu 11.10.2018, 10:22
Co burmistrz może powiedzieć o sporcie biegach kolarstwie? Aby się wypowiedzieć trzeba go najpierw trenować ,,no chyba że przed kapanią każdy jest aktywny,,.
Kluby od lat liczą na lepszą współpracę i wsparcie a jedynym pomysłem do rewolucji sportu Lubańskiego było by utworzenie jednego wspólnego klubu o wielu sekcjach , a co za tym by poszło ? Czy nie etat dla kolesiostwa? Dlatego nikt tego nie chciał.

Pan Witek jest pomiędzy sportowcami, jest aktywny , wie co to znaczy mimo wieku móc uprawiać sport, wie co to pasja i na pewno znajdzie lepszy język z klubami sportowymi. Bo sport to nie tylko pokazanie się na zdjęciu z dziećmi a możliwość i zachęcanie do niego od najmłodszych do seniorów niezależnie od dyscypliny.
Przynajmniej w tym środowisku ludzie są za Witkiem.
Po co nam sikawka za trzy miliony? A nie lepiej było by rozbudować np hale sportową z trybunami itd? Po co, bo dalej będą wytykać park wodny na kamiennej, a tak dostaną na Różanej
Xx
Xx 16.10.2018, 12:42
Ja jestem w tym środowisku ale za Chojnackim nie jestem. Nie generalizujmy
Rowerzysta
Rowerzysta 10.10.2018, 19:29
Szanowny Panie Burmistrzu.
Jeżeli coś się obiecuje, to przynajmniej w minimalnym stopniu się to robi. Nikt nie wymagał od Pana odrazu całej infrastruktury ścieżek rowerowych ale pomimo obietnic przez 8lat nic , zero. A wystarczyło robić coś małymi kroczkami.
Na pomysły tras na kamiennej również pozostał Pan bierny, obiecanki cacanki i tyle w temacie. No chyba że są plany aby te tereny sprzedać w prywatne ręce i trasy były by przeszkodą. Proszę zobaczyć jak Bolesławiec zainwestował w turystykę rowerową i się uczyć jak przyciąga się ludzi.
Wodny plac zabaw również strzał w kolano. Powstanie pluskawka za 3mln złotych a mieszkańcy nadal aby popływać spędzić wieczór w jacuzii czy na saunach będą zmuszeni pojechać do sąsiedztwa bo u nas nie Dość że mały, to brak brodzika, basenu rekreacyjnego i ciągle zajęcia, wiecznie wyłączona sauna zniechęcają z korzystania z basenu. Za 3mln zł można było zrobić modernizację pływalni. A tu? Taka kiełbasa wyborcza.
Niestety opinie w tym temacie wśród mieszkańców są na Pana niekorzyść co pokazuje również sonda. Ludzi się nie kupuje przed wyborami lecz na to się pracuje 4lata. Pan skutecznie od siebie odpycha. A czarowanie wyborcy jest niestety do czasu. Donald też jedną drugą kadencję czarował , że będzie zielona wyspa. Co było później ?
Bogdan
Bogdan 10.10.2018, 20:45
Słowiński jest najlepszym burmistrzem w historii Lubania
Gg
Gg 10.10.2018, 21:35
Arek odpuść już i nie pisz głupot
dobre
dobre 10.10.2018, 21:27
w czym? w obiecankach tak!
Rincewind
Rincewind 10.10.2018, 21:25
Jest najlepszym burmistrzem od 8 lat 😂
Tomasz
Tomasz 10.10.2018, 18:20
Potwierdza się zasada, że kto więcej naobiecuje ten jest bardziej chwalony. Panie Witku zapytam tylko skąd kasa na to wszystko? Chyba że przedstawi Pan tu harmonogram na ile lat Pan to rozłoży.
Gg
Gg 10.10.2018, 19:11
Aruś. Uspokój się. Wybory będą demokratyczne
_
eLuban 10.10.2018, 12:08
Można już oddawać głosy w plebiscycie dotyczącym programów wyborczych kandydatów na urząd burmistrza Lubania. W przypadku gdyby sytuacja się powtórzyła i nie było widać kciuków zanim oddacie głos, prosimy o sygnały w komentarzach
tomekxl
tomekxl 9.10.2018, 10:11
Samorządowcy też przyjęli zasadę że dwa razy obiecać to jak raz dotrzymać. Składanie kosztownych obietnic bez podawania źródeł finansowania jest opowiadaniem bajek, albo zapowiedzią zwiększania zadłużenia miasta.
Kwisaczek
Kwisaczek 9.10.2018, 09:46
Nie damy się nabrać na te ścieżki. Od lat się obiecuje powstanie nowych ścieżek i co się z tym robi? Gdzie one są bo jakoś ich nie widać. Koledzy z Kwisy mają pomysł jak je zrobić na kamiennej górze i co? Sam Pan od siebie odsówa ludzi takim zwodzeniem za nos. Nie chcemy Pana. Może inny kandydat lepiej to zrealizuje. Bo miłośnikiem rowerów to Pan raczej nie jest a świadczy o tym fakt że nawet się Pan na rajdzie rowerowym nie przejedzie z ludźmi zintegrować. Pan Zembik jakoś potrafił wsiąść na dwa kółka i krawat mu z szyi nie spadł a Pan? Widać którzy kandydaci są otwarci do ludzi.
O sporcie na pewno większe pojęcie ma Pan Chojnacki i prędzej porozmawia z mieszkańcami o pomysłach i mój głos pójdzie do niego.
Wituś jak dojdzie do debaty wypunktuj mu poprzednie programy które były tylko pustym słowem.
Janek
Janek 9.10.2018, 11:30
Trochę mu już wypunktował
(usunięto link)
Szkoda, że kampania głównie na facebooku się toczy
Janek
Janek 9.10.2018, 12:07
Szkoda, że usuwacie Państwo linki. Ale chyba mogę napisać, że kto ciekawy co tam było powinien wejść na you tube i znaleźć film pt. pinoLKO ?
Mark
Mark 8.10.2018, 22:30
Widać, że Chojnacki chce coś zrobić. Słowiński spoczął na laurach. Facebook-owy burmistrz.
Szczery
Szczery 17.10.2018, 11:33
W mieście caly czas jakieś remonty. Takie rzeczy mogą pisać tylko ci którym Chojnacki stolki naobiecywal. Dajcie juz spokoj. Przekonacie sie 21.10
Wolę Słowińskiego
Wolę Słowińskiego 16.10.2018, 13:02
Przed wyborami to kazdy chce cos zrobic. 😂
_
eLuban 8.10.2018, 21:40
Faktycznie plebiscyt przestał działać, dlatego wyłączymy go do czasu zdiagnozowania i usunięcia usterki. Przepraszamy
k
k 8.10.2018, 19:47
Ustawka. Wcale nie można oddać głosu
Joanna
Joanna 8.10.2018, 19:03
„Oczywiście nie analizując ich pod kontem środków potrzebnych do realizacji pomysłów”- Wydaje mi się, iż analizuje się coś pod KĄTEM, a na KONCIE środki mogą być co najwyżej gromadzone. „Budowa singiel trucków na poligonach”- Czy naprawdę ktoś wpadł na pomysł budowy ciężarówek dla singli? Jeśli mieliście na myśli trasy rowerowe, to należałoby napisać SINGLE TRACK. Droga Redakcjo litości! Apeluję o większą dbałość o język!!!
_
eLuban 8.10.2018, 21:44
Dziękujemy za uwagi :) Poprawione
pp
pp 8.10.2018, 18:29
To jakaś ustawka redakcyjna. Nie ma możliwości oddania głosów.

Pozostałe