Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
czwartek, 29 września 2022 06:18
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

KZLove PRZYJDŹ POKOCHAJ

W dobie pandemii uczniowie nie mogą skorzystać z tradycyjnych dni otwartych, dlatego Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu przygotował szereg zdalnych narzędzi promocyjnych.
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Oceń

Uczniowie klas ósmych już niebawem będą musieli podjąć decyzję o wyborze szkoły ponadpodstawowej. W związku z panującą pandemią nie mogą skorzystać z organizowanych w dotychczasowej formie dni otwartych czy spotkań organizowanych corocznie w celu zapoznania z ofertą kształcenia.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom ósmoklasistów i umożliwić im kontakt z przyszłą szkołą w panujących obecnie warunkach, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu przygotował szereg zdalnych narzędzi promocyjnych. Nauczyciele zespołu przeprowadzają godziny wychowawcze online w klasach ósmych szkół podstawowych na terenie powiatu, powstał nowy film promocyjny prezentujący ofertę szkoły oraz strona rekrutacyjna umożliwiająca dokładnie poznanie kierunków kształcenia oraz pobranie dokumentacji rekrutacyjnej.

W dniach 12-16 kwietnia odbędą się Wirtualne Dni Otwarte, podczas których ósmoklasiści będą mogli wziąć udział w jedenastu lekcjach zdalnych o różnorodnej tematyce, zadawać pytania oraz porozmawiać z uczniami i nauczycielami.ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaSiekierczyn. Punkt konsultacyjny Czyste Powietrze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama