Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 18:20
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Pieniądze dla klubów sportowych

Kluby sportowe mogą uzyskać rządowe dofinansowanie do 15 000 zł, więc jest o co walczyć. Trzeba jednak się pospieszyć, gdyż termin składania wniosków upływa 15 marca.
Pieniądze dla klubów sportowych
Oceń

Ministerstwo Sportu prowadzi nabór na tegoroczną edycję Rządowego Programu „KLUB”. Program skierowany jest do klubów sportowych (działających w formie stowarzyszenia), których podstawowym celem działalności statutowej jest upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz uczniowskich klubów sportowych. Podobnie jak w zeszłorocznej edycji maksymalna kwota o jakie mogą się ubiegać kluby to 10 000 zł dla klubów jednosekcyjnych i 15 000 zł dla klubów wielosekcyjnych. Uzyskane środki będzie można przeznaczyć na wynagrodzenia szkoleniowców, organizację obozów sportowych czy zakup sprzętu sportowego. Wnioski można składać droga elektroniczną do dnia 15.03.2021 r. W skali całego kraju przeznaczono na program aż 40 mln zł.

„Z poprzedniej edycji programu skorzystało w całej Polsce blisko 5000 klubów, w tym wiele w naszym regionie. Mam nadzieję, że kluby będą równie chętnie aplikować o środki również w tym roku, ponieważ, szczególnie dla małych klubów, wsparcie jest naprawdę duże i potrzebne.” – powiedział senator Krzysztof Mróz.


Napisz komentarz
Komentarze
JÓZEK 07.03.2021 19:17
Na piłkę nożną szkoda kasy niech sami na siebie zarobią będa wyniki będzie kasa a na razie zero efektów nie ma od 1982 POLSKA piłka umarła pozdrawiam

JÓZEK 07.03.2021 10:28
Na piłekę nożną szkoda kasy niech sami na siebie zarobią będa wyniki będzie kasa a na razie zero efektów nie ma od 1982 POLSKA piłka umarła pozdrawiam

Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama