Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 12:56
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Łużyce nie zagrają z Karkonoszami

Łużyce Lubań wiosną będą chciały włączyć się do walki o czołowe miejsca w klasie okręgowej. Aby dobrze przygotować się do rundy rewanżowej trener Jarosław Wichowski zaplanował kilka spotkań towarzyskich.
Łużyce nie zagrają z Karkonoszami
Autor: eLubań.pl
Oceń

W pierwszym sparingu lubanianie mieli w planach podejmować juniorów starszych Karkonoszy Jelenia Góra. Spotkanie zaplanowano na 30 stycznia. Z powodu pandemii nie dojdzie on jednak do skutku.

- Szkoda bo byłby to bardzo pożyteczny sparing. Niestety ze względu na obostrzenia treningi możemy rozpocząć dopiero od 1 lutego. Do tego czasu zawodnicy będą trenowali indywidualnie. Przygotowałem dla chłopaków rozpiski biegowe - informuje trener Jarosław Wichowski.

W pierwszym sparingu, o ile obostrzenia nie zostaną przedłużone, Łużyce na sztucznym boisku zagrają z Włókniarzem Leśna. Mecz odbędzie się 6 lutego. Kolejni rywale Łużyc: Leśnik Osiecznica (13 lutego), Piast Iłowa (20 lutego), Apis Jędrzychowice (27 lutego) oraz Piast Zawidów (6 marca).


Napisz komentarz
Komentarze
Proszę wyjaśnić??! 05.02.2021 14:31
Szkoda, że nie ma i informacji szanowny redaktorze, że Łużyce z Leśną grają na sztucznym ale w JELENIEJ GÓRZE !!!! To skandal, bo w Lubaniu jest sztuczne boisko ale trener z Jeleniej Góry więc pewnie chciał mieć bliżej ?! Jako obywatel tego miasta stanowczo sprzeciwiam się żeby moje pieniądze szły na klub, który trwoni je lekką ręką !!! Inne drużyny grają w Lubaniu a Lubań z Leśną co ma do Lubania rzut beretem zap....ć będą do Jelonki !!!! Panie Burmistrzu chyba czas się przyjrzeć na co idą pieniądze z naszych podatków !!!

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaLaser ICOON 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama