Stłuczka na lubańskiej przelotówce

  • 16.09.2021, 13:29 (aktualizacja 16.09.2021, 14:41)
  • red.
Stłuczka na lubańskiej przelotówce

Podziel się:

Oceń:

Do dość poważnie wyglądającej stłuczki doszło dziś na kwadrans przed 11. na biegnącej przez Lubań krajowej 30-tce.

Do zderzenia VW z Volvo doszło na ul. Papieża Jana Pawła II na wysokości Lidla i Kauflandu. Kierujący WV wyjeżdżając z drogi wewnętrznej pomiędzy supermarketami nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu od strony Zgorzelca Volvo. Uderzone w bok Volvo zostało skierowane wprost na latarnię między pasami jezdni i na niej się zatrzymało. W efekcie latarnia się złamała i spadły z niej oprawy.

Oprócz aut w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

red.

Zdjęcia (6)


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

artek
artek 17.09.2021, 05:11
Volvo pewnie jechalo 50 km/h
Rafus
Rafus 16.09.2021, 19:29
Nieee na tej prostej aż tak by się nie rozpędził tym bardziej że tam akurat są często prowadzone kontrolę prędkości przez stróży prawa.
obserwator1
obserwator1 16.09.2021, 19:12
Jadąc 50 km/godz ściąć latarnie to może czołg przerobiony na osobowe Volvo albo amerykański Hammer? Mimo że miał pierwszeństwo to trzeba mieć oczy dookoła głowy!
panjapa
panjapa 16.09.2021, 19:09
Czy ktoś mi wyjaśni dlaczego najwięcej idiotów jeździ VW? Dzisiaj jechałem do Jeleniej Góry i na skrzyżowaniu w Krzewiu od strony Mirska wyjechał mi przed maskę jakiś palant Golfem.
Xyz
Xyz 17.09.2021, 19:58
To tak samo jak w BMW ponoć... I Toyocie... I Mercedesie... Itd.... Jak mózgu nie ma to marka samochodu znaczenia nie ma...
Hans
Hans 16.09.2021, 16:41
To tam jeszcze niema ronda ?
Helmuth
Helmuth 16.09.2021, 18:35
No bez przesady Hans! Tam akurat rondo niepotrzebne i nigdy nie będzie. Nie może być rondo za rondem... skoro są światła i przejście dla pieszych.
Walduś
Walduś 16.09.2021, 16:21
Czy to prawda że ten od volwo pociskał co najmniej 80 kh/h?
Xyz
Xyz 16.09.2021, 21:39
Nie zdziwiło by mnie to wcale.... Puścić tam dwa nieoznakowane raz w jedną raz w drugą stronę po obwodnicy to zrobią sobie mandatów na cały miesiąc w jeden dzień... Taka prawda.... Lecą tam oszołomy po tej obwodnicy że hej... Później takie kwiatki wychodzą....

Pozostałe