Aktualizacja. Komunikat w sprawie śmiertelnego potrącenia w Olszynie

  • 24.03.2021, 09:36 (aktualizacja 24.03.2021, 09:38)
  • Źródło: KPP Lubań
Aktualizacja. Komunikat w sprawie śmiertelnego potrącenia w Olszynie eLuban.pl

Podziel się:

Oceń:

Do wypadku, który okazał się tragiczny w skutkach doszło w sobotni wieczór, 20 marca. Na oznakowanym przejściu dla pieszych kierujący osobowym Oplem potrącił 40-letniego mieszkańca Olszyny. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Decyzją sądu kierujący pojazdem został tymczasowo aresztowany.

Lubańscy policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę 20 marca na DK30 w Olszynie. Na widocznym, dobrze oświetlonym i oznakowanym przejściu dla pieszych został śmiertelnie potrącony 40-letni mieszkaniec tej miejscowości. O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że poszkodowany przechodził prawidłowo po pasach, a do jego uderzenia doszło na środku przejścia dla pieszych. Mężczyzna w ciężkim stanie został przewieziony karetką pogotowia do szpitala. Niestety 40-latek zmarł. Sprawca zdarzenia został poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Badanie wskazało, że w chwili zdarzenia był trzeźwy. Mundurowi jednak zabezpieczyli jego krew do dalszych badań laboratoryjnych. Kierujący został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.  Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Lubaniu sąd zastosował wobec zatrzymanego tymczasowy areszt. - czytamy w policyjnym komunikacie.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o wzmożoną ostrożność. Zdarzenie to ukazuje, że należy kierować się zasadą ograniczonego zaufania pieszy-kierowca. Naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym w tym zbyt szybka jazda, niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze mogą doprowadzić do tragedii, a nawet utraty życia. Bądźmy odpowiedzialni za życie swoje i innych.

Aktualizacja
Komunikat prasowy opublikowany przez Prokuraturę Okręgową w Jeleniej Górze.

23 marca 2021 roku na wniosek Prokuratury Rejonowej w Lubaniu miejscowy Sąd Rejonowy tymczasowo aresztował sprawcę wypadku ze skutkiem śmiertelnym do jakiego doszło w miejscowości Olszyna w powiecie lubańskim.

20 marca 2021 roku w godzinach wieczornych, kierujący pojazdem marki Opel mężczyzna, poruszający się w kierunku Jeleniej Góry, z nadmierną prędkością, znacznie przekraczającą administracyjnie dopuszczalną, wjechał na oświetlone przejście dla pieszych, uderzając w przechodzącego po nim mężczyznę. Pieszy poruszał się od lewej strony jezdni, patrząc od strony kierowcy. Pokrzywdzony, z licznymi obrażeniami ciała, został przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł następnego dnia.

Sprawcą wypadku okazał się 23-letni mieszkaniec powiatu lubańskiego.

Krzysztof S. został zatrzymany i doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lubaniu, gdzie przedstawiono mu zarzut umyślnego naruszenia zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym, w wyniku czego uderzył w przechodzącego po oznakowanym przejściu dla pieszych pokrzywdzonego powodując u niego liczne obrażenia, skutkujące jego zgonem. Jest to czyn z art. 177 § 2 kk, zagrożony karą pozbawienia wolności w wymiarze do lat 8.

Po wykonaniu czynności z podejrzanym, skierowano do Sądu Rejonowego w Lubaniu wniosek o jego tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy od dnia zatrzymania. Sąd uwzględnił wniosek Prokuratury.

Źródło: KPP Lubań

Komentarze (61)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marek
Marek 30.03.2021, 17:40
Wypuśćcie tego gościa z aresztu! Wypadki się zdarzają. Specjalnie w pieszego nie wjechał! Jeśli dostanie wyrok to upublicznimy nagranie z wypadku, gdzie ewidentnie widać jak pieszy mu wbiega pod auto.
Stuknij się w głowę...
Stuknij się w głowę... 31.03.2021, 06:57
Może jeszcze auto rodzina powinna naprawić?......Bezczelność!
Ja
Ja 28.03.2021, 05:33
Wyrazy wspułczucia
Kierowca
Kierowca 27.03.2021, 19:35
Jeśli jadę w terenie zabudowanym gdzie jest 50 to jadę 50 nie ma usprawiedliwienia dla tego chłopaka czy pierwszy był pijany czy naćpany czy umysłowo chory jest przejście zatrzymuje się jeśli by tam szła wycieczka przedszkolaku też by go tłumaczyli mojim zdanie 15 lat to kara adekwatna do tego co zrobił żeby następni myśleli kiedy będą mieli ciężka nogę nie można kogoś tłumaczyć w ten sposób dzisiaj w Polsce 50 osób zginęło na przejściu bo byli pijani i ktoś ich rozjechał ale nie pujda do więzienia bo są dobrymi ludźmi jak by tak to wyglądało to byśmy się zabijali na wzajem samochodami..
Anonim !!!!
Anonim !!!! 27.03.2021, 18:20
A wiec tak jestem daleko od tego by coś komentować ale tym razem nie wytrzymam czytając to . Do pani z Olszyny która bardzo intensywnie komentuje na stronie głównej fakt ze helikopter nie zabrał poszkodowanego bo było za późno lub to ze pieszy był piany . Ja się pytam czy byłaś podczas pobierania wyników lub odbierałaś je z Labolatorium ze wiesz a może jak wisiał na twoim kawałku płota testowałaś go alkomatem ? A może tak szczerze o twoim zachowaniu skoro tak szczerze komentujesz bo twoje zachowanie podczas reanimacji pacjenta było totalnym dnem a mianowicie . Zawracanie du. Policjantów swoim płotem bo został uszkodzony świadczy o twoim głębokim upośledzeniu umysłowym gdyż od tego są Ubezpieczalnie !!! Jak można być taka osoba bez jakich kol wiek zachamowań gdzie człowiek na twoich oczach umiera !!! Czy w takim momencie przęsło które kosztuje 23 zł w Castoramie ma znaczenie !!! Akurat w tym momencie . Trzeba było jeszcze zawołać ojca brata i matkę którzy patrzyli jak ratownicy walczą o życie ich syna by zobaczyli jak zniszczył twoje przęsło !!!! Ciekawi mnie czy jak by to tyczyło się osobie tobie bliskiej tez byś tak kłapała jęzorem . Nie siedziała byś cicho !!! Chodź mimo twojego zachowania nie życzę nikomu z twojej rodziny takiej sytuacji . Włącz myślenie dziewczyno . Bo pewnie jak twoja dalsza sąsiadka czyli mama poszkodowanego będzie szła na zakupy to będziesz z żalem i szczerym współczuciem jej dzień dobry mówić ! Takie zachowanie jak twoje bezpodstawne oskarżenia powinny być karane !! Wtedy nauczyło by to milczenia jak się nie jest pewnym !!!! A i jeszcze jedno helikopter nie zabrał bo było za puźno to już jest hit jak było by za puźno to karetka by go nie zabrała bo taka mała sugestia z trupem nie jadą do szpitala 😂😂😂 . Mam nadzieje ze przeczytasz to i włączysz myślenie to nie boli .
Anonim
Anonim 27.03.2021, 17:42
Nie uczestniczę w takich komentowaniach ale No *** Nie Po prostu No Nie!!!! nie wytrzymam . Najlepsze jest to ze bardzo intensywnie komentuje to osoba ( na stronie głównej Pani z Olszyny ) która zamiast zapytać czy pomóc przy poszkodowanym ciągnęła policjanta żeby zobaczył ze płot jej poszkodowany uszkodził i samochód podczas czynności reanimacyjnych !!! Jaką osoba trzeba być żeby w takim momencie myśleć o płocie którego przęsło kosztuje 23 zł w Castoramie!!! Dwa tekst był pijany - pytanie czy bylaś przy pobieraniu wyników albo odbierałaś wyniki pacjenta ??!!! Bo z tego co wiem to nie pracujesz tam . Ze takie stwierdzenie a może Piła pani z nim ??? Takie oskarżenia powinny być karane !!! Dla mnie dno i nic więcej . Osoba najwiecej wiedząca a tak naprawdę gowno wiedząca . Obyś nigdy ty w takiej sytuacji nie była i oby żadna bliska ci osoba nie była tak osmarowana jak ty to robisz z ofiara najlepsze ze jestem pewny ze jak będzie twoja dalsza sąsiadka szła to będziesz bez skrupułów z uśmiechem Dzień dobry mówić . Dno mam nadzieje ze to czytasz i wbijesz sobie do głowy ten przekaz . Dlaczego nie napisałaś jak ty się zachowałas na miejscu wypadku jak już taką szczerą udajesz . Trzeba było ojca poszkodowanego *** i matkę i brata wsiąść za fraki i pokazać swój płot skrzywiony jaka to ty stratę poniosłaś . I dlaczego ich syn akurat w twój pordzewiały płot poleciał . Straty zgłasza się do ubezpieczalni .!!!! Taka mała podpowiedz !!!
Katarzyna
Katarzyna 26.03.2021, 18:36
Kim Wy wszyscy jestescie? Kto dał Wam prawo do oceniania, komentowania i interpretacji tego co się stało? Czy któreś z Was było świadkiem tego wypadku? Żenujące , żeby z tragedii dwóch rodzin robić sobie pogawędki, która teoria jest właściwa. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego jak również dla bliskich sprawcy.
Marian szlabanowy
Marian szlabanowy 24.03.2021, 20:54
Kukurydza kocham cię, wróć do mnie !!!!
Albert
Albert 24.03.2021, 20:18
Współczucie dla rodziny że bliski zginoł. Ale do cholerny czasami piesi chodzą jak święte krowy nie popatrzą się że coś jedzie nie ważne czy szybko czy wolno włazi na pasy!!! Za dużo dali praw dla pieszego. Nie patrzą czy jakiś wariat zapierd... Z dużą prędkością. Ku..a pieszy stań i poczekaj na chodniku a nie się wpieprzaż na pasy!!! Tym bardziej wieczorem że światła widać że coś za... rdala!! Ja jestem pieszym i kierowcą i rozumiem jednych i drugich że się spieszą, ale k... a myślę!!
Daniel
Daniel 26.03.2021, 19:25
Masz rację - w łepetach im się pomieszało. Po jaka cholerę w ogóle to zamieszanie w przepiskach? Pieszy zawsze ma większe możliwości - może błyskawicznie się zatrzymać, może odczekać aż pojazd przejedzie - ale obserwuje się że łażą jak ogłupione cielęta, jak stado baranów. Kiedyś juz w przedszkolu uczyli dzieci jak wchodzić na przejście: spoglądasz w lewo, spoglądasz w prawo, patrzysz ponownie w lewo i jak nic nie jedzie to wchodzisz. A teraz bezmózgowców pełno - pisze sms-a albo ogląda facebooka i wchodzi na przejście. Jestem kierowcą - zawodowo - non stop za kierownicą i takie obrazki mam na kamerze.
zbych
zbych 24.03.2021, 21:32
szkoda ze masz prawko za takie myslenie nalezalo by ci
je odebrac









Albert
Albert 25.03.2021, 20:54
Zbych to chyba nie jeździsz i nie wiesz jak się piesi zachowują na drodze. Żebyś zrozumiał nie bronię kierowców...
Da
Da 24.03.2021, 15:54
Takich wypadków będzie jeszcze wiele bo grupa puder nosa i płukanie gardła niezniknie
Logik
Logik 24.03.2021, 09:25
Szkoda rodzin i tego co zginął i kierowcy. Nie wiadomo jak było, a więc nie ma co gdybać kto zawinił w tej sytuacji. Odpowiednie służby to zbadają, trzeba poczekać na ustalenia, a nie wydawać swoich "wyroków".
Jak widać wideorejestrator w takich sytuacjach jest nieocenionym urządzeniem.
Szok
Szok 24.03.2021, 13:50
To ze rodzin i zmarlego szkoda to fakt.. ale kierowca gdyby jechał prawidlowo do tej tragedii by nie doszlo! Braj mozgu spowodowal dramat tylu osob!!! Na pasach zabil człowieka!! Co tu chcesz do cholery gdybać?! Ze sobie zycie zniszczył?! Mógł właczyc myslenie.. :/
Marek
Marek 30.03.2021, 17:46
Nie życie zniszczył sobie, tylko chcą mu je zniszczyć. Konkretne osoby. Trzeba te osoby znaleźć i zrobić z nimi porządek.
puszkin
puszkin 31.03.2021, 07:03
Zrób coś dla ludzkości i zamilcz....
kol
kol 24.03.2021, 08:32
dpminik czyli mial racje ze go zabil bo byl pijany jesli jestes kierowcom to lepiej zamilknij nie wyrabiaj sobie opinii noga z gazu przed przejsciem oszolomie
Dominik
Dominik 24.03.2021, 07:35
Szkoda, że nikt nie wspomniał o tym, że pieszy był piany i biegał po pasach
puszkin
puszkin 31.03.2021, 07:04
Na głowie mógł nawet stać. Kierowca miał zachować ostrożność przed pasami....!!!!!
Tom
Tom 24.03.2021, 18:00
Piszesz bzdury! Czy prawo w Polsce zabranie przechodzenia pijanemu pieszemu przez przejście dla pieszych???Co wy ludzie tutaj wypisujcie??!!To kierowca jest zobowiązany do zachowania bezpiecznej prędkości i to on ponosi całkowitą odpowiedzialność za to co się stało. Gdyby jechał w tym miejscu 60 nawet 70 km na godzinę ( bo chyba tyle jest tam dopuszczalne) to napewno ten pieszy nie wylądowałby na ogrodzeniu nawet jeśli by mu wbiegł pod auto. Zastanówcie się najpierw trzy razy zanim coś napiszecie.
Marek
Marek 30.03.2021, 17:49
Pijany nie ma kontroli nad sobą. Może Ci wejść pod auto bez względu czy ktoś jedzie przepisowo czy nie i I TAK kierowcę zaatakuje sąd czy prokurator. To jest jak z cofaniem, zawsze cofający jest winny, tak samo zawsze pijany jest winny.
pas
pas 24.03.2021, 04:49
inny kierowca zastanow sie jakie bdury wypisujesz od kiedy to mozna potracic na przejsciu pasach zgodnie z przepisami takich mamy niestety nieukow
Inny kierowca
Inny kierowca 23.03.2021, 22:56
Z całym szacunkiem do zmarłych, ale ci panowie wyjątkowo się już prosili od samej stacji „Rakieta”. Wręcz wtargnęli na drogę. Po drugie, kto pod takim wpływem alkoholu wychodzio obwodnicą. Nie zdziwiłbym się gdyby i tu kierowca jechał poprawnie, a przy 90/h nie można wychamowac od tak.
Też kierowca
Też kierowca 24.03.2021, 09:11
Do inny kierowca
Czy jest możliwe, aby ktoś namalował pasy na odcinku drogi, gdzie dozwolona prędkość to 90km/h?
Raczej w miejscu, gdzie jest przejscie, zawsze jest ograniczenie prędkości.
Do inny kierowca
Do inny kierowca 24.03.2021, 05:19
Tam nigdzie nie ma dozwolonej 90
Ok
Ok 23.03.2021, 20:52
Wszyscy widze nagle wielcy przepisowi kierowcy a co drugi na skrzyżowaniu normalnie skręcić nie potrafi bo nie wie kiedy ma pierwszeństwo i wszyscy święci widze nigdy nje przekroczyli dopuszczalnej prędkości, ciekawe. Jedynym swiadkiem zdarzenia jest brat, czy zeznalby przeciwko bratu? Szczerze wątpię. Pozatym chcialbym zobaczyc kto idac w 2 osoby idzie w odstepie kilkunastu metrow nie rozmawiajac, rowniez ciekawe. Nie macie zielonego pojecia co tam sie stalo, rownie dobrze pieszy mogl wtargnąć przed auto, a ze predkosc byla jaka byla to niestety doszlo do incydentu. Niech każdy kto tak oczernia kierowce zastanowi sie najpierw nad soba czy jest taki święty za kierownica, bo na temat tego zdarzenia wiemy jedynie tyle, ze doszlo do wypadku w wyniku ktorego w szpitalu zmarl mezczyzna, jedyną osobą ktora widziala wypadek jest osoba spokrewniona, ktora nie zezna przeciwko rodzinie, wiec dla mnie to slowo przeciwko slowu.
AJ
AJ 26.03.2021, 18:16
I tu sie zgadzam .
Uuu
Uuu 23.03.2021, 22:00
Prawda w końcu właściwy komentarz!!!
Rly
Rly 23.03.2021, 21:24
Jazda w granicach rozsądku, a pędzenie na złamanie karku w miejscach gdzie mogą wystąpić inni uczestnicy ruchu w warunkach daleko odbijających od idealnych to różnica. Nikt nikogo nie oczernia i wypowiada tylko i wyłącznie swoje zdanie (nikt nie zwraca się personalnie). Biegli z pewnością będą w stanie ustalić przebieg zdarzeń. Fakty są takie gdyby prędkość była mniejsza kierowca zdążył by zareagować , a pieszy ewentualnie odskoczyć. Niestety tak się nie stało. I nie ma co się oszukiwać , co by było gdyby i zaprzeczać temu co już się stalo.
mieszkaniec
mieszkaniec 23.03.2021, 20:08
Znam to miejsce bo stoje jak czekam na transport do pracy .Tam pompują ,z dwoch stron ,ciezko rejestracje nieraz zauwazyć .Może lecą kolo 2 stówek ?
Xdd
Xdd 23.03.2021, 22:02
Tak a w tej bajce były smoki a jeśli chodzi o rejstracje wypadało by pójść do okulisty polecam gorąco 😄
Kierowca
Kierowca 23.03.2021, 19:13
Miejsce w którym doszło do wypadku to przejście dla pieszych, które jest widoczne ze znacznej odległości. Jest oświetlone i oznakowane, dodatkowo znajduje się zaraz za skrzyżowaniem. W takich miejscach każdy rozważny kierowca powinien zachować wzmożoną czujność. Tym bardziej w warunkach gdzie widoczność jest utrudniona. Do potrącenia doszło na środku szerokiej drogi , tak więc pieszy musiał być na drodze już od dłuższego czasu. Jako kierowca nie rozumiem jak w takich warunkach nie można zauważyć 2 ludzi przechodzących przez pasy nie pojawili się oni tam nagle. Niestety brawura , nierozwaga, niedostosowanie prędkości do warunków drogowych doprowadziło do tragedii. Gdyby kierujący jechał w granicach rozsądku prawdopodobnie do zdarzenia by nie doszło. Realia są takie , że na tej drodze i w tym miejscu przepisy są łamane nagminnie.
Margolcia
Margolcia 23.03.2021, 18:38
Szkoda chłopa...
mysliracjonalnie
mysliracjonalnie 23.03.2021, 16:35
Pieszy to jakaś parodia, nie raz byłem świadkiem, gdy po mimo tego, że widzą nadjeżdżający pojazd, oświetlony, to i tak ładują się na pasy, no bo przecież mają prawo, a kierowca powinien ich puścić. Owszem, racja, ale należy brać pod uwagę to, że rozpędzony pojazd jest ciężej zatrzymać, aniżeli poczekać chwilę dłużej na przejściu. Ludzie myślcie.
M
M 23.03.2021, 20:16
No tak , roxpedzony "ponad plan jest bardzo ciezko zatrzymac, a pieszemu ciezko uciec gdy nagle wyskoczy mu rozpedzone auto.
Xddd
Xddd 23.03.2021, 22:04
Trzeba być idiota żeby wejść na widok auta
xyz
xyz 23.03.2021, 19:36
Kierowanie nie zwalnia z pozostawienia w domu szarych komórek. Nie ma tłumaczenia, że "rozpędzony pojazd jest ciężej zatrzymać". Widzisz przejście dla pieszych, jedź tak abyś mógł się zatrzymać. Sam jestem kierowcą i też sam nieraz doświadczam przedziwnych zachowań pieszych. Jak dla mnie, starsi są bardziej przewidywalni. Najgorsze są pierwotniaki, czyli małoletnie i nastoletnie jednokomórkowce, zapatrzone w swoją komórkę. Albo idący chodnikiem i bez jakiegokolwiek sygnału, choćby spojrzenia w tył, by upewnić się, czy nic nie jedzie, nawet nie zwalniając kroku, ni z tego, ni z owego wchodzący na jezdnię. Według mnie, każdy taki pacjent, po udowodnieniu takiego myku a pomocą wideorejestratora, powinien na wniosek wymiaru sprawiedliwości, zaliczać na jakimś placu manewrowym kontrolne potrącenie przez auto, bez konsekwencji dla kierowcy oczywiście, aby na przyszłość, będąc pieszym, poruszał się swoją drogą w rzeczywistości realnej, a nie wirtualnej.
D.
D. 23.03.2021, 18:45
Co Ty w ogole piszesz?? Rozpędzony pojazd... A kto mu sie tam każe rozpędzać?? Bo odcinek fajny to mozna zapierdzielać?! Gdyby jechał przepisowo nic by siw noe stało!
Xddd
Xddd 23.03.2021, 22:07
Ej ty a tam w główce wszystko wporzadku?
F
F 24.03.2021, 01:38
W twojej na pewno nie.
mysliracjonalnie
mysliracjonalnie 23.03.2021, 22:06
Rozpędzony pojazd, nie oznacza zamknięcie ramy licznika. Średnio ważący pojazd ok 1,5t i jadący chociażby te 60kmph wymaga pewnego odcinka drogi tzw. drogi hamowania. Polecam się zapoznać.
F
F 24.03.2021, 01:40
On jechał bardzo przepisowo z tego co widać.
Iga
Iga 23.03.2021, 18:07
Tak ciężko jechać zgodnie z przepisami? Idę o zakład, że gdyby kierowca, który teraz jest w areszcie, jechał normalnie, pieszy miałby szansę przeżyć.
Narko
Narko 23.03.2021, 17:58
Nic życia gościowi nie zwróci, chyba że Allah. Szkoda gościa ale szkoda także kierowcy przez chwilę brawury, nie uwagi zmarnował sobie życie. Posiedzi z rok może 2 a wszystko w bani zostanie
B
B 23.03.2021, 20:17
Bania pusta nic w niej nie bylo i tym bardziej nie bedzie.
K
K 23.03.2021, 17:50
To po 1, a po 2 sprawa jest dosyc dziwna, jeden brat przeszedl a drugi byl w trakcie? Ktorzy bracia chodzą oddzielnie gdy ida wieczorem we 2? A pozatym uwazaj bo zaraz zlecą sie madrzy państwo którzy beda mowic, ze mial pierwszenstwo. No mial, a teraz juz go nie ma.
F
F 24.03.2021, 01:42
Czlowieku, jeden mogl przejść, drugi sie zatrzymać chocby po to, by sznurowadła wiązać. Niósł torby, mógł stanąć odsapnąć. To nie dzieci, które trzymasz za rączkę i przeprowadzasz na drugą stronę tylko dorośli faceci.
Jarek L.
Jarek L. 23.03.2021, 19:01
Zrozum człowieku że kierowca będąc przed przejściem dla pieszych, szczególnie w nocy, musi zachować szczególną ostrożność, a nie dawać ile fabryka dała.

Do typa któremu szkoda jest kierowcy...

Ciekawe czy pisałbyś tak samo, gdyby ten kierowca sprzątnął twojego brata , siostrę, dziewczynę czy dziecko.
Noname
Noname 23.03.2021, 22:21
Jedna osoba nie żyje, powiedz mi więc dlaczego usilnie staracie się jeszcze bardziej zniszczyć życie drugiej. Myślisz, że nie żałuje tego ze przez kilka sekund jego nieuwagi zniszczył życie sobie i zabił drugiego człowieka? Myślisz, że nie chciałby cofnąć czasu? Największą karą jaką poniesie jest świadomość, że przez jego nierozsądne zachowanie ktoś stracił życie, będzie musiał z tym żyć do końca swoich dni. Jest wiele osób, którym jest szkoda tego kierowcy, a najbardziej osobom, które go znają i wiedzą jaki był na codzień.

To właśnie przez takie hieny jak co niektórzy z Was ten naród cofa się w rozwoju i jest coraz gorzej, bo wolicie komentować czyjeś poczynania i niepowodzenie we własnym życiu przelewać ze zdwojoną siłą na życie innego człowieka.

Zdarzyła się ogromna tragedia, tragedia dotycząca nie tylko rodziny zmarłego ale również rodziny kierowcy. Nie zapominajmy, że jego rodzina może czytać Wasze beznadziejne, toksyczne komentarze i jestem pewien, że sprawia im to ogromny ból.
Obiektywna
Obiektywna 24.03.2021, 08:40
W punkt, zgadzam się w 1000%. Najlepiej jest jechać po człowieku i wylewać pomyje bo taka jest polska mentalność. Wszyscy prawi i rozsądni kierowcy. Prawda jest taka, że kierowca będzie żył z tą świadomością do końca życia, żadna kara nie będzie gorsza od tego co w głowie zostaje. Jedna chwila i gotowa tragedia dwóch rodzin.....Ludzie przecież on nie jechał z zamiarem zabicia człowieka , więc przestańcie pisać te pierdoły. Od wyjaśnienia okoliczności i wydania wyroków są organy do tego powołane.
Ted
Ted 30.03.2021, 23:24
Jak ktoś przekracza dozwoloną prędkość to zgadza się, że ewentualnie kogoś zabije. Zabójstwo z zamiarem ewentualnym - tak to się w prawie określa.
J
J 23.03.2021, 18:47
Tamci panowie czesto tak chodzili tylko w tym dniu % zwolnił kroki.
B
B 23.03.2021, 20:19
***.
D.
D. 23.03.2021, 18:46
Idąc z kims zawsze jesteś na równi krokiem?
Xdd
Xdd 23.03.2021, 22:11
Przeważnie idę kilometr za każdym bo tak każdy chodzi
K
K 23.03.2021, 21:03
Tak, idąc z kimś zawsze ide na równi krokiem, ba, jesli ide z bratem lub siostrą to uwazam bardziej niz zazwyczaj i stosuje zasade ograniczonego zaufania co do kierowców, rownie dobrze ktos moze miec w tym momencie awarie auta o ktorej nie ma pojecia i co wtedy zrobisz? Wlecisz na pasy bo przeciez MASZ PIERWSZENSTWO? Dzieki takiemu zachowaniu nic mi sie nie stanie, jedynie kierowca bedzie miec wydatki.
D
D 24.03.2021, 01:35
Juz to widzę, 40 lat, to moze wypadało za raczke sie prowadzic?
J
J 23.03.2021, 19:40
Tylko w artykule napisali że sprawdzali kierowce na alkohol a że poszkodowany byl pod wpływem to nie napisali. Dlatego tak szli
D
D 23.03.2021, 20:21
A ty skad tak wszystko wiesz ***u. Piles z nimi?
A nie , ***om nie polewaja.
Stad to oburzenie i wypisywanie .
Xha
Xha 23.03.2021, 22:13
D jak *** co ty pierrr tobie to polali widzę że głupoty wypisujesz

Pozostałe