Rozstrzygnięcie konkursu „Woda w życiu człowieka”

  • 10.06.2020, 11:09 (aktualizacja 10.06.2020, 11:36)
  • LPWiK
Rozstrzygnięcie konkursu „Woda w życiu człowieka”

Podziel się:

Oceń:

Niefortunnie ogłoszenie pierwszego konkursu plastycznego Lubańskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. zbiegło się z epidemią koronawirusa w Polsce oraz ograniczeniami z tym związanymi.

Jesteśmy mile zaskoczeni, iż uczniowie, pomimo wszystko, odpowiedzieli na zaproszenie, wykorzystali czas w domu na wykonanie pięknych prac plastycznych wyrażając w ten sposób swoje zainteresowanie wiedzą ekologiczną. - poinformowali członkowie komisji konkursowej.

Prace plastyczne wykonane zostały różnymi technikami. Każda z nich była ciekawa, stąd decyzja komisji konkursowej o przyznaniu ex aequo I miejsca oraz nagród rzeczowych wszystkim uczestnikom konkursu. A są to:

  • Jan Jaraczewski
  • Kacper Łowicki
  • Nadzieja Maksymów
  • Karolina Minkiewicz

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie - zarówno uczniom, rodzicom jak i nauczycielom. Gratulujemy i dziękujemy za to, iż cel konkursu, jakim było propagowanie wiedzy ekologicznej, zdobył zainteresowanie. - dodają członkowie komisji.

LPWiK  zaprasza w nowym roku szkolnym na wycieczkę edukacyjną do Stacji Uzdatniania Wody w Lubaniu. Jego pracownicy w przystępny dla dzieci sposób wyjaśnią „Skąd się bierze woda w kranie?”.

LPWiK

Zdjęcia (5)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkanka
mieszkanka 10.06.2020, 12:51
Bez wody nie istnielibyśmy... Brawa dla zdolnych dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 4!!!!

Pozostałe