Siekierczyn? Nowy przypadek koronawirusa w powiecie lubańskim

  • 18.04.2020, 12:55 (aktualizacja 18.04.2020, 13:20)
  • red.
Siekierczyn? Nowy przypadek koronawirusa w powiecie lubańskim

Podziel się:

Oceń:

Według danych podanych przez Urząd Wojewódzki we Wrocławiu od piątku wieczorem w powiecie lubańskim przybyła jedna osoba chora na Covid-19.

W sobotę o 10. Jarosław Obremski Wojewoda Dolnośląski poinformował:

Mamy 43 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku.

  • Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia i Jeleniej Góry oraz powiatów: bolesławieckiego, jeleniogórskiego, lubańskiego, lwóweckiego, oleśnickiego, strzelińskiego, trzebnickiego i wrocławskiego.
  • W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 936.

Z eLubaniowych źródeł wynika, że nowy przypadek dotyczy gminy Siekierczyn, jednak zgodnie z wytycznymi wojewody oficjalnie skąd pochodzi chory dowiemy się dopiero w niedzielę rano.

red.

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pomocnik władzy
pomocnik władzy 20.04.2020, 12:45
Już nie grają.
narka
narka 19.04.2020, 13:02
Tak, a kortach kamiennej góry grają sobie w tenisa ziemnego. Policji przyjeżdża i straż miejska i nic. Bo ważne kto gra.
Waleria
Waleria 19.04.2020, 12:46
PIS chce wyborów bo za m-c Duda pójdzie na śmietnik historii. Duda to najgłupszy prezydent w historii Polski nawet Jaruzelski to w zestawieniu z Dudą był super
Justynka
Justynka 19.04.2020, 21:43
Tak jak teraz kolaborantów UB i SB oraz ORMO ścigają - tak niebawem traktować będą popleczników PiS-owcow. Kto będzie miał w CV smród po PiS-ie ten będzie odstawiony na boczne tory i w niełasce.
Zielonko
Zielonko 19.04.2020, 12:34
Ludzie czy ktos z was zna kogos kto jest chory albo ma znajomych ktorzy znaja chorego??? No wlasnie obudzcie sie wreszcie nim bedzie za puzno
NWO
NWO 19.04.2020, 19:41
Świat się budzi a Lubań śpi!
NWO
NWO 19.04.2020, 12:15
Wirus jest, ale ściemą jest to, że jest on taki groźny. Chodzi o to, że pod jego przykrywką odbywają się inne wydarzenia. Wyłączcie telewizory a otwórzcie umysły!
Ozdrowiały
Ozdrowiały 19.04.2020, 19:22
Zastanów się co mówisz! nie jest groźny? Nie przeżyłeś zapewne choroby, ani nikt z twoich bliskich, więc się nie wypowiadaj , nie życzę Ci tego co ja przeżyłem, teraz jestem zdrowy,UDAŁO MI SIĘ ale to co widziałem....Więc się ogarnij i pomyśl o wszystkich chorujących i rodzinach, które straciły bliskich. A wszystkim życzę zdrowia.
Życzliwy
Życzliwy 20.04.2020, 10:52
Ozdrowiały wiesz y na pewno na co byłeś chory? I dlaczego zachorowałeś....szukaj odpowiedzi i nie ufaj nikomu!
Pobódka
Pobódka 20.04.2020, 10:49
Ozdrowiały jesteś ale nadal śpisz! Czytaj o NWO z niezależnych źródeł może wtedy się obudzisz i powiesz, że wyzdrowiałeś na dobre! Jedna prawda nie istnieje! Trzymaj się bo trzeba mieć dużo siły bo przebudzenie będzie bolesne!
Cecylia
Cecylia 18.04.2020, 20:36
UWAGA - WYBORY!
Otwierając korespondencję związaną z wyborami należy uprzednio założyć maseczkę i rękawice - opisać i zaznaczyć swoje dane i wybór - zakleić i odłożyć w bezpieczne miejsce do czasu wyekspediowania do urny-skrzynki wskazanej przez Urząd Pocztowy. Transport również po uprzednim nałożeniu maseczki i przenoszeniu koperty zwrotnej wyborczej w rękawiczkach.
Po powrocie maseczkę - jeżeli wielokrotnego użycia - wyprać i odkazić - rękawiczki podobnie a jak jednorazowe to wyrzucić.
g
g 19.04.2020, 15:15
można też "olać"
Zbyszko
Zbyszko 18.04.2020, 20:03
RAPORT KRAJOWY
Zarażonych = 8742
Poszło do nieba albo do piekła = 347
Uzdrowionych w szpitalach = 981
Uzdrowionych cudownie = 0
bis
bis 18.04.2020, 17:26
Teraz każdy będzie się zastanawiał kto to? czy przypadkiem nie był obok niego w dino ?

Pozostałe