Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro

Cudem nie uderzył w drzewo

Odcinek drogi 296, łączący Lubań ze zjazdem na autostradę A4 w Godzieszowie, przypomniał że nie należy do bezpiecznych. Przekonał się dziś o tym kierowca Opla Vivaro, który cudem ominął przydrożne drzewo.
Cudem nie uderzył w drzewo

Do zdarzenia doszło około 18.30. Kierowca busa jadąc od strony zjazdu z A4 w kierunku Lubania, na łuku drogi stracił kontrolę nad busem i wypadł z drogi. Mężczyzna może mówić o dużym szczęściu, jakimś cudem jego auto ominęło przydrożne drzewo, którego teoretycznie nie miało prawa ominąć.

Ślady pozostawione przez auto wskazują, że bus wypadł z drogi i kilka metrów przed drzewem zarył dosyć mocno w przydrożny rów. Nie bardzo wiadomo jak, ale bus ostatecznie zatrzymał się już za drzewem, w ogóle go nie dotykając.

Po zdarzeniu mężczyzna samodzielnie opuścił pojazd. Zapewne nie zdołałby tego zrobić, gdyby pień drzewa zatrzymał Opla w miejscu. Mimo to przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego zdecydował o przewiezieniu kierowcy do lubańskiego szpitala.


Cudem nie uderzył w drzewo

Cudem nie uderzył w drzewo

Cudem nie uderzył w drzewo

Cudem nie uderzył w drzewo

Cudem nie uderzył w drzewo

Cudem nie uderzył w drzewo

Cudem nie uderzył w drzewo

Cudem nie uderzył w drzewo

Cudem nie uderzył w drzewo

Cudem nie uderzył w drzewo

Cudem nie uderzył w drzewo

Cudem nie uderzył w drzewo

Cudem nie uderzył w drzewo

Cudem nie uderzył w drzewo

Cudem nie uderzył w drzewo

Cudem nie uderzył w drzewo

Cudem nie uderzył w drzewo

Cudem nie uderzył w drzewo


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Dadr 13.07.2018 04:46
Zbyt szybko zapewne jechał o ile wiem to tam jest ograniczenie do 70 . A jadąc nawet 90 nic nie jest tam w stanie sie takiego stać

Herakliusz 12.07.2018 22:15
A jakim tam cudem? Idioci czasami mają tylko szczęście, albo... Mimo swojej głupoty świetej cierpliwości Anioła Stróża.

megafaka 12.07.2018 21:52
..dobrze że drzewo nie ucierpiało...

Rafa 12.07.2018 20:58
DLW i wszysto jasne

Reklama
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Zajęcia korekcyjne
Rolki
owd
Wystawa Magdalenki
Szkrab
noc muzeów
LAWA
Koncert plenerowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: XyzTreść komentarza: Jak zagłosują na rafałka albo drugiego z popisu, na mentzena, to już dawno jesteśmy sprzedani... Taka prawda..Data dodania komentarza: 30.04.2025, 13:29Źródło komentarza: Wybory 2025. Na kogo zagłosują młodzi? I czy w ogóle chcą iść na wybory?Autor komentarza: Gryf IzerskiTreść komentarza: Pijemy coli coli , Glin I inne dodatki w wodzie pitnej. Rolek nas truł latami i Edzia robi to samo. Złotówki nie wydała na poprawę jakości wody pitnej przez ro swojego urzedowania . Pani burmistrz nie informuje nas o niezdatnosci wody pitnej do spożycia. I to jest jej największe przewinienie. Może eluban zapyta w lubańskim sanepidzie o tegoroczne mandaty dla gminy ? To jest temat , o którym warto napisać .Data dodania komentarza: 30.04.2025, 13:21Źródło komentarza: Mieszkańcy zdecydują o przyszłości burmistrz. Referendum 15 czerwcaAutor komentarza: Masz duże mieszkanieTreść komentarza: Czy to prawda, że trzaskająca radna Marlena ma zamiar wziąść pod swój dach migrantów i innych inżynierów, których jej kandydat w ramach solidarności z UE wprowadzi masowo do Polski?Data dodania komentarza: 30.04.2025, 13:03Źródło komentarza: W Lubaniu drożej, bo krócej. W Zgorzelcu kwadrans za darmoAutor komentarza: SłowianieTreść komentarza: Może dość ogłupiania ludzi my mamy oczy uszy i widzimy co się dzieje w Polsce i w Europie.STOP umowie merkosur niszczącej nasze rolnictwo, STOP zielonej propagandzie, STOP imigrantom obcych kulturowo wwożonym przez niemcow do Polski, STOP ośrodkom dla imigrantów obcych kulturowo. STOP przyzwoleniu mordowania nienarodzonych dzieci.Data dodania komentarza: 30.04.2025, 12:54Źródło komentarza: Mieszkańcy zdecydują o przyszłości burmistrz. Referendum 15 czerwca
ReklamaPowiat Lubań
Reklama