Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 18:53
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Jubileusz 50-lecia Szkoły

Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych w Rakowicach Wielkich obchodzi w ten weekend 50-lecie istnienia. Będą spotkania, wspomnienia i bal absolwentów. Sprawdźcie program jubileuszu.
Jubileusz 50-lecia Szkoły
Oceń

Program obchodów jubileuszu Zespołu Szkół Ekonomiczno-Technicznych w Rakowicach Wielkich

16 września, piątek

  •  10:00 msza św. w kościele NMP w Lwówku Śląskim; ul. Kościelna 27 – w imieniu księdza Krzysztofa Kiełbowicza oraz dyrekcji szkoły zapraszamy wszystkich chętnych!
  •  11:15 uroczysty apel; tylko dla zaproszonych gości:
      - okolicznościowe przemówienia m. in. dyrektora, starosty, byłych dyrektorów (Alojzego Pawickiego i Jana Czyczerskiego), władz oświatowych, partnerów edukacyjnych             szkoły;
     - złożenie kwiatów pod szkolnymi miejscami pamięci historycznej;
     - przekazanie szkole przez absolwentów tablicy pamiątkowej;
     - podziękowania „Solidarni z narodem ukraińskim”;

3. Część historyczno - muzyczna

4. Zwiedzanie bazy szkoły, obiektów sportowych, warsztatów, internatu …

5. 14:00 - poczęstunek dla wszystkich gości

17 września, sobota 9:00- 15:00

9:00 -uroczysty apel dla wszystkich przybyłych absolwentów;

Po apelu spotkania z wychowawcami, nauczycielami, dyrektorem A. Pawickim w gab. 29; dyrektorem J. Czyczerskim w gab. dyrektora szkoły.

Na parterze oraz 1 piętrze (kawa, herbata, ciasta i przekąski- gratis);

Zwiedzanie bazy szkoły, obiektów sportowych, warsztatów, internatu …

Możliwość nabycia pamiątek (m.in. medal okolicznościowy, filiżanki z nadrukiem)

Godz. 19:00- bal absolwenta w szkolnej stołówce (tylko dla wcześniej zapisanych)

Uwaga

Księga pamiątkowa o szkole będzie do nabycia w listopadzie 2022. Monografię przygotowujemy w formie albumu A 4; bardzo dużo zdjęć przede wszystkim z lat 70 i 80. Zawartość to: dzieje szkoły, historia sportu, wspomnienia absolwentów, dyrektorów, oraz nauczycieli, listy uczniów i byłych nauczycieli, ówczesna baza itp. W drugiej części będzie o teraźniejszym zespole szkół pod hasłem „ Z nami ponad przeciętność”. Przestawimy w niej bardzo nowoczesną rakowicką szkołę, kierunki kształcenia, bogatą bazę, będzie o sporcie, internacie, wyjazdach zagranicznych, wychowaniu, wartościach, budowaniu zdrowego stylu życia ... Całość to co najmniej 250-300 stron. Jak będzie już do nabycia poinformujemy na naszej stronie.


Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KlawerTreść komentarza: Jaro Kaczyński na cyklicznym spotkaniu wyraził opinię - i ma chłop rację. Co to za demokracja i wolność słowa w państwie PiS skoro media obce rządowej ekipie podają wiadomości inne niż oficjalne media TVP - TVP Info i Polskie Radio 24. Czas się tymi mediami zająć. Nie wyszło z TVN - może tym razem się uda.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 17:13Źródło komentarza: 500 plus, zasiłki, świadczenia. Ile kosztowały podatników w 2021 roku?Autor komentarza: olkjTreść komentarza: Nie chcę bliżej nieokreślonych dodatków o nie pewnym pochodzeniu , a chcę powrotu cen istotnych dla kontynuacji i stabilizacji sprzed drożyzny ,gdzie były warunki do życia w Polsce były stabilne . Chcę rządu Polskiego budującego a nie niszczącego swój kraj i ludzi . Jakieś zmowy cenowe akceptowalne przez rząd i olbrzymie płace członków partii pis to już nieakceptowana przesada .Data dodania komentarza: 02.10.2022, 16:04Źródło komentarza: 13 i 14 emerytura w 2023 roku. Emeryci i renciści mogą spać spokojnieAutor komentarza: AfroTreść komentarza: Tyle ile wykorzystamyData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Ile zapłacimy za ogrzewanie i czy PEC ma czym ogrzać lubańskie mieszkania?Autor komentarza: RurkTreść komentarza: Nie zatrzymali prawo jazdy a w Polsce zakaz kierowania.sobowymiautamiData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Nowogrodziec. Drogówka zatrzymała prawo jazdy za zbyt szybką jazdę
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama