Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 12:48
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Świeradów-Zdrój. Pożar altany i wybuch butli z gazem

Kwadrans przed 16. do dyżurnego stanowiska kierowania PSP w Lubaniu wpłynęło zgłoszenie o pożarze altany przy ul. 11 listopada w Świeradowie-Zdroju. W altanie znajdowały się butle z gazem, jedna z nich eksplodowała.
Świeradów-Zdrój. Pożar altany i wybuch butli z gazem
Oceń

W ogniu stanęła altana tuż obok marketu spożywczego przy ul. 11 listopada. Zanim na miejsce dotarły służby, mieszkańcy usłyszeli wybuch eksplodującej butli z gazem. Przybyli na miejsce druhowie OSP ze Świeradowa-Zdroju szybko opanowali ogień, dzięki temu uratowali sąsiedni budynek gospodarczy, który już zaczynał trawić ogień.

W spalonej altance znaleziono 11-kilogramową butlę na propan butan i mniejszą, którą rozerwała siła eksplozji. Strażacy wyciągnęli butlę z ognia i schłodzili ją prądem wody. W zdarzeniu szczęśliwie nikt nie ucierpiał. W tej chwil trwa dogaszanie i przeszukiwanie pogorzeliska.

Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.Napisz komentarz
Komentarze
PiStacja 07.06.2022 10:22
W Pcimiu na Orlenie też wczoraj słychać było wielki huk. To pękła bańka mydlana jaką jest wielki polski wał Matousza zwanego Pinokiem

Tom7 07.06.2022 10:54
Krytykować potrafisz ale czy w życiu, zrobiłeś coś dobrego?

hebel 07.06.2022 13:56
Dobrze napisane! Tyle że czaję bazy, ale to nic, fajnie się to czyta.

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaSiekierczyn. Punkt konsultacyjny Czyste Powietrze
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama