LAWA 2022. Program

  • 04.08.2022, 13:49 (aktualizacja 04.08.2022, 14:20)
  • Źródło: MDK w Lubaniu
LAWA 2022. Program

Podziel się:

Oceń:

Miejski Dom Kultury zaprasza na Dni Lubania LAWA 2022. Wydarzenie odbędzie się na lubańskim rynku 20 i 21 sierpnia, sprawdźcie program.

SOBOTA, 20 sierpnia

14:30 - Szkoła klaunów - spektakl dla dzieci

15:50 - Estrada Lubańska

16:35 - The Bazalt

17:20 - Razem

18:00 - Stand up - Damian Skóra

19:15 - Muzyka filmowa na żywo

20:00 - Kino pod Chmurką

Prowadzenie - Bolesław Faściszewski

NIEDZIELA, 21 sierpnia

13:15 - Babylon Tribute Band

15:15 - Agata Hylińska & Aretaya

15:20 - M-Drums & latino z Alexis Vinent

16:10 - The Nierobbers

17:00 - Abradab z ARKnoid

18:00 - latino z Alexis Vinent

18:30 - Smokey Tribute Band

19:30 - latino z Alexis Vinent

20:00 - Tadeusz Seibert z zespołem 

21:00 - Afterparty M-Drums, Dj NH, Alexis Vinent, pokaz laserowy

Prowadzenie: Damian Skóra

 

 

Źródło: MDK w Lubaniu

Zdjęcia (1)


Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Świadomy obywatel.
Świadomy obywatel. Wczoraj, 08:50
Takiej klapy już dawno w Lubaniu nie było.Nawet kopiowanie Agatowego Lata nie pomogło.Ale kochani mieszkańcy prawda jednak jest bolesna. Sami sobie jesteśmy winni.Jakie władze wybraliśmy tak mamy.
FungaUnga
FungaUnga 12.08.2022, 19:47
Brakuje zespołu UngaFunga! Zabrakło czasu antenowego czy co...?
Abra-Kadabra
Abra-Kadabra 12.08.2022, 19:42
No a msza świętą na otwarcie z odśpiewaniem nabożnych pieśni gdzie? A rekolekcje biblijne na temat upadku Babilonu? Czy inne anty-genderowe gawędzenie.
Justynka
Justynka 10.08.2022, 01:12
Tylko gęgaja i gęgają. Brakuje wam jakiś gwiazdeczek, które robią to samo *** byle by sprzedać modny temat? To sobie jedźcie na jakiś koncert kolejnego klona tego poprzedniego... A nie sorry Dolores, tu za bilet nie trzeba płacić....
A cisnąć te sztuczne gwiazdki, masakra że komuś chce się tej sraki słuchać...
*** że raz kogoś dobrego ściągnęli- Abradab, zawsze dobra muza, bo dobry artysta. Miałam olać tą syfjastą potupajke, ale Abradabem mnie przekonali. Jadę.
Do kogoś kto pisał artykuł: nie ARKnoid tylko ARKanoid. Boli w oczy z daleka...
Xyz
Xyz 05.08.2022, 14:31
Cieszę się że w tym czasie mam urlop i nie będzie mnie na miejscu, by w jakikolwiek sposób widzieć czy słyszeć tą żenadę... 🤦🤦🤦
Rafal
Rafal 05.08.2022, 09:21
Ludzie lawa już się dawno skończyła to co teraz jest to jest śmiechu warte . Lawa 2 latach 2011/16 to były imprezy a nie to co teraz się tu dzieje 🤣🤣🤣🤣
Wykidajło
Wykidajło 05.08.2022, 11:46
Masz racje! Lawa na amfiteatrze to byly imprezy. Miejscowe dziewuchy byly bardzo goscinne..w parku, na basenia lub na dzialkach oj sie dzialo..:) a teraz to szkoda gadac.
MiDajło
MiDajło 12.08.2022, 19:44
Teraz też będą gościnne - aby ci tylko korzeń zapłonął...
bonikt
bonikt 05.08.2022, 08:47
gdyby przyjechał do Lubania na lawę sam Elvis Presley to zapewne byłby krzyk, że " za takie pieniądze? z moich podatków? " ale cóż, lawa będzie ludzie się pobawią, poskaczą, popiją, pojedzą, potem pokomentują, ponarzekają, mniej pochwalą a wiecie dlaczego? bo wedle statystyk, człowiek ma w ciągu dnia około 70 tysięcy myśli, z czego 80% negatywnych, taką już mamy konstrukcję naturalną, pozdrawiam
bonikt
bonikt 05.08.2022, 16:43
dlaczego dostałem 3 negatywy?
Star Boy
Star Boy 05.08.2022, 07:03
Gratuluję organizacji 😂
Maryjan
Maryjan 05.08.2022, 04:18
Organizowanie pseudo imprezy w Lubaniu w tym samym terminie co święto ceraniki? Pewnie wybierzeny Lubań bo tu bedzie duzo miejsca....
Klaun🙂
Klaun🙂 04.08.2022, 23:02
Spodziewam się tłumów, których nie powstrzyma burza z gradem. Brawa dla pani Glodek, debiut marzenie.
Mario
Mario 04.08.2022, 22:15
Trzeba być na 14:30 to pewnie ludzie z magistratu będą opowiadać dzieciom bajki.
OKFA Lubań
OKFA Lubań 04.08.2022, 20:54
W Polsce nie ma gwiazd, gwiazdy są w Hollywood .
Może i lepiej że żadne grajki nie przyjadą za duże pieniądze.
Muzyczny Camping na amfiteatrze to była oprawa i dobra muza, a wypowiadam się bo byłem jednym z organizatorów.
Hasło OKFA i dom kultury w Lubaniu dla kolegów z którymi współpracowałem powinno coś mówić.
Xyz
Xyz 04.08.2022, 19:49
Na gwiazdy zabraklo, inflacja rosnie to i przycina z kosztow rowniez urosla
Jarek
Jarek 04.08.2022, 17:59
Pytanie do dyrekcji MDK - czy faktycznie Pani zdaniem mieszkańcy Lubania zasługują na taki żenujący program? Czy robi Pani nam na złość, bo nie mieszka Pani w Lubaniu? Odwołała Pani zeszłoroczny koncert Hyżego, w czasie SFM na scenie nie było żadnej gwiazdy i teraz LAWA bez gwiazd. Nie wróżę Pani przyszłości za sterami lubańskiej kultury.
Tomi
Tomi 04.08.2022, 17:38
Zenada
gogo
gogo 04.08.2022, 15:45
zgodnie z terminarzem, RAZEM o 17.20 i to będzie hit
Kuchcik
Kuchcik 04.08.2022, 14:36
14:30 - Szkoła klaunów - ze sceny beda przemawiac organizatorzy i miejscowi notable. Podziekowan w koleczku wzajemnej adoracji bedzie bez liku.
Ewa
Ewa 04.08.2022, 14:33
No dobra LAWA, atrakcje, koncerty, muzyka, ale gdzie gwiazdy wieczoru? bo na plakacie nic nie ma. LAWA to impreza, na której zawsze były muzyczne gwiazdy - Enej, Markowska, Kombii, Pectus, Bednarek, Grzeszczak, Wyszkoni, Wilki i inni, i co w tym roku nic???
ćpun z Leśnej
ćpun z Leśnej 04.08.2022, 14:50
No jak nie ma gwiazd? a leśniańska gwiazda Agata Hylińska & Aretaya, toż to gwiazda co nawet na wiejskich festynach śpiewa.
Trzeźwy z Leśnej
Trzeźwy z Leśnej 06.08.2022, 13:55
Radziu, odstaw te internety bo Ci szkodzą...
trzeźwy z Leśnej