Uwaga ślisko. Dachowanie na łączniku do autostrady

  • 07.02.2022, 21:35 (aktualizacja 07.02.2022, 21:53)
  • red.
Uwaga ślisko. Dachowanie na łączniku do autostrady

Podziel się:

Oceń:

Kierowca KIA na śliskiej drodze stracił kontrolę nad samochodem, auto uderzyło w przydrożny rów i zatrzymało się na dachu.

Do zdarzenia doszło gdy kierowca KIA jechał od strony Henrykowa Lubańskiego w stronę Pisarzowic. Gdy dojeżdżał do wzniesienia, auto na przymarzającej lodem jezdni wpadło w poślizg. Niestety kierowca nie zdołał opanować samochodu, który uderzył w przydrożny rów i zatrzymał się na dachu.

Gdy dwadzieścia minut po 20. na miejsce dotarły służby w aucie i jego pobliżu nikogo nie było. Strażacy postawili auto na kołach i odłączyli akumulator, a policja przystąpiła do spisywania protokołu. Po chwil na miejscu pojawili się koledzy kierowcy i poinformowali, że przyjechali pomóc koledze, który za chwilę wróci, bo poszedł po lawetę. Mężczyzna w zdarzeniu nie odniósł większych obrażeń i odmówił pomocy medycznej.

W czasie działań służb i gdy auto było ściągane na lawetę ruch na drodze odbywał się wahadłowo. Na miejscu pracowali policja, JRG PSP Lubań, OSP Henryków Lubański i zespół ratownictwa medycznego

red.

Zdjęcia (3)


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tak prawda
Tak prawda 08.02.2022, 12:13
Mógł szybciej jechać to by nie wypadł
Lolita
Lolita 08.02.2022, 11:38
Każdy taki przypadek - jeżeli nie jest rezultatem zachowania innego kierującego czy użytkownika drogi - to wina kierującego. Często brawura, brak wyobraźni, małe doświadczenie, albo .... cizia na siedzeniu pasażera której cymbał grzmiący chce zaimponować.
Xddd
Xddd 08.02.2022, 17:10
Widać poziom inteligencji
Kolega
Kolega 08.02.2022, 15:55
Może, to twoja "cizia" dziunia siedziała na miejscu pasażera więc może zapytaj jej o szczegóły. Nie pozdrawiam 😉
Polonista
Polonista 08.02.2022, 09:45
Szanowna redakcjo, jak można uderzyć w rów?, raczej wjechać lub wpaść do rowu.
Bogaty
Bogaty 08.02.2022, 05:10
Mistrz który odpowiada za z frezowanie tego asfaltu do tego na zakrętach powinien siedzieć w wiezieniu. Opona nie styka się z podłożem, stoi wiecznie tam w tych malych rowkach woda, bloto, oblodzenie,do tego robotników nie ma co obwiniać bo kto prostych chłopów miał uczyć, winić kierowników nadzorców, każda droga jak i chodnik ma mieć kształt paraboli oś drogi wysoko by ta woda spływała, ale w Polsce od dawien dawna jak po komunie komuch uczył to nigdy nie na temat i do dziś w szkołach dzieci zamiast uczyć zawodu, życia, to ich męczą kto to byl król Jagieło? Co poeta Adam Mickiewicz miał na myśli? Dla tego tym bardziej nie warto iść na studia tylko uczyć dziecka handlu bo będzie miał dniuwke większą niż pensja miesięczna nie jednego po studiach siedząc w większości przy komputerze. 😁
Kolega
Kolega 08.02.2022, 00:08
Nie laweta tylko traktorem był ściągany

Pozostałe