Zatrzymania cudzoziemców na granicy

  • 14.01.2022, 14:39 (aktualizacja 14.01.2022, 15:05)
  • NOSG
Zatrzymania cudzoziemców na granicy

Podziel się:

Oceń:

Strażnicy graniczni pełniący służbę na polsko-niemieckim pograniczu, podczas dwóch ostatnich dni zatrzymali 9 cudzoziemców. Siedmiu z nich nie miało żadnych dokumentów, jeden posiadał podrobione rosyjskie prawo jazdy, kolejny w swoim paszporcie zamieszczone miał podrobione stemple kontroli granicznej.

Funkcjonariusz ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Ludwigsdorfie, podczas wykonywania zadań na terytorium Niemiec zatrzymali idących pieszo 6 cudzoziemców. Obcokrajowcy, nie posiadali przy sobie żadnych dokumentów potwierdzających ich tożsamość i obywatelstwa. Pięciu z nich podało, że są obywatelami Iraku, natomiast jeden oświadczył, że jest obywatelem Iranu. Wobec cudzoziemców dalsze czynności prowadzi niemiecka policja.

Kolejnego dnia funkcjonariusze ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Świecku, przeprowadzając kontrole również na terytorium Niemiec, wytypowali jadących w kierunku polskiej granicy samochód osobowy. Autem tym podróżowało trzech Gruzinów. Kierowca auta okazał funkcjonariuszom podrobione na wzór oryginalny rosyjskie prawo jazdy. Kolejnych z Gruzinów przedstawił do kontroli swój paszport, w którym funkcjonariusze ujawnili podrobione stemple kontroli granicznej. Natomiast trzeci z cudzoziemców nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów. Wobec zatrzymanych Gruzinów dalsze postępowanie prowadzi niemiecka policja. 

NOSG

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Plutonowy
Plutonowy 15.01.2022, 18:19
W komunikacie opublikowanym w sobotę przez Nuncjaturę Apostolską podano, że papież Franciszek mianował biskupem polowym Wojska Polskiego dotychczasowego biskupa pomocniczego diecezji tarnowskiej Wiesława Lechowicza.
"Przyjmuję decyzję Ojca Świętego Franciszka z pokorą, z posłuszeństwem i z nadzieją" - wyznał bp Lechowicz. Ma nadzieję na odpowiednia gażę, stopień generała, adiutanta, samochód służbowy i premię kwartalną w kwocie 5-8 tys. złotych.
Bóg mu zapłać!
=====================
https://wydarzenia.interia.pl/…
Ruski
Ruski 14.01.2022, 22:48
Może to ochojska przerzucimy za Nysę ,tam niech się udziela
Ruski
Ruski 14.01.2022, 17:13
Ponosimy tylko koszty z utrzymaniem tych bandytów ,koszty z utrzymaniem bezpiecznej granicy,walczymy z polsko jezycznymi ludzmi Putina jak o***ska ile ta Polska Ruski
dron
dron 14.01.2022, 15:37
No i co z tego. Jak się już dostaną na stronę niemiecką to highlife się dla nich zaczyna. Życie na koszt podatnika.
Ps
Ps 14.01.2022, 22:24
to użycz im dronów będą mieli lżej
po
po 14.01.2022, 22:19
haj laj. czyli dopieli swego ?
Co ty byś robił jak byś był na ich miejscu?
haj laj

Pozostałe