Tynk odpada z balkonu. Ośrodek zdrowia zagrażający życiu

  • 21.10.2021, 16:15 (aktualizacja 21.10.2021, 16:26)
  • eLuban pl
Tynk odpada z balkonu. Ośrodek zdrowia zagrażający życiu Zdjęcia Czytelnika

Podziel się:

Oceń:

Nie wiadomo czy to podmuchy wiatru, czy czas odciskający piętno na elewacji lubańskiego „ośrodka zdrowia” spowodowały że dziś około 13. na chodnik przy Pl. Okrzei spadł spory kawał tynku.

Jak informuje czytelnik, który przesłał nam zdjęcia, kawałki tynku o ponad centymetrowej grubości tym razem rozbiły się na środku chodnika, szczęśliwie niczego i nikogo nie uszkadzając. Tym razem, bo w przeszłości uszkodzone zostało zaparkowane przy budynku auto. Może się też tak stać, że tynk spadnie na głowę kogoś kto akurat będzie przechodził obok budynku, bo ten znajduje się w ścisłym centrum miasta.

Nasz czytelnik pyta, czy nie ma sposobu aby zarządca budynku gdzie znajdują się największe w mieści praktyki lekarskie i kilka przychodni zdrowia, zainteresował się stanem elewacji i zabezpieczył niebezpieczny balkon?

Przyznać trzeba, że wspomniany balkon jakiś czas temu był na nowo otynkowany, jednak dziś z nowego tynku niewiele już pozostało.

eLuban pl

Zdjęcia (5)


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

XXX
XXX 22.10.2021, 16:19
Nie rozumiem dlaczego trzeba to remontować, małomiasteczkowa mentalność. Zburzyć i wybudować mieszkania. Po co tyle zabytków, pamiątek po hitlerowcach i komunistach. A ośrodek zdrowia wybudować nowoczesny, na większym terenie. Dziwni ludzie rządzą w tych małych miastach i na wsiach, myślą że inni mogą ale oni nie. Niech zaczną coś działać w kierunku budowy mieszkań to pomyślę o powrocie, jestem dobrym fachowcem budownictwa, ale narazie zostanę gdzie jestem, wstyd pokazywać się tam z kimś z krajów zachodnich. Lubań ma fajne centrum, ale żyć tam to ciężko. Mieszkania, mieszkania, mieszkania!!!!, nowoczesna służba zdrowia, dobrze płatna praca, tego oczekuje, czy to za dużo w 21 wielu?
Lubaniak
Lubaniak 23.10.2021, 03:39
Prawda
Zośka
Zośka 22.10.2021, 10:16
Spółki lekarskie nie dbają o wygląd budynków, bo pacjent nie ma wyboru i tak przyjdzie. Szkoda tylko ,że tak bardzo niszczeją zabytki. Proszę zobaczyć jak wygląda budynek spółki lekarskiej przy ulicy 7-Dywizji 12.
Mieszkaniec Lubania
Mieszkaniec Lubania 22.10.2021, 09:14
Dramat...
Krystyna
Krystyna 22.10.2021, 08:24
Taki sam straszący budynek z przychodniami lekarskimi koło urzędu stoi i NIC dalej straszy.Tak ogólnie to Lubań staje się coraz biedniejszym, brudniejszym miastem
Rysiek
Rysiek 22.10.2021, 00:43
Pamiętam jak 25 lat temu wyremontowano tę kamienice a mieszkało tam menelstwo.
Myrek
Myrek 22.10.2021, 12:26
Ale już się wyprowadziłeś.
Cezary Cezary
Cezary Cezary 21.10.2021, 21:31
Donice z przebiśniegami walnąć w około żeby ludzie nie chodzili i gotowe.
Jwp
Jwp 21.10.2021, 19:26
Nie do pomyślenia za czasów kiedy wyżej wisiał pewnien germański symbol....
asd
asd 21.10.2021, 23:58
Germański?
M.
M. 22.10.2021, 08:18
Tam była siedziba NSDAP, a czy symbol jest germański, można się kłócić ;)
Arychytekt
Arychytekt 21.10.2021, 18:51
Nie ruszać bo to zabytek,to niemiecka zaprawa Brubo jeszcze sprzed 1 wojny światowej.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 21.10.2021, 18:03
Ratusz też dzisiaj mocno ucierpiał, długo będziemy czekać na remont tej fuszerki? Jaka to wizytówka dla miasta!!!
Robert
Robert 22.10.2021, 12:36
Ratusz to symbol lokalnych władz, dziwne, że pozwalają żeby się sypał, chyba, że sypie się również w przenośni.
Firma inko,co zarobi to na winko
Firma inko,co zarobi to na winko 22.10.2021, 07:22
A ile siana za remont zapłacili mieszkańcy.Lepiej nie wiedzieć
Jan
Jan 22.10.2021, 00:00
A znajdz mi teraz fachowców, na przeciw sądu robili elewacje i w betoniarce mieszali za 10 lat prawdziwi fachowcy będą na emeryturze, a znalezienie fachowca bedzie cudem będą traktowani jak celebryci, gdzie sa szkoly budowlane wiecie gdzie to są filmiki na youtube stąd ta wiedza partactwa. A najsmieszniejszych fachowców widzialem jak sklep Dino robili przyklejali elewacje cegielki na mrozie co juz po odpadały i naj najlepsi mistrzowie robili parking z kostki pod owym sklepem, poziomy, spadki zapadlosci i fugi a raczej mega szczeliny.

Pozostałe