Policja szuka świadków niedzielnej tragedii

  • 18.10.2021, 10:57
  • red.
Policja szuka świadków niedzielnej tragedii

Podziel się:

Oceń:

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia w obrębie klubu nocnego na ul. Spółdzielczej w Lubaniu, 17 października około godziny 3. Przypomnijmy, że w wyniku niedzielnego zajścia i odniesionych obrażeń zmarł 32-letni mieszkaniec Lubania.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lubaniu prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia przed jednym z klubów w Lubaniu. W wyniku zajścia śmierć poniósł młody mężczyzna.

Zdarzenie to miało miejsce 17 października br. około godziny 3.00 w Lubaniu w obrębie klubu nocnego na ul. Spółdzielczej.

Policjanci proszą o kontakt osoby, które były świadkami przedmiotowego zdarzenia bądź znają istotne dla sprawy okoliczności. Jednocześnie zwracamy się z prośbą do osób, które przy użyciu telefonów komórkowych nagrały przedmiotowe zdarzenie o kontakt z Policją pod nr telefonu 47 873 42 00 ( oficer dyżurny ) lub bezpośrednio z Kierownikiem Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego KPP w Lubaniu podkom. Jarosławem Rogólskim pod numerem telefonu 789489480. Ze swojej strony policjanci zapewniają anonimowość oraz to, że każda przekazana informacja zostanie sprawdzona. - informuje KPP Lubań.

red.

Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lubań
Lubań 22.10.2021, 09:25
Ludzie dlaczego nikt nie piszę o tym kto to wszytko sprowokował? Ze ochroniarz sam się nie zainteresował sytuacja jak to wszędzie nagłaśnia rodzina i znajomi,?! Został poproszony o pomoc i dostał od tyłu od Tomasza. Każdy by oddał!! Czemu nie piszecie kto był całym aferzysta?! Brat Policjanta z Lubania był tak agresywny że wybił szybę w kantorze! Ale ma dziadziusia szyche w Lubaniu i brata Policjanta to nikt o tym nie wspomina!!! Tomek był częstym gościem Paradise a nie tak jak piszą raz udało się Jego wyciągnąć!!! Zawsze będą był pijany...i szukał nie wiadomo czego
Zawiedziona ludźmi
Zawiedziona ludźmi 19.10.2021, 09:36
Tak się zastanawiam. Czy wy nie macie własnego życia ? Stała się tragedia ale jak wiecie trwa postępowanie żadni z was nie byli nie wydzieli co się działo. Jedynie słyszeliście niestety Polska ma czynność do bawienia się w zabawę pomidor jak widać ile ludzi tyle opowieści . Jakim prawem masz czelność kogokolwiek oskarżać czy bluźnić ? Kim jesteś ? Zastanów się co w twoim życiu jest nie tak ? Dlaczego taka sytacja prowokuje Cię do tego że takim wulgarnym człowiekiem jesteś ! Czy tylko ja jestem na tym świecie normalna i uważam że to nie my powinniśmy osądzać ? Jeśli chcesz twoje życie toczy się właśnie wokół takich tragedii. To może idź na policjanta i zobacz jak wygląda ich praca na na co dzień ? Może da ci to możliwość do przemyślenia prawnych kwestii i podejścia do tematu w inny sposób. Myślę że większość zgodzi się ze mną że w tej sytuacji że każdy ze stron tego zamieszania potrzbuje spokoju i pogodzenia się z tak ciężkim wydarzeniem . Pozdrawiam zawiedziona ludźmi .
Stefan
Stefan 18.10.2021, 21:54
Wy pajace i cwaniaki jak jestescie twardzi w gebie tutaj to idźcie na policje i złóżcie zeznania,ogolnie je... ta nasza policje ale w ten sposób moze pajac jeden z drugim zostana pociagnieci do odpowiedzialnosci,co by nie bylo maja bronic i wypraszac z klubu a nie mordowac i przede wszystkim bic,kazdy cwany a s...a w gacie jak trzeba nastawic karku,tylko potrafia tutaj pisac i narzekać na policje,przez te wasze zasrane telefony i kamerki tak jest,bo kiedys jeden z drugim dostałby białą osiemdziesiatka po *** i przeszedl sie z przylasku i by wiedzial,współczuje dzieciaką:(
Ona
Ona 18.10.2021, 20:24
Ahh dopiero w pewnym momencie zrozumiałam co to za mężczyzna. Twarz jakaś mi znana. Ostatnio pod klubem jakoś nie usłyszałam z jego ust, że ma dwójkę dzieci. Za to że zarabia na kolei 4 tysiące i że on może zabrać mnie gdzie chcę i pokazać mi co chcę już tak. Na każdej z imprez odwalał maniane, pijany w sztok ledwo widział na oczy. Nie oznacza to, że zasłużył na śmierć ale kurde, jak ktoś sie tak zachowuje na imprezach jak tenże Pan to niestety sam sobie grabił. Zacznijmy od pracy nad samym sobą a dopiero potem obwiniajmy innych.
piotrek
piotrek 18.10.2021, 20:04
Nie ma co winić policji. Trzeba się bawić z kulturą. A tu patologia narkotyki tam strach iść na obiad w południe.
Piotrek
Piotrek 18.10.2021, 19:59
Ok stare pokolenie miało dancingi ale bawiono się kulturalnie a teraz narkotyki, wóda, nóż w kieszeni szpan kasa bo ja jestem wielki jestem bos Lubania.
Arab
Arab 18.10.2021, 19:31
Przecież wszyscy o tym wiedzą i trąbią,że to,, ochroniarz,, uderzył chłopaka dwa razy, a ten zapewne pijany osunął się na ziemię i uderzając głową o krawężnik zmarł po chwili, ta,, pseudo ochrona w tenczy już dawno powinna zostać wymieniona, już nieraz byłem świadkiem jak prowokowali ludzi niewinnych do bitki, jedynie ten pan co przy wejściu na salę to jest w porządku, o ile on jest taki starszy ok 50, on się szanował ale potrafił zadymę rozgonić bez rozlewu krwi, a ci inni, to żal jednym słowem........
ACAB
ACAB 18.10.2021, 16:30
Ogólnie to " TWARDE PRAWO *** NIE PRAWO "
E2QA
E2QA 18.10.2021, 16:09
policja w trakcie pracy robi sobie zakupy.
Zwykły człowiek
Zwykły człowiek 19.10.2021, 16:52
A Ty przerwy w pracy nie masz? Ma przerwę to sobie robi co chce. Je, sra, śpi, rzyga. Po to ja ma w ciągu pracy.
Cezary Cezary
Cezary Cezary 18.10.2021, 20:06
To tajniaki w przebraniu policjanta, sprawdzają czy rączki pryskacz brudasie.
Jaki
Jaki 18.10.2021, 15:46
Mamy w mieście policję ???????
Kuuryku
Kuuryku 18.10.2021, 15:24
Wszystkiemu jest winny taki jeden abs
Jarek
Jarek 18.10.2021, 14:20
Policja niby jest ...straż miejska niby jest w tym Lubaniu ... tylko praworządności jakoś nie widać !!! Może potrzeba kolejnej formacji mundurowej do michy z naszych podatków ??? Jak sięgnę pamięcią to kolejny przypadek pobicia śmiertelnego pod tym lokalem !!
Obserwator1
Obserwator1 18.10.2021, 20:20
Jest taki tekst który ,był kiedyś wywieszony na jednym z budynków na ul.Leśnej.,,Wszyscy wiedzą że dzielnicowy jest ale nikt go nie widział,,To oddaje sposób działania policji w Lubaniu.
Jaki
Jaki 19.10.2021, 08:25
Też nie wiem kto jest dzielnicowym na osiedlu PIAST , policja jest widoczna jak jedzie samochodem. Jak nie ma samochodu nie ma pracy.
Marta
Marta 18.10.2021, 16:43
Ale tego chłopaka nikt na śmierć nie pobił. Byłeś tam że takie głupoty piszesz
Obserwator1
Obserwator1 18.10.2021, 21:31
Do moderatora gdzie zapodziała się moja odpowiedź na ten post
…
18.10.2021, 20:54
Nikt na smierć nie pobił owszem, ale jakim prawem ochroniarz kluby podnosi rękę na człowieka?
Ochroniarz może obezwładnić nie nic ! Tym bardziej osoba, która trenuje sztuki walki.
MałaMi
MałaMi 18.10.2021, 13:14
A to policji nie było tam? Nikt ich nie wezwał?
Cezary Cezary
Cezary Cezary 18.10.2021, 12:59
Przekułem dętkę w rowerze tym syfem, podesłać? Może jakieś DNA na gwincie było.
Czesio
Czesio 18.10.2021, 12:17
Zawsze tak jest, policja szuka wsparcia teraz a sami się pewnie połowa komisariatu tam bawiła, ile razy tak było w tęczowej. Mam nadzieję że dojdzie do tego iż go znajdą, tak samo wiedzą iż od lat chandel narkotykami prowadzi jedna osoba w Lubaniu i jest chroniony poprzez policję
Leonidas
Leonidas 18.10.2021, 12:10
POLICJA LUBAŃ = ŻART i KABARET
wiem co pisze bo prowadzili postepowanie w mojej sprawie.
Wystarczy podczas kontroli powiedzieć gliniarzowi ze nie ma sie przy sobie dowodu i podaje sie dane kogo kolwiek kogo znamy najlepiej kogo nie lubimy i leci na jego konto wszystko. Policjant nie dopełnił obowiązku bo nie potwierdził dane ,bo mu sie nie chciało. Dlatego piszę dla potomnych...sorawe zglaszac do prokuratury nie na policje bo policja nie bedzie swojego karać za nie dopełnienie obowiozku slużbowego.
Sara
Sara 18.10.2021, 12:09
Wiecie już? W tym samym czasie zaginęła kelnerka. Spokojnie odnalazła się odurzona i pobita w pokoju hotelowy!
Ja
Ja 18.10.2021, 13:28
Kelnerka skąd?
Sara
Sara 18.10.2021, 14:04
Zapytaj oficjalnie właściciela lub managera hotelu tęczowa jak się czuje kelnerka ? Gdzie prokuratura ? Dlaczego w clubie oraz hotelu są narkotyki ?
Zgred
Zgred 18.10.2021, 13:04
To co to za kelnerka ze cpie albo pije drinki w pracy z dosypanym narkotykiem. Ona temu winna, ona temu winna...
Xyz
Xyz 18.10.2021, 12:58
A skąd o tym wiesz?
xyz
xyz 18.10.2021, 11:42
A gdzie byli policjanci? Kluby powinny być pod szczególnym nadzorem. Każdy wie co się tam dzieje - bójki, dilerka zaczepia ludzi - tylko policja nic nie wie... A może wie tylko ma to gdzieś. Druga sprawa że ochroniarze tak samo jak plicja nie są odpowiednio szkoleni i przede wszystkim nikt nie sprawdza czy nadają się do pracy pod kątem psychologicznym.
***** ***
***** *** 18.10.2021, 21:39
Ważne, że ***go Kaczańskiego chronią. Pieniądze i Stołki chronią, bandę dokonującą czwartego rozbioru Polski!
Żal
Żal 18.10.2021, 13:04
Policja to nie prywatna ochrona.
Od tego żeby chronić klubowiczów jest właściciel. To ochroniarze mają obowiązek zapewnić bezpieczeństwo w trakcie imprezy, jak i w przypadkach gdy się coś dzieje.
Ona.
Ona. 18.10.2021, 12:54
A z jakiej racji policja ma pilnowac klubu? Maja inne obowiazki i jest ich wystaczajaco malo by jeszcze pod klubem siedziec! Jesli juz ktos mial pilnowac klubu to profesjonalna, wyszkolona ochrona a nie policja - znasz jakiekolwiek miasto gdzie policja PILNUJE KLUBOW? Nie, jedzie tam na zgloszenie gdy cos sie dzieje, nie tylko u nas ale w kazdym kraju bo nie jest od tego by pilnowac kogos biznesu. Takiego absurdu dawno nie czytalam.
Jesli szukaja swiadkow - to dla tych, ktorzy nie umieja logicznie myslec - widocznie monitoring i to co uzyskali w niedziele od zapewne nielicznych ludzi, ktorzy sie tam jeszcze znajdowali (pijanych w dodatku) bylo niewystarczajace i prosza osoby, ktore byly juz poza lokalem o kontakt w celu ustalenia wiekszej ilosci szczegolow. To tak ciezkie dla Was do zrozumienia?
Dlaczego zawsze szczekacie na policje, nawet gdy ona akurat byla najmniej winna? Mam nadzieje, ze jak wydarzy wam sie jakas tragedia to nie wykrecicie ich numeru, skoro sa tacy straszni! Jak mozna winic policje za halasy w CENTRUM MIASTA (odnosze sie do komentarzy wczesniejszych na FB) w weekend? W kazdym miescie centrum zyje tylko u nas wszyscy, wszystko chca zamknac zamiast zabrac sie za to by bylo bezpieczne - np sprawdzajac ochrone, zatrudniajac dodatkowe osoby do patrolu, zadbanie o wieksza ilosc karetek, ratownikow BY BYLI W STANIE ZAREAGOWAC SZYBCIEJ NIZ W 20MIN itp a jesli przeszkadza halas - zapraszam do wyprowadzki z CENTRUM, gwarantuje cisze juz kilka ulic dalej. Zapraszam tez do miast obok w ktorych zycie nocne w weekendy ma sie bardzo dobrze, maja liczne ogrodki i dzialajace knajpy i jakos mieszkancy wiecznie nie placza, ze za glosno i zobaczycie ze sie da. Centrum rzadzi sie swoimi prawami - kazdy wie ze tam zarowno w dzien jak i w nocy cos moze sie dziac. Nie chce tego? Mieszkam poza. Proste i logiczne. Miasto starych, zgorzchnialych ludzi ...a nie przepraszam - stare pokolenia mialy DANCINGI, bary, knajpy z ogrodkami na brackiej... wiec nie wiem kto zostal w tym miescie, ze stalo sie tak zamniete na rozrywke i zycie w centrum.
Przestancie w koncu osadzac wszystko i wszystkich i poczekajcie az bedzie wiecej informacji. Ponadto komentarzami nie pomagacie rodzinie. Podbijaniem postow rowniez nie. Dajcie im chwile spokoju w tej ogromnej tragedii!!!!!!!!
hart
hart 19.10.2021, 22:55
tłumaczenie Policji że jest ich mało nie jest usprawiedliwieniem,sa tereny w mieście zagrożone , gdzie powinni sie wystawić dodatkowe patrole w celu zabezpieczenia porządku publicznego i tłumaczenie że jest ich mało to znaczy że nie spełniają swojego obowiązku konstytucyjnego, czyli państwo nie jest w stanie zadbać o bezpieczeństwo Obywateli . ochrona dba o bezpieczeństwo w lokalu , na zewnątrz mógł się odwróci
Mieszkaniec centrum
Mieszkaniec centrum 18.10.2021, 20:49
Może i miasto starych ludzi ale młodsi niestety nie dorośli na tyle by mieć miejsce do rozrywki.W którym to mieście regularnie dochodzi do śmierci pod baletami w centrum miasta?O sąsiednich miastach gdzie mają lokale jakoś cisza.U nas tragedia za tragedią.W tych blokach żyją starzy i młodzi i rodzice z dziećmi.Co dzieci widzą z okna?Trupy na ulicach?Panie burmistrzu chyba już wystarczy!
123
123 18.10.2021, 18:52
Znalazł się piękny i młody któremu nic nie przeszkadza.Tylko u siebie pod domkiem ma być cisza i spokój, bo jaśnie pan po całonocnych eskapadach w centrum chce się wygnić.Puknij się w łeb.
Adam
Adam 18.10.2021, 16:49
Chyba jedyny komentarz z tych wszystkich z sensem. Bo reszta to nie widziała ale scenariusz swój każdy ułożył . GŁOŚNO W CENTRUM ZAPOMNIELI JAK MŁODZI BYLI!!
Ona
Ona 18.10.2021, 12:11
Takich farmazonów jeszcze nie słyszałam… może posadzić policjantów w każdym klubie żeby mieli specjalny nadzór? Poziom i tok rozumowania mnie powalił… Kluby winny mieć monitoring i przeszkolony personel a i tak wypadki różne mogą się wydarzyć. Tyle w temacie!
Darek
Darek 18.10.2021, 12:08
u nas nie ma policji... to jest same kolesiostwo... najlepiej udawać że się nie widzi....
Bolek
Bolek 18.10.2021, 11:33
Przecież tam jest monitoring....Chyba że nagle przestał działać....
internautka```
internautka``` 18.10.2021, 14:34
Zpewnością przestał działać,jak moje dziecko było tłuczone pod tym samym lokalem,nie dość ,że ochroniarze zamknęli drzwi i się wypięli,to dodatkowo monitoring w tym dniu nie działał....ehhh....działa kiedy im ktoś szkodę zrobi...brak słów
aga
aga 18.10.2021, 11:52
pewnie bateria sie wyczerpała i nie ma monitoringu
Kaszpirowski
Kaszpirowski 18.10.2021, 11:30
Zapewne sie okaze ze nikt nic nie widzial a monitoring akurat nie dzialal albo jakosc taka ze nic nie mozna zobaczyc. I peklownia dalej bedzie dzialac a na bramce nadal ci sami ludzie.
??
?? 18.10.2021, 11:38
Przecież piszą że była tam policja, to nie spisała świadków?
Smok
Smok 18.10.2021, 12:06
policja by Ciebie spisała jakbys np. rzucił/a papierek na trawę, a poważne sprawy sobie bagatelizuje i póxniej dochodzi do tragedii...
Mieszkaniec
Mieszkaniec 18.10.2021, 16:21
Albo przyjada i bede stac w koleczku z grupa mlodych osob i sie smiac zamaoat zroobic i rozgonic towarzystwo tak jak bylo to w nocy z soboty na niedziele dwoch mlodych policjanotow hanba dla munduru !!!!

Pozostałe