"... a mnie jest szkoda lata". Koncert i wystawa w MDK

  • 27.09.2021, 12:55 (aktualizacja 27.09.2021, 13:05)
  • Źródło: MDK Lubań
"... a mnie jest szkoda lata". Koncert i wystawa w MDK MDK Lubań

Podziel się:

Oceń:

W Miejskim Domu Kultury znajduje się wystawa malarstwa z akcentem poezji.

W piątek 24 września w odnowionej sali lustrzanej oraz kawiarence naszego MDK odbył się koncert zespołu FluteQuartet oraz wernisaż wystawy "...a mnie jest szkoda lata" z udziałem Stowarzyszenia 7 Niebo oraz Dolnośląskiej Grupy Literackiej NURT. Wystawę do 8 października można zobaczyć w kawiarence lubańskiego MDK.

- Zachęcamy do odwiedzenia naszej placówki i zobaczenia na własne oczy wyjątkowej wystawy - zaprasza MDK.

Autorami prac są Cecylia Kaźmierczak, Leszek Wiertel, Ewa Chmura, Marian Tomaszewski, Bernardetta Sieradzka-Borowik oraz Joanna Małoszczyk. Zainteresowani znajdą także wiersze Dolnośląskiej Grupy Literackiej Nurt - Krystyny Sławińskiej, Joanny Małoszczyk oraz Kazimierza Kiljana.

Wstęp wolny.

 

Źródło: MDK Lubań

Zdjęcia (18)


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Super, ale ...
Super, ale ... 05.10.2021, 14:14
Niestety nie dotarła do mnie informacja o tym wydarzeniu, a szkoda, bo bym poszła.
Zazwyczaj sprawdzam profil MDK na Facebooku, albo informacje same się pojawiają przy przeglądaniu, a tu niespodzianka, naczelniczka a teraz nowa dyrektorka korzystają z nowego profilu MDK a ten po Kuświku gdzie jest prawie 3 tysięce polubień został porzucony. Tak się nie robi! To są lata pracy! Sama prowadzę stronę i w wypadku zwolnienia trzeba się dogadać i przekazać ważne narzędzia pracy jak właśnie w trudzie budowaną stronę na FB a nie się obrażać (raczej obraza wyszła z UM) i deptać wyniki poprzednika.
hhhhh
hhhhh 28.09.2021, 15:44
widzę że anty pisowcom piana już nie tylko ryjem wali ale już wszystkimi dziurami, banda kretynów
Koala
Koala 28.09.2021, 09:04
Już po lecie... idzie jesień! Tymczasem 16-letni chłopak umiera na granicy polsko-białoruskiej, a ministrowie rządu RP pokazują zoofilskie zdjęcia na konferencji prasowej, które - jak mniemam- mają zdehumanizować uchodźców. Goebbels by się nie powstydził. Macie duże szanse na plugawców roku. A konkurencja i w rządzie i w partii wielka.
Daniel
Daniel 27.09.2021, 20:06
Lista PiS-owskiego nepotyzmu - UWAGA: 350 nazwisk - warto sobie zachować ku pamięci - przyda się w niedalekiej przyszłości:
https://www.onet.pl/informacje…
Analityk
Analityk 27.09.2021, 14:59
Natomiast tej PiS-sitwie żądnego lata nie szkoda. Chyba tylko tego kiedy stracą władzę.
====
Partia i Spółki - wszystkie analizy i komentarze "Wyborczej" w jednym miejscu.
Cykl materiałów dziennikarskich na temat skali układów i personalnych zależności w spółkach skarbu państwa powstał we współpracy "Wyborczej" z dziennikarzami Radia ZET oraz portalu Onet. Oto przewodnik po materiałach z cyklu "Partia i Spółki".
Partia i Spółki - 900 nazwisk
Ponad 50 dziennikarzy przez ponad cztery miesiące badało ponad tysiąc spółek. To pierwsza tak duża współpraca śledcza polskich mediów. Razem pokazujemy ogromną skalę korupcji politycznej, do której obecna władza wykorzystuje państwowy majątek.
• Wszystkie księstwa Zjednoczonej Prawicy - setki posad dla zauszników Morawieckiego, Sasina, Błaszczaka;
• Morawiecki i jego drużyna. Poobsadzał na państwowych posadach znajomych z banków, resortów i Solidarności Walczącej;
• Mariusz Błaszczak - król spółek zbrojeniowych długo walczył o posady dla swojej świty;
• Dobry wujek Brudziński (dla znajomych Jojo), co kumpli nie zapomina;
• Solidarna rodzina na swoim, czyli państwowe księstwo Ziobry;
• Jacek Sasin - kadrowy z Wołomina. Oto jak dobiera ludzi do podległych spółek;
• Wasale Gowina wciąż w państwowych spółkach. Odejdą czy poprą PiS?
• "Uchwały nepotyczne są psu na budę. To zgniła władza"
===========================
https://wyborcza.biz/biznes/7,…
Zdziwiony
Zdziwiony 28.09.2021, 08:37
Artykuł na eLubań o malarstwie i poezji a ten z polityką się ładuje, to tak jakby na wesele przyjść w zabłoconych gumofilcach. Na wszystko jest odpowiednie miejsce i czas.
hhhhh
hhhhh 27.09.2021, 20:51
nie żal ci tych bredni? popiłeś piwa i kozaczysz?

Pozostałe