Dziś wielkie losowanie. Kilka milionów osób ma szansę na wygranie samochodu

  • 04.08.2021, 09:57 (aktualizacja 04.08.2021, 12:01)
  • News4Media
Dziś wielkie losowanie. Kilka milionów osób ma szansę na wygranie samochodu iStock

Podziel się:

Oceń:

W środę odbędzie się pierwsze, miesięczne losowanie nagród w loterii szczepionkowej. W finale gry nagrodami są kolejne auta oraz dwa razy po 1 mln złotych.

Do wygrania są dwie toyoty corolla i dwie nagrody pieniężne – po 100 tysięcy złotych. W środę po raz pierwszy od rozpoczęcia Loterii Narodowego Programu Szczepień odbędzie się tak ważne losowanie. Kolejne zaplanowano na 8 września i 6 października. Szanse na zdobycie nagród ma 3,3 mln osób, które zarejestrowały się w tej grze. To zaszczepieni lub osoby, które zgłosiły się do przyjęcia preparatów ochronnych, a stanie się to do końca trwania loterii, czyli do 30 września. Zaznaczyć trzeba, że według statystyk podanych we wtorek, w całym kraju wykonano 34 521 740 szczepień, a w pełni zabezpieczonych jest 17 538 257 osób.

Pieniądze i hulajnogi

Totalizator Sportowy, główny organizator gry, przypomina, że cały czas są przeprowadzane losowania tygodniowe, w których co środę do wygrania jest pięć nagród pieniężnych - po 50 tys. zł każda i 60 hulajnóg elektrycznych. Rozdawane są także nagrody natychmiastowe. Co pięćsetna osoba, biorąca udział w grze, otrzymuje 200 zł, a jedna na dwa tysiące. wygrywa 500 zł. Do tej pory odnotowano już ponad 6,6 tysięcy takich zwycięzców.

Gdzie sprawdzić

Wyniki losowań znajdują się na stronie gov.pl/web/loteria. Dzięki prostej w obsłudze wyszukiwarce można odszukać informacje, czy i kiedy ktoś został zwycięzcą. Podawane jest imię gracza, pierwsza litera jego nazwiska i początkowe cyfry zgłoszonego numeru telefonu. Każdy zwycięzca zostanie też o nagrodzie poinformowany SMS-em. Jego nadawcą będzie Totalizator Sportowy. Kolejna informacja nadejdzie z PKO Banku Polskiego i będzie zawierać kod awizo, kwotę wypłaty i termin ważności kodu, dzięki temu można zrealizować wygraną bezpośrednio w bankomatach należących do banku. Pieniądze można wypłacić także w jego oddziałach. O wygraniu nagród rzeczowych TS poinformuje w ciągu dwóch dni, licząc od następnego po losowaniu. Zarówno środki finansowe jak i hulajnogi czy samochody są zwolnione od podatku dochodowego.

1 mln złotych

Trzeba dodać, że 6 października odbędzie się losowanie finałowe, w którym nagrodami są: dwa razy po 1 mln zł oraz dwa samochody toyota C-HR. W grze mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat, dokonały kompletnej procedury zaszczepienia i zarejestrowały się w loterii do 30 września. Rejestracja odbywa się poprzez Internetowe Konto Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl lub dzwoniąc na Infolinię Narodowego Programu Szczepień pod numer 989.

News4Media

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Polak
Polak 04.08.2021, 13:51
Dzisiaj samochód jutro nagrobek na komunalnym hmm ciekawa oferta kto by z niej nie skorzystał
antyszczepionka
antyszczepionka 04.08.2021, 12:17
Czyli wylosowano przypadkiem koleżankę pani minister, szwagra pana ministra.....

Pozostałe