[WIDEO] Śmiertelny wypadek w Krzewiu Wielkim. Zginął motocyklista

  • 02.08.2021, 16:51 (aktualizacja 02.08.2021, 17:41)
  • red.
whatsapp-video-2021-08-02-at-163327.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Dziś około 15. na drodze krajowej nr 30 w Krzewiu Wielkim doszło do zderzenia motocyklisty z Volkswagenem Polo. Niestety motocyklista poniósł śmierć na miejscu.

Mężczyzny nie udało się uratować mimo prowadzonej reanimacji. Obrażenia, które odniósł były bardzo poważne.

Policja informuje, że motocyklista jadąc w kierunku Jeleniej Góry zahaczył na skrzyżowaniu o lewy przód VW Polo. Kierująca autem, jadąc z naprzeciwka, zamierzała skręcić w lewo w kierunku Świeradowa-Zdroju i wymusiła pierwszeństwo przejazdu. Impet zderzenia wyrzucił motocyklistę w powietrze, który spadł na asfalt kilka metrów za przejściem dla pieszych, około 25 m od miejsca zderzenia.

Kierująca volkswagenem była trzeźwa i wraz z dwójką podróżujących z nią dzieci nie odniosła obrażeń.

Policja kieruje ruch na objazdy i odbywa się on bez większych przeszkód. Na miejscu pracują strażacy, policja i zespół ratownictwa medycznego.

red.

Zdjęcia (8)


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Motocyklista
Motocyklista 05.08.2021, 23:07
Skad był ten biedny chlopak? To ktos od nas?
Wojciech
Wojciech 05.08.2021, 06:45
Niestety .. prędkość zabija .. kierowca nie ma szans oszacować odległości motocykla gdy ten porusza się 150-180/h a tu taka prędkość była (po uderzeniu przeleciał 25m). Zamiast kleić na samochodach naklejki że motocykle są wszędzie klejcie sobie naklejki na prędkościomierzach żeby jeździć zgodnie z przepisami.
Bartek
Bartek 02.09.2021, 22:16
Ale ty głupi jesteś
Motocyklista
Motocyklista 04.08.2021, 11:13
Tak to jest bo idiotki nie patrzą na motory czy coś jedzie tylko panika aby skręcić Sam jestem motocyklista i miałem podobną sytuację zbliżając się baba nagle skręca mało brakowało idiotki
Hitler
Hitler 03.08.2021, 23:00
To je wideo po wypadkowe a nie wypadek w krzewiu
R1speed
R1speed 03.08.2021, 10:59
Przez skrzyżowania jedzie się powoli -nawet gdy zielone -i jest się przygotowany na zagrożenie -aby przeżyć należy jechać bardziej asekuracyjnie jak samochodem
Piotr Kryk
Piotr Kryk 04.08.2021, 13:47
Dodam od siebie że jadàc motocyklem jesteśmy z reguły na straconej pozycji, to raz ,a co za tym idzie, nie ma czegoś takiego jak zielone światło czy też droga z pierwszeństwem. W zwiázku z powyższym trzeba jechać tak jakby wszyscy chcieli Cię zabić!Jest to tak zwana jazda defensywna, niestety w Polsce raczej jest na odwrót, szkoda człowieka, Odpoczywaj w spokoju, Tam ponoć już nic złego Cię nie czeka!
Kierowca
Kierowca 03.08.2021, 09:18
A swoją drogą, ciekawe z jaką prędkością jechał motocyklista.
na pewno jechał ponad 300 km/h :D
na pewno jechał ponad 300 km/h :D 03.08.2021, 19:02
zamiast powtarzać frazesy "ciekawe ile jechał" jeszcze brakuje tekstów na pewno ponad 200 :D muszę powiedzieć że nawet jak by jechał 30 km/h i tak by wszyscy obwiniali motocyklistę. Był artykuł wypadek z udziałem skutera i ludzie pisali jechał ponad 150 km/h a skuter z maksymalną prędkością 45 km/h :D
Ja...
Ja... 02.08.2021, 22:34
Odpoczywaj w pokoju Motokolego!
Top
Top 02.08.2021, 22:20
W miejscu zdarzenia jest ograniczenie do 70km/h ...
Łukasz
Łukasz 02.08.2021, 22:14
Po uszkodzeniu samochodu widać że kierująca ruszyła gdy ten był tuż przed nią. Po prostu go zabiła.
Qwerty
Qwerty 02.08.2021, 22:11
Szybcy kierowcy wożą śmierć...
Xyz